GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybieramy najładniejszą siatkarkę

08.01.2004
23:40
[1]

Deepcrash [ Centurion ]

Wybieramy najładniejszą siatkarkę

Dajcie swoje typy na najładniejsza siatkarke z Polski
Moje typy to:
1.Leśniewicz (libero niestety teraz nie gra)
2.Skowrońska
3.Świeniewicz
Chodz wszystkie sa zajebiste to te 3 sa the best

08.01.2004
23:42
[2]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Świeniewicz

08.01.2004
23:42
[3]

Szwaroc [ ]

Skowronska
Lesniewicz
:D

08.01.2004
23:46
smile
[4]

Big Money [ Senator ]

Świeniewicz

08.01.2004
23:54
[5]

kiowas [ Legend ]

Skowrońska
Glinka

08.01.2004
23:56
[6]

dojek [ Pretorianin ]

Kamila Frątczak:)

09.01.2004
00:01
smile
[7]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]


Świeniewicz

09.01.2004
00:04
smile
[8]

Adamss [ -betting addiction- ]

Glinka
Leśniewicz

09.01.2004
00:05
smile
[9]

szpak_ [ Legionista ]

Świeniewicz :-)

09.01.2004
00:07
[10]

Rycerz_Roland [ Junior ]

Świeniewicz

09.01.2004
00:10
smile
[11]

Asmodius [ Legionista ]

według mnie to Kaśka Skowrońska

09.01.2004
00:14
smile
[12]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


a gdzie mozna wyahczyć jakieś foty? :D

09.01.2004
00:15
smile
[13]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Ja będę ahczył jutro, ogladając Polsat ;-)

09.01.2004
00:18
smile
[14]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


literufki roks :)

09.01.2004
00:19
[15]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Skowronska

09.01.2004
00:44
[16]

Deepcrash [ Centurion ]

Świeniewicz -6
Skowrońska -5
Leśniewicz- 2
Glinka -2
Frątczak - 1
Głosujemy dalej !!!!

09.01.2004
01:36
smile
[17]

Elvis_Presley_ [ Junior ]

Świeniewicz i już! :-)

09.01.2004
01:38
[18]

Kyahn [ Kibic ]

Francesca Picinini, a z Polek to Świeniewicz

09.01.2004
02:04
[19]

dacar [ Cult ]

Dorotka Swieniewicz i Kasia Skowronska ;)

09.01.2004
02:29
smile
[20]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Świeniewicz -9
Skowrońska -6
Leśniewicz- 2
Glinka -2
Frątczak - 1
Głosujemy dalej !!!!

09.01.2004
03:17
[21]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

Skowrońska
Świeniewicz
Leśniewicz

i faktycznie Picinini ;))

09.01.2004
03:27
smile
[22]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jest jeszcze taka Rosjanka z reprezentacji Azerbejdżanu. O zruszczonym azerskim nazwisku. Nie pamietasz czasem Igor? Masz bliżej :-DDD

09.01.2004
07:44
[23]

Swidrygajłow [ ]

nie wiem czy najłądneijsza ale na pewno najbardziej sexowna - Izabela Bełcik

a Picinini jest brzydka, wystarczy poszukać jej zdjęc w internecie, gdzie widać dokłądnie jej twarz, ma jakąś końską urodę

09.01.2004
09:50
smile
[24]

Logan [ Bad Medicine ]

No nie... 23 posty i jeszcze żadnego zdjęcia :) Nie poznaję tego forum;) Rzućcie jakąś fotkę to może zagłosuję:)

09.01.2004
10:05
[25]

ronn [ moralizator ]

Logan




--------------------->

09.01.2004
10:06
smile
[26]

ronn [ moralizator ]

A to Dorota Swieniewicz spi, po oblewaniu zwyciestwa nad Turcja w ME2003

09.01.2004
10:07
smile
[27]

Szwaroc [ ]

Swidrygajlow mi sie piccinini tez nie podobi :D ale wiesz ona pokazala cos wiecej niz inne siatkarki... a niektorym sie to podoba... :\

09.01.2004
10:08
smile
[28]

ronn [ moralizator ]

I specjalnie dla Logana --- Logan Tom

09.01.2004
10:09
smile
[29]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

Świeniewicz

09.01.2004
10:14
[30]

Swidrygajłow [ ]

ronn - niezłe (Świeniewicz)

a Logan faktycznie jest niezła, ma w sobie to coś

09.01.2004
11:14
[31]

cripple [ Junior ]

oczywiscie ze Kamila Frątczak ale nasza 2 wystawiająca jest też cudna

09.01.2004
11:18
smile
[32]

Swidrygajłow [ ]

Kamila Frątczak jest fjną laską, taką zakręconą

09.01.2004
11:22
[33]

Khelben [ PointGuard ]

Leśniewicz

09.01.2004
11:28
smile
[34]

Quetzalcoatl [ Konsul ]

Azerbejdzan nam dowalil huhuhu :)
Mammodova (tez ladna) naprawde chyba nasze zaskoczyla..

09.01.2004
11:48
[35]

Cisek [ Pretorianin ]

------------------------------------------------------------>

09.01.2004
12:01
smile
[36]

Vinny [ Konsul ]

skowronska i fratczak

09.01.2004
12:11
[37]

ronn [ moralizator ]

Aha ja glosuje jednoznacznie za Logan Tom. Niby nie jest 'celebrity' ale ma w sobie to cos :).

1/3

09.01.2004
12:12
[38]

ronn [ moralizator ]

2/3

09.01.2004
12:13
[39]

ronn [ moralizator ]

3/3

09.01.2004
12:14
smile
[40]

ronn [ moralizator ]

Sorry, za pomylke, tp jest 3 zdjecie.

--->

09.01.2004
12:22
smile
[41]

Sayet [ White Star Soldier ]

zdecydowanie lesniewicz i sowronska!!!!

09.01.2004
13:17
smile
[42]

Swidrygajłow [ ]

Logan jest naprawdę zajebista

09.01.2004
13:25
[43]

Lipton [ 101st Airborne ]

Logan:)

09.01.2004
13:29
[44]

O'Hara [ Legionista ]

Bełcik
Mróz

09.01.2004
13:33
[45]

Deepcrash [ Centurion ]

Świeniewicz -11
Skowrońska -10
Leśniewicz- 5
Frątczak - 4
Glinka -2
Bełcik - 2
Głosujemy dalej !!!!
Mecz dzis o 16:00 Polska - Turcja

09.01.2004
13:33
[46]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Małgorzatka Glinka. Bardzo rzadko zdarza się zobaczyć osoby, które mają wymalowaną na twarzy szczęśliwość, słodkośc i niewinność, jednak czasem się zdarzają, więc głosuję na Gosie.

09.01.2004
13:34
[47]

Deepcrash [ Centurion ]

Świeniewicz -11
Skowrońska -10
Leśniewicz- 5
Frątczak - 4
Bełcik - 3
Glinka -2
Mróz -1
Głosujemy dalej !!!!
Mecz dzis o 16:00 Polska - Turcja

09.01.2004
14:37
smile
[48]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Wiadome ze
1Skowrońska
2Świniewicz
3Glinka

09.01.2004
14:55
smile
[49]

childlike [ Konsul ]

Kamila Frątczak

09.01.2004
15:09
smile
[50]

vult-q3 [ Konsul ]

macie stronke :P

09.01.2004
15:36
[51]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

A może zróbmy ranking najlepiej grającej siatkarki, bo ładna nie oznacza mądra :)

09.01.2004
15:41
[52]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Najładniejsza jest zdecydowanie
Skowrońska

09.01.2004
15:48
smile
[53]

Swidrygajłow [ ]

ja głosuję na Tom Logan

09.01.2004
15:50
smile
[54]

Skibi [ Konsul ]

Świeniewicz

09.01.2004
15:53
[55]

kiowas [ Legend ]

Fratczak?? Z tym wielkim nochalem?? Luuuudzie !!!!!!!!

09.01.2004
15:56
[56]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Skowrońska:))

09.01.2004
15:59
[57]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Skowronska.

09.01.2004
16:00
[58]

xKx [ CLINIC ]

Skowrońska :*

09.01.2004
16:02
[59]

Entreri [ Pretorianin ]

Swieniewicz

09.01.2004
16:12
smile
[60]

Swidrygajłow [ ]

wybieramy najbrzydszego sędziego siatkarskiego, będ liczył typy

09.01.2004
16:26
[61]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Świeniewicz - To mój głos

09.01.2004
17:03
smile
[62]

SnT [ MokumManiac ]

Jestem ZA Gosią Glinką !! Podpisuje się "obydwiema rencami" :D pod słowami Chejrona !!

09.01.2004
18:14
[63]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Z zagranicznych najładniejsze wg mnie są Radzuweit i Piccinini a z polskich zdecydowanie Skowrońska no i Glinka :)

09.01.2004
18:16
[64]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Tom Logan pierwszy raz widze ale fakt ładna jest :)

09.01.2004
18:29
smile
[65]

SzCz€sNy [ Pretorianin ]

wszysatkie są ładne ====> byle by wygrywały <lol>

09.01.2004
18:33
smile
[66]

ronn [ moralizator ]

Wedlug mnie Piccinini to tak siatkarska Britney, dla mnie ma urode przecietna jak cegla. Do tego, te pozowane zdjecia? Na takich, to nawet panna Carey jest znosna :p

Za to Logan Tom :)

09.01.2004
18:33
smile
[67]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Glinka...:)

09.01.2004
18:46
smile
[68]

Regis [ ]

1. Taka jedna niemka... A raczej "naturalizowana" niemka :) Nazwisko na R... Rad... Kuna, wiecie o ktora chodzi, no nie ? ;)
2. Logan Tom
3. Skowronska

09.01.2004
18:49
smile
[69]

kiowas [ Legend ]

Nie rozumiem - jak moze sie komus podobac kobitka o imieniu Tom?

09.01.2004
19:05
[70]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Regis już myslałem że nikt mnie z nia nie poprze to jest niemka Radzuweit :))

09.01.2004
19:07
smile
[71]

Regis [ ]

Kowal --> O! o! o! Tak wlasnie :) Radzuweit - o nia mi biegalo :)

09.01.2004
19:09
[72]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Radzuweit -------------->

09.01.2004
19:10
smile
[73]

Regis [ ]

Na tym akurat kiepsko wyszla :P

09.01.2004
19:12
[74]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

no fakt ale lepszego nie znalazłem ;P. W tv prezentuje się dużo lepiej :))

09.01.2004
19:17
[75]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

to jest lepsze. Znalazłem tez fajne jej zdjecia ale to nie ta kategoria wątku ;P



Radzuweit ------->

09.01.2004
19:22
smile
[76]

kiowas [ Legend ]

Patrzac na jej blada cere i germanskie nazwisko musze powiedziec, ze z niej taka Niemka jak i ze mnie.

09.01.2004
19:40
[77]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

z niej taka niemka jak i z Olisadebe Polak ;P

09.01.2004
20:25
[78]

Deepcrash [ Centurion ]

Skowrońska -17
Świeniewicz -15
Glinka -7
Leśniewicz- 5
Frątczak - 5
Bełcik - 3
Mróz -1
Głosujemy dalej !!!!

09.01.2004
20:31
smile
[79]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ja głosuje na Frątczak :)

09.01.2004
20:39
[80]

cronotrigger [ Rape Me ]

belcik???? mi sie nie podoba.... a z niemek to nawet Grun ( u umlaut)


Skowrońska :)

09.01.2004
20:57
smile
[81]

Logan [ Bad Medicine ]

Po długim namyśle daję jeden głos na Skowrońską :)

09.01.2004
21:02
[82]

Jerryzzz [ Senator ]

Skowrońska :)

09.01.2004
21:04
smile
[83]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dajcie spokoj mi sie Świeniewicz wogole nie podoba! Głosuje na Glinke

09.01.2004
21:51
smile
[84]

Coy2K [ Veteran ]

Kasia Skowrońska oczywiście :-)

09.01.2004
21:55
smile
[85]

jackman.git [ Legionista ]

Schwarceneger :)

09.01.2004
21:56
[86]

jackman.git [ Legionista ]

Skowrońska of cozzzz ;]

09.01.2004
21:58
smile
[87]

Coy2K [ Veteran ]

Skowrońska -22
Świeniewicz -15
Glinka -8
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1
Schwarceneger ;-) - 1

09.01.2004
21:59
[88]

DarkStelix [ Padawan ]

czemu polki włoszki są mniam:]]]]]]]]]

09.01.2004
22:00
smile
[89]

Xelloss [ Senator ]

Skowrońska

09.01.2004
22:01
[90]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Coś widze ze Kasia uciekła wszystkim. I słusznie jest najładniejszą polska siatkarką!!!

09.01.2004
22:19
[91]

neon_one [ Pretorianin ]

widzialem ze kiedys zalozysz ten watek :D Ja bez zadnego ale daje na Skowronska
dlatego...
Skowrońska -24
Świeniewicz -15
Glinka -8
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1
Schwarceneger ;-) - 1

09.01.2004
22:40
[92]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

w tej ankiecie brakło zdjęcia jeszcze jednej piękności w swiecie siatkarskim :)


Piccinini -------->

09.01.2004
22:42
[93]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

ups teraz Piccinini --------->

09.01.2004
22:43
smile
[94]

Misio-Jedi [ Legend ]

Jak się nazywa ta turczynka (blondyna) którą dzisiaj realizator sobie upatrzył i ciągle ją pokazywali (kiedy turczynki spuszczały naszym łomot) ???

09.01.2004
22:44
[95]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

hmm kilka było blondynek. Może Natalia?????

09.01.2004
23:20
[96]

Szwaroc [ ]

Piccinini wyglada calkiem calkiem tylko z profila... no i jak jest umalowana... fee mi sie nie podoba z przodu wyglada jak kon :P
No i zapomnialem w moim typowaniu dac Glinke...

Skowrońska -24
Świeniewicz -15
Glinka -9 (+1)
Leśniewicz- 5
Frątczak - 6
Bełcik - 3
Mróz -1

09.01.2004
23:21
[97]

Szwaroc [ ]

Misio -> Neslihan Demir
kowal -> natalia jest importowana turczynka :D... taka sama jak u nas oli i 3/4 niemieckiej I ekipy :P

10.01.2004
00:12
[98]

Szwaroc [ ]

Dla wszystkich zainteresowanych utweniem stalego watku sportowego... \/

10.01.2004
00:17
smile
[99]

newage3000 [ Konsul ]

toż to straszliwe paskudy są....

10.01.2004
00:42
smile
[100]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


Kasia Skowronska +1 :]

10.01.2004
00:51
[101]

Mastyl [ Legend ]

Turczynka costam Aysun ( brunetka, co wybijala ) byla za to ładna.

10.01.2004
01:02
[102]

Mastyl [ Legend ]

Acha, to ta w dolnym rzedzie z samej prawej

10.01.2004
01:10
smile
[103]

ronn [ moralizator ]

Mastyl --> Fakt, calkiem ok. Ale to nie Tom Logan :).

10.01.2004
10:14
[104]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Szwaroc--> fakt troche na turczynke nie wygląda ;) A właśnie o tej Neslihan Demir też myslałem ale nie wiedziałem jak się nazywa ;P przypomniałeś mi :)



Może 2 część??

10.01.2004
10:40
[105]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Link do części drugiej!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.