stanson [ 3 ]
Odliczacie sobie szkole od podatku? Tak?? :-) To zapomnijcie :-(
Ja za szkole placilem ( i place nadal)... od chu#a... W 2005 juz sobie nie odlicze...Po prostu zajebiscie sie dzieje w tym kraju.od 5 - 7 lat brak podwyzek, a ceny rosna, rosna, i rosna!z roku na rok... Moje przemyslenia sa nastepujace: SPIERDA*AĆ stąd jak najszybciej i jak najdalej!
I wez tu nie wyemigruj...

cremator [ Konsul ]
Zgadzam sie z przedmowca przejdzmy od slow do czynow...

Fett [ Avatar ]
przyponiał mi się dowcip o smoku i 3 rycerzach
Smok napadł wioskę i pożerał wszystkie dziewice. Wiesniaki zrobiły zrzutkę i poszly do rycerza.
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
Rycerz na to ze się zastanowi i w koncy powiedział ze on sie za smoki nie bierze. Więc poszli do rugiego
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
Niestety drugi też powiedział że się musi zastanowic i po dlużeszj chwili powiedział że za smoki się nie bierze. Poszli więc do trzeciego
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
A rycerz wkłąda zbroje siodła konia i bierze się do drogi. Wiesniacy na to ucieszeni ze jedzie zabic smoka, ale z obawa pytają
-a co pan si ni zastonawia ? Tak od razu ? Na drakuna ?
-Panie tu sie nie ma co zastanawiac, tu cza spierdalac !
A teraz mi ktos wytlumaczy o co chodzi z ta szkoła i podatkami ? :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Zrobmy najazd cala polska na rzad :)

Greedoo [ Konsul ]
Ja jestem już spakowany, spierda#am jak najdalej, nalepiej do jakieś ciepłych krajów to jest paranoja. Ja w sumie za szkołe mało płące i nie odliczam ale chyba się komuś w dupach poprzewracało!!!
Może jakaś rewolucja, przewrocik no bo ile MAFIA może rządzić. Moje hasło wyborcze OBALIĆ MAFIĘ!!!!!

Greedoo [ Konsul ]
Fett --->ten kawał oddaje sedno sprawy!!
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
w 2005 czyli za 2004, ale się obudziłeś...
BTW - czy ja wiem, czy ceny tak rosną? Na niektóre produkty spadają... inflacja w granicach punktu procentowego...
zarith [ ]
niezła kategoria wątku :) tylko zamiast hardware powinno być hardcore:)

merkav [ Aguś ]
Co wy gadacie ?! Przeciez jest gdzies zapisane ze szkolnictwo jest bezplatne !!!
Cholera co ja gadam, zapomnialem ze zyjemy w Polsce....

ziomalek [ Pretorianin ]
nie będę komentował tego, co sie w tym kraju dzieje, jak juz zdobede wyksztalcenie to robie stąd wypad i mam nadzieję że nigdy tu nie wroce - nic nie robia w interesie obywateli, juz lepiej bylo za komuny. Dajmy przykład - biopaliwa, wprowadzili je po to, aby napędzic rynek motoryzacji bo na takim biopaliwie dluzej niz pol roku nie pojezdzisz :(. Jedynym rozsądnym czlowiekiem w tym panstwie jest prezydent, ale cos ostatnio nie tego, bo podpisal ta ustawe o biopaliwach. Wasze silniki pojda sie rypac :-(.
stanson [ 3 ]
ziomalek--> "jak juz zdobede wyksztalcenie to robie stąd wypad i mam nadzieję że nigdy tu nie wroce " --> a tez tak myslalem;-) mam juz wyksztalcenie, ale uciec z Polski jest ciezko ... Raz ze to trudne z powodu $ , po drugie -Polska to Polska, tu sa nasi najblizsi i ciezko ich opuscic. Jak bylem w lato na wakacjach w innym kraju to po tygodniu juz teskonilem za PL..
JEDYNA NADZIEJA: moze za jakis czas cos sie zmieni, bo na rzaie to wszystko jest kompletna porazka...

Adamss [ -betting addiction- ]
W tym kraju sie już wiele nie zmieni - ciągle tylko podwyżki, i rząd chce wyciągać więcej pieniędzy od nas, a dziura budżetowa się nie łata - bo ludzi z rządu kradną ;/. I takie błędne kółko...
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
Ziomalek --> Wyjedź najlepiej do Chin. Będziesz żył szczęśliwy w Jedynym-słusznym-ustroju zdala od kapitalistycznej zgnilizny.

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
obalic rzad, obalic system, obalic jakies wino... :D

Luremaster [ Siewca Zagłady ]
Akurat jesli chodzi o ulgi to dobrze ze je likwiduja - im system podatkowy prostszy tym lepiej...Oczywiscie powinno nastepowac to razem z obnizaniem poziomu podatkow...miejmy nadzieje ze wkrotce do tego tez dojdzie.
wysiu [ ]
Zenedon --> Sorry, ale chyba nie uwazasz, ze u nas jest kapitalizm??? Badzmy powazni...

Krees [ Generaďż˝ ]
wysiu ===>> Jak to nie ma kapitalizmu? Ależ jest!! Najczarniejszy, drapieżny, XIX wieczny kapitalizm! I dokładnie tyle lat brakuje nam do poziomu demokratycznych kapitalizmów Zachodu :(.
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
wysiu ---> Wole to co jest od tego co było. Wole mieć samochód i do niego biopaliwo niż nie mieć samochodu i paliwa.