GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odliczacie sobie szkole od podatku? Tak?? :-) To zapomnijcie :-(

08.01.2004
21:51
[1]

stanson [ 3 ]

Odliczacie sobie szkole od podatku? Tak?? :-) To zapomnijcie :-(

Ja za szkole placilem ( i place nadal)... od chu#a... W 2005 juz sobie nie odlicze...Po prostu zajebiscie sie dzieje w tym kraju.od 5 - 7 lat brak podwyzek, a ceny rosna, rosna, i rosna!z roku na rok... Moje przemyslenia sa nastepujace: SPIERDA*AĆ stąd jak najszybciej i jak najdalej!

I wez tu nie wyemigruj...

08.01.2004
21:53
smile
[2]

cremator [ Konsul ]

Zgadzam sie z przedmowca przejdzmy od slow do czynow...

08.01.2004
22:03
smile
[3]

Fett [ Avatar ]

przyponiał mi się dowcip o smoku i 3 rycerzach

Smok napadł wioskę i pożerał wszystkie dziewice. Wiesniaki zrobiły zrzutkę i poszly do rycerza.
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
Rycerz na to ze się zastanowi i w koncy powiedział ze on sie za smoki nie bierze. Więc poszli do rugiego
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
Niestety drugi też powiedział że się musi zastanowic i po dlużeszj chwili powiedział że za smoki się nie bierze. Poszli więc do trzeciego
-jasnie łoswiecony panie rcerzyku. proponujemy 1000 sztuk złota za ubicie smoka.
A rycerz wkłąda zbroje siodła konia i bierze się do drogi. Wiesniacy na to ucieszeni ze jedzie zabic smoka, ale z obawa pytają
-a co pan si ni zastonawia ? Tak od razu ? Na drakuna ?
-Panie tu sie nie ma co zastanawiac, tu cza spierdalac !


A teraz mi ktos wytlumaczy o co chodzi z ta szkoła i podatkami ? :)

08.01.2004
22:04
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

Zrobmy najazd cala polska na rzad :)

08.01.2004
22:07
smile
[5]

Greedoo [ Konsul ]

Ja jestem już spakowany, spierda#am jak najdalej, nalepiej do jakieś ciepłych krajów to jest paranoja. Ja w sumie za szkołe mało płące i nie odliczam ale chyba się komuś w dupach poprzewracało!!!
Może jakaś rewolucja, przewrocik no bo ile MAFIA może rządzić. Moje hasło wyborcze OBALIĆ MAFIĘ!!!!!

08.01.2004
22:10
smile
[6]

Greedoo [ Konsul ]

Fett --->ten kawał oddaje sedno sprawy!!

08.01.2004
22:35
[7]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

w 2005 czyli za 2004, ale się obudziłeś...


BTW - czy ja wiem, czy ceny tak rosną? Na niektóre produkty spadają... inflacja w granicach punktu procentowego...

08.01.2004
22:38
[8]

zarith [ ]

niezła kategoria wątku :) tylko zamiast hardware powinno być hardcore:)

08.01.2004
22:40
smile
[9]

merkav [ Aguś ]

Co wy gadacie ?! Przeciez jest gdzies zapisane ze szkolnictwo jest bezplatne !!!


Cholera co ja gadam, zapomnialem ze zyjemy w Polsce....

08.01.2004
22:47
smile
[10]

ziomalek [ Pretorianin ]

nie będę komentował tego, co sie w tym kraju dzieje, jak juz zdobede wyksztalcenie to robie stąd wypad i mam nadzieję że nigdy tu nie wroce - nic nie robia w interesie obywateli, juz lepiej bylo za komuny. Dajmy przykład - biopaliwa, wprowadzili je po to, aby napędzic rynek motoryzacji bo na takim biopaliwie dluzej niz pol roku nie pojezdzisz :(. Jedynym rozsądnym czlowiekiem w tym panstwie jest prezydent, ale cos ostatnio nie tego, bo podpisal ta ustawe o biopaliwach. Wasze silniki pojda sie rypac :-(.

10.01.2004
01:00
[11]

stanson [ 3 ]

ziomalek--> "jak juz zdobede wyksztalcenie to robie stąd wypad i mam nadzieję że nigdy tu nie wroce " --> a tez tak myslalem;-) mam juz wyksztalcenie, ale uciec z Polski jest ciezko ... Raz ze to trudne z powodu $ , po drugie -Polska to Polska, tu sa nasi najblizsi i ciezko ich opuscic. Jak bylem w lato na wakacjach w innym kraju to po tygodniu juz teskonilem za PL..

JEDYNA NADZIEJA: moze za jakis czas cos sie zmieni, bo na rzaie to wszystko jest kompletna porazka...

10.01.2004
01:17
smile
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

W tym kraju sie już wiele nie zmieni - ciągle tylko podwyżki, i rząd chce wyciągać więcej pieniędzy od nas, a dziura budżetowa się nie łata - bo ludzi z rządu kradną ;/. I takie błędne kółko...

10.01.2004
01:23
[13]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ziomalek --> Wyjedź najlepiej do Chin. Będziesz żył szczęśliwy w Jedynym-słusznym-ustroju zdala od kapitalistycznej zgnilizny.

10.01.2004
01:28
smile
[14]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

obalic rzad, obalic system, obalic jakies wino... :D

10.01.2004
01:37
smile
[15]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Akurat jesli chodzi o ulgi to dobrze ze je likwiduja - im system podatkowy prostszy tym lepiej...Oczywiscie powinno nastepowac to razem z obnizaniem poziomu podatkow...miejmy nadzieje ze wkrotce do tego tez dojdzie.

10.01.2004
01:41
[16]

wysiu [ ]

Zenedon --> Sorry, ale chyba nie uwazasz, ze u nas jest kapitalizm??? Badzmy powazni...

10.01.2004
01:59
smile
[17]

Krees [ Generaďż˝ ]

wysiu ===>> Jak to nie ma kapitalizmu? Ależ jest!! Najczarniejszy, drapieżny, XIX wieczny kapitalizm! I dokładnie tyle lat brakuje nam do poziomu demokratycznych kapitalizmów Zachodu :(.

10.01.2004
02:02
[18]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

wysiu ---> Wole to co jest od tego co było. Wole mieć samochód i do niego biopaliwo niż nie mieć samochodu i paliwa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.