
elfik [ mesmerized by the sirens ]
fristajl, jo, itepe.
Huehue, Serbinowskie brzmienia.. Fristajl na calego ;DDDD

Big Money [ Senator ]
Żałosne.....

hugo [ v4 ]
Owszem...
Żałosne....
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Big Money - Nie da sie ukryc, ze zalosne. Wspolczuje malolatom - hip hopowcom .. ten klient z nagrania ma juz po zyciu.
Jego "ziomale" pewnie tez ;)

Kajkes [ Vegetan ]
I po co to umieszczać??? Tak żałosne, żę powinno zniknąć!
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Kajkes:
a) nie bedziesz mi mowil co mam umieszczac na wlasnej stronie i co ma z niej znikac
b) uwazam to za rowne debilne, a jednoczesnie smieszne w niezbyt milym tego slowa znaczeniu
c) moze chcialem zwrocic uwage na niektore podsubkultury ? ;->

hugo [ v4 ]
Ja się zgodzę z Kajkesem... ani to śmieszne, ani ciekawe....

zmudix [ palnik ]
muahahaha a ja mam niezłą polewke z tego kolesia :) co nie umniejsza faktu, że to żałosne :) ale wsłuchajcie się w jego tekst, co za rymy, kompozycja, a ten bicik :P buahahaha nie no do pieca z nim ;)
<===
jeszcze sie smieje: MUAHAAHAHAHAA

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Zaczynam kapować gusta elfika :)

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Polecam Czlowieka Widmo i Nagiego Szopena :>

elfik [ mesmerized by the sirens ]
Ahahah ;P Reksio.. To nie moj gust, ja sie tylko z tego smieje i wspolczuje. Chcialem zeby inni sie posmiali, a ze czesc nie w humorze - to nie moj problem.

Okruch [ Liverpool FC ]
chlopak napewno jest bardzo dumny z siebie po nagraniu tego kawalka :P btw. wspolczuje mu :P

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Ja pierdziu, przyjeb jakich nie brakuje, ale rymy ma ziomalskie :)

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Mad_Angel ----> Nie no człowiek widmo wymiata :)

pisz [ nihilista ]
Hip-hop jakich wiele....czym to sie różni od innych "produkcji"? :>

SnT [ MokumManiac ]
Ale oon sobie jaja robi prawda ?? No bo...kurde...to jest nie mozliwe zeby on to robił na serio...no naprawde brak mi słów. A jesli on nie robił sobie jaj, ja chce jego nr. gg - no musze z nim pogadac. Po prostu musze:D.
JO,JO,JO !

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
joł ziomale, czy czujecie te rytmy???!!!?? czarna muza oł je!! ;]
pre13 [ Generaďż˝ ]
cytuje:D
Jo, Jo
Każdy już w głowie czuje letką falę
Posłuchaj mnie gnoju!
Spodniami się nie chwalę
nigdy się nie, nigdy się nie chwale...
lol i to wieeelki:D

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
nigdy sie nie chwale , dlatego o tym fristajluje... ;)

banan [ Leniwiec Pospolity ]
zajebiste!!:))))))
chociaz troche plakac mozna, jaka nam młodziez rosnie:)))
Deepcrash [ Centurion ]
Jak moja babcia sie kłuci z dziadkiem to lepsze rymy lecą
daj se spokuj ziomal :)
a co do twojego pytania to nie chce cie uslyszec
udostepniaj solowki moze tak ze 3 lata

Mazio [ Mr.Offtopic ]
juz kilka razy umieszczalem na tym forum link do tego kawalka.. :D
to najbardziej zajebisty kicz jaki udalo mi sie uslyszec w tym gatunku..
to wcale nie jest zalosne.. to jest kultowe :P