Deepcrash [ Centurion ]
Wybieramy najładniejszą siatkarkę
Dajcie swoje typy na najładniejsza siatkarke z Polski
Moje typy to:
1.Leśniewicz (libero niestety teraz nie gra)
2.Skowrońska
3.Świeniewicz
Chodz wszystkie sa zajebiste to te 3 sa the best
TrzyKawki [ smok trojański ]
Świeniewicz
Szwaroc [ ]
Skowronska
Lesniewicz
:D

Big Money [ Senator ]
Świeniewicz
kiowas [ Legend ]
Skowrońska
Glinka
dojek [ Pretorianin ]
Kamila Frątczak:)

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Świeniewicz

Adamss [ -betting addiction- ]
Glinka
Leśniewicz

szpak_ [ Legionista ]
Świeniewicz :-)
Rycerz_Roland [ Junior ]
Świeniewicz

Asmodius [ Legionista ]
według mnie to Kaśka Skowrońska

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
a gdzie mozna wyahczyć jakieś foty? :D

TrzyKawki [ smok trojański ]
Ja będę ahczył jutro, ogladając Polsat ;-)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
literufki roks :)
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Skowronska
Deepcrash [ Centurion ]
Świeniewicz -6
Skowrońska -5
Leśniewicz- 2
Glinka -2
Frątczak - 1
Głosujemy dalej !!!!

Elvis_Presley_ [ Junior ]
Świeniewicz i już! :-)
Kyahn [ Kibic ]
Francesca Picinini, a z Polek to Świeniewicz
dacar [ Cult ]
Dorotka Swieniewicz i Kasia Skowronska ;)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Świeniewicz -9
Skowrońska -6
Leśniewicz- 2
Glinka -2
Frątczak - 1
Głosujemy dalej !!!!
Igor z Moskwy [ Konsul ]
Skowrońska
Świeniewicz
Leśniewicz
i faktycznie Picinini ;))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Jest jeszcze taka Rosjanka z reprezentacji Azerbejdżanu. O zruszczonym azerskim nazwisku. Nie pamietasz czasem Igor? Masz bliżej :-DDD
Swidrygajłow [ ]
nie wiem czy najłądneijsza ale na pewno najbardziej sexowna - Izabela Bełcik
a Picinini jest brzydka, wystarczy poszukać jej zdjęc w internecie, gdzie widać dokłądnie jej twarz, ma jakąś końską urodę

Logan [ Bad Medicine ]
No nie... 23 posty i jeszcze żadnego zdjęcia :) Nie poznaję tego forum;) Rzućcie jakąś fotkę to może zagłosuję:)
ronn [ moralizator ]
Logan
--------------------->

ronn [ moralizator ]
A to Dorota Swieniewicz spi, po oblewaniu zwyciestwa nad Turcja w ME2003

Szwaroc [ ]
Swidrygajlow mi sie piccinini tez nie podobi :D ale wiesz ona pokazala cos wiecej niz inne siatkarki... a niektorym sie to podoba... :\

ronn [ moralizator ]
I specjalnie dla Logana --- Logan Tom

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
Świeniewicz
Swidrygajłow [ ]
ronn - niezłe (Świeniewicz)
a Logan faktycznie jest niezła, ma w sobie to coś
cripple [ Junior ]
oczywiscie ze Kamila Frątczak ale nasza 2 wystawiająca jest też cudna

Swidrygajłow [ ]
Kamila Frątczak jest fjną laską, taką zakręconą
Khelben [ PointGuard ]
Leśniewicz

Quetzalcoatl [ Konsul ]
Azerbejdzan nam dowalil huhuhu :)
Mammodova (tez ladna) naprawde chyba nasze zaskoczyla..
Cisek [ Pretorianin ]
------------------------------------------------------------>

Vinny [ Konsul ]
skowronska i fratczak
ronn [ moralizator ]
Aha ja glosuje jednoznacznie za Logan Tom. Niby nie jest 'celebrity' ale ma w sobie to cos :).
1/3
ronn [ moralizator ]
2/3
ronn [ moralizator ]
3/3

ronn [ moralizator ]
Sorry, za pomylke, tp jest 3 zdjecie.
--->

Sayet [ White Star Soldier ]
zdecydowanie lesniewicz i sowronska!!!!

Swidrygajłow [ ]
Logan jest naprawdę zajebista
Lipton [ 101st Airborne ]
Logan:)
O'Hara [ Legionista ]
Bełcik
Mróz
Deepcrash [ Centurion ]
Świeniewicz -11
Skowrońska -10
Leśniewicz- 5
Frątczak - 4
Glinka -2
Bełcik - 2
Głosujemy dalej !!!!
Mecz dzis o 16:00 Polska - Turcja
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Małgorzatka Glinka. Bardzo rzadko zdarza się zobaczyć osoby, które mają wymalowaną na twarzy szczęśliwość, słodkośc i niewinność, jednak czasem się zdarzają, więc głosuję na Gosie.
Deepcrash [ Centurion ]
Świeniewicz -11
Skowrońska -10
Leśniewicz- 5
Frątczak - 4
Bełcik - 3
Glinka -2
Mróz -1
Głosujemy dalej !!!!
Mecz dzis o 16:00 Polska - Turcja

megaabol [ Generaďż˝ ]
Wiadome ze
1Skowrońska
2Świniewicz
3Glinka

childlike [ Konsul ]
Kamila Frątczak

vult-q3 [ Konsul ]
macie stronke :P
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
A może zróbmy ranking najlepiej grającej siatkarki, bo ładna nie oznacza mądra :)
Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Najładniejsza jest zdecydowanie
Skowrońska

Swidrygajłow [ ]
ja głosuję na Tom Logan

Skibi [ Konsul ]
Świeniewicz
kiowas [ Legend ]
Fratczak?? Z tym wielkim nochalem?? Luuuudzie !!!!!!!!
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Skowrońska:))
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Skowronska.
xKx [ CLINIC ]
Skowrońska :*
Entreri [ Pretorianin ]
Swieniewicz

Swidrygajłow [ ]
wybieramy najbrzydszego sędziego siatkarskiego, będ liczył typy
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Świeniewicz - To mój głos

SnT [ MokumManiac ]
Jestem ZA Gosią Glinką !! Podpisuje się "obydwiema rencami" :D pod słowami Chejrona !!
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Z zagranicznych najładniejsze wg mnie są Radzuweit i Piccinini a z polskich zdecydowanie Skowrońska no i Glinka :)
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Tom Logan pierwszy raz widze ale fakt ładna jest :)

SzCz€sNy [ Pretorianin ]
wszysatkie są ładne ====> byle by wygrywały <lol>

ronn [ moralizator ]
Wedlug mnie Piccinini to tak siatkarska Britney, dla mnie ma urode przecietna jak cegla. Do tego, te pozowane zdjecia? Na takich, to nawet panna Carey jest znosna :p
Za to Logan Tom :)

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Glinka...:)

Regis [ ]
1. Taka jedna niemka... A raczej "naturalizowana" niemka :) Nazwisko na R... Rad... Kuna, wiecie o ktora chodzi, no nie ? ;)
2. Logan Tom
3. Skowronska

kiowas [ Legend ]
Nie rozumiem - jak moze sie komus podobac kobitka o imieniu Tom?
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Regis już myslałem że nikt mnie z nia nie poprze to jest niemka Radzuweit :))

Regis [ ]
Kowal --> O! o! o! Tak wlasnie :) Radzuweit - o nia mi biegalo :)
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Radzuweit -------------->

Regis [ ]
Na tym akurat kiepsko wyszla :P
kowal24 [ Widzew Łódź ]
no fakt ale lepszego nie znalazłem ;P. W tv prezentuje się dużo lepiej :))
kowal24 [ Widzew Łódź ]
to jest lepsze. Znalazłem tez fajne jej zdjecia ale to nie ta kategoria wątku ;P
Radzuweit ------->

kiowas [ Legend ]
Patrzac na jej blada cere i germanskie nazwisko musze powiedziec, ze z niej taka Niemka jak i ze mnie.
kowal24 [ Widzew Łódź ]
z niej taka niemka jak i z Olisadebe Polak ;P
Deepcrash [ Centurion ]
Skowrońska -17
Świeniewicz -15
Glinka -7
Leśniewicz- 5
Frątczak - 5
Bełcik - 3
Mróz -1
Głosujemy dalej !!!!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ja głosuje na Frątczak :)
cronotrigger [ Rape Me ]
belcik???? mi sie nie podoba.... a z niemek to nawet Grun ( u umlaut)
Skowrońska :)

Logan [ Bad Medicine ]
Po długim namyśle daję jeden głos na Skowrońską :)
Jerryzzz [ Senator ]
Skowrońska :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Dajcie spokoj mi sie Świeniewicz wogole nie podoba! Głosuje na Glinke

Coy2K [ Veteran ]
Kasia Skowrońska oczywiście :-)

jackman.git [ Legionista ]
Schwarceneger :)
jackman.git [ Legionista ]
Skowrońska of cozzzz ;]

Coy2K [ Veteran ]
Skowrońska -22
Świeniewicz -15
Glinka -8
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1
Schwarceneger ;-) - 1
DarkStelix [ Padawan ]
czemu polki włoszki są mniam:]]]]]]]]]

Xelloss [ Senator ]
Skowrońska
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Coś widze ze Kasia uciekła wszystkim. I słusznie jest najładniejszą polska siatkarką!!!
neon_one [ Pretorianin ]
widzialem ze kiedys zalozysz ten watek :D Ja bez zadnego ale daje na Skowronska
dlatego...
Skowrońska -24
Świeniewicz -15
Glinka -8
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1
Schwarceneger ;-) - 1
kowal24 [ Widzew Łódź ]
w tej ankiecie brakło zdjęcia jeszcze jednej piękności w swiecie siatkarskim :)
Piccinini -------->
kowal24 [ Widzew Łódź ]
ups teraz Piccinini --------->

Misio-Jedi [ Legend ]
Jak się nazywa ta turczynka (blondyna) którą dzisiaj realizator sobie upatrzył i ciągle ją pokazywali (kiedy turczynki spuszczały naszym łomot) ???
kowal24 [ Widzew Łódź ]
hmm kilka było blondynek. Może Natalia?????
Szwaroc [ ]
Piccinini wyglada calkiem calkiem tylko z profila... no i jak jest umalowana... fee mi sie nie podoba z przodu wyglada jak kon :P
No i zapomnialem w moim typowaniu dac Glinke...
Skowrońska -24
Świeniewicz -15
Glinka -9 (+1)
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1
Szwaroc [ ]
Misio -> Neslihan Demir
kowal -> natalia jest importowana turczynka :D... taka sama jak u nas oli i 3/4 niemieckiej I ekipy :P
Szwaroc [ ]
Dla wszystkich zainteresowanych utweniem stalego watku sportowego... \/

newage3000 [ Konsul ]
toż to straszliwe paskudy są....

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Kasia Skowronska +1 :]
Mastyl [ Legend ]
Turczynka costam Aysun ( brunetka, co wybijala ) byla za to ładna.
Mastyl [ Legend ]
Acha, to ta w dolnym rzedzie z samej prawej

ronn [ moralizator ]
Mastyl --> Fakt, calkiem ok. Ale to nie Tom Logan :).
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Szwaroc--> fakt troche na turczynke nie wygląda ;) A właśnie o tej Neslihan Demir też myslałem ale nie wiedziałem jak się nazywa ;P przypomniałeś mi :)
Może 2 część??
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Link do części drugiej!!!