GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dziwna sprawa z word-em

08.01.2004
23:33
smile
[1]

Ths [ Konsul ]

dziwna sprawa z word-em

ostatnio zaczalem miec problemy z otwieraniem dokumentow word-em i o dziwo kilku moich znajomych tez zaczeli miec taki sam, problem .czy wiecie cos na ten temat???

08.01.2004
23:37
[2]

Big Money [ Senator ]

Pewnie jakiś vajrys, proponuje wyposazyc sie w program antywirusowy, bo mozliwe ze przeniosł sie on własnie z jakims dokumentem worda, i dlatego kumplowi tez pada.

08.01.2004
23:38
smile
[3]

K@mil [ Wirnik ]

A moglbys lepiej wytlumaczyc co sie wlasciwie dzieje ?

08.01.2004
23:40
smile
[4]

Plantator [ spamer ]

normalka, te typy tak mają

08.01.2004
23:55
[5]

Ths [ Konsul ]

to troche dziwne ale dardzo długo otieral mi jakiekolwiek dokumenty ,ale co najciekawsze ten sam problem milo kilku moich znajomych a potem ludzi ktorych znam tylko z widzenia( jestesmy w jednej sieci) .teraz jak cos otwieralem to zachwywal sie calkiem normalne. moze za szybko podnioslem alarm ale troche mnie to zaskoczylo ,a antywirusa mam i sprawdzalem ,nic nie znalazl

09.01.2004
00:08
[6]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Zaktualizuj antywirusa o najnowszą baze wirusow i przeskanuj jeszcze raz, bo wygląda to definitywnie na trojana lub wirusa...

09.01.2004
00:18
[7]

Ths [ Konsul ]

uaktualniałem (norton antywirus) ,a co do trojanów to nie mam zadnych dziwnych portów otwartych

09.01.2004
00:46
smile
[8]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Ale na wszelki wypadek przeskanuj np. Trojan Removerem :) Znajdziesz go tutaj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.