
Ths [ Konsul ]
dziwna sprawa z word-em
ostatnio zaczalem miec problemy z otwieraniem dokumentow word-em i o dziwo kilku moich znajomych tez zaczeli miec taki sam, problem .czy wiecie cos na ten temat???
Big Money [ Senator ]
Pewnie jakiś vajrys, proponuje wyposazyc sie w program antywirusowy, bo mozliwe ze przeniosł sie on własnie z jakims dokumentem worda, i dlatego kumplowi tez pada.

K@mil [ Wirnik ]
A moglbys lepiej wytlumaczyc co sie wlasciwie dzieje ?

Plantator [ spamer ]
normalka, te typy tak mają
Ths [ Konsul ]
to troche dziwne ale dardzo długo otieral mi jakiekolwiek dokumenty ,ale co najciekawsze ten sam problem milo kilku moich znajomych a potem ludzi ktorych znam tylko z widzenia( jestesmy w jednej sieci) .teraz jak cos otwieralem to zachwywal sie calkiem normalne. moze za szybko podnioslem alarm ale troche mnie to zaskoczylo ,a antywirusa mam i sprawdzalem ,nic nie znalazl
Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Zaktualizuj antywirusa o najnowszą baze wirusow i przeskanuj jeszcze raz, bo wygląda to definitywnie na trojana lub wirusa...
Ths [ Konsul ]
uaktualniałem (norton antywirus) ,a co do trojanów to nie mam zadnych dziwnych portów otwartych

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Ale na wszelki wypadek przeskanuj np. Trojan Removerem :) Znajdziesz go tutaj.