GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fristajl, jo, itepe.

08.01.2004
21:37
smile
[1]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

fristajl, jo, itepe.

Huehue, Serbinowskie brzmienia.. Fristajl na calego ;DDDD

08.01.2004
21:38
smile
[2]

Big Money [ Senator ]

Żałosne.....

08.01.2004
21:42
smile
[3]

hugo [ v4 ]

Owszem...
Żałosne....

08.01.2004
21:43
[4]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Big Money - Nie da sie ukryc, ze zalosne. Wspolczuje malolatom - hip hopowcom .. ten klient z nagrania ma juz po zyciu.
Jego "ziomale" pewnie tez ;)

08.01.2004
21:43
smile
[5]

Kajkes [ Vegetan ]

I po co to umieszczać??? Tak żałosne, żę powinno zniknąć!

08.01.2004
21:45
[6]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Kajkes:

a) nie bedziesz mi mowil co mam umieszczac na wlasnej stronie i co ma z niej znikac
b) uwazam to za rowne debilne, a jednoczesnie smieszne w niezbyt milym tego slowa znaczeniu
c) moze chcialem zwrocic uwage na niektore podsubkultury ? ;->

08.01.2004
21:48
smile
[7]

hugo [ v4 ]

Ja się zgodzę z Kajkesem... ani to śmieszne, ani ciekawe....

08.01.2004
21:51
smile
[8]

zmudix [ palnik ]

muahahaha a ja mam niezłą polewke z tego kolesia :) co nie umniejsza faktu, że to żałosne :) ale wsłuchajcie się w jego tekst, co za rymy, kompozycja, a ten bicik :P buahahaha nie no do pieca z nim ;)

<===

jeszcze sie smieje: MUAHAAHAHAHAA

08.01.2004
22:12
smile
[9]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Zaczynam kapować gusta elfika :)

08.01.2004
22:13
smile
[10]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Polecam Czlowieka Widmo i Nagiego Szopena :>

08.01.2004
22:14
smile
[11]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Ahahah ;P Reksio.. To nie moj gust, ja sie tylko z tego smieje i wspolczuje. Chcialem zeby inni sie posmiali, a ze czesc nie w humorze - to nie moj problem.

08.01.2004
22:25
smile
[12]

Okruch [ Liverpool FC ]

chlopak napewno jest bardzo dumny z siebie po nagraniu tego kawalka :P btw. wspolczuje mu :P

08.01.2004
22:32
smile
[13]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ja pierdziu, przyjeb jakich nie brakuje, ale rymy ma ziomalskie :)

08.01.2004
22:34
smile
[14]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Mad_Angel ----> Nie no człowiek widmo wymiata :)

08.01.2004
22:39
smile
[15]

pisz [ nihilista ]

Hip-hop jakich wiele....czym to sie różni od innych "produkcji"? :>

08.01.2004
23:16
smile
[16]

SnT [ MokumManiac ]

Ale oon sobie jaja robi prawda ?? No bo...kurde...to jest nie mozliwe zeby on to robił na serio...no naprawde brak mi słów. A jesli on nie robił sobie jaj, ja chce jego nr. gg - no musze z nim pogadac. Po prostu musze:D.
JO,JO,JO !

08.01.2004
23:24
smile
[17]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

joł ziomale, czy czujecie te rytmy???!!!?? czarna muza oł je!! ;]

08.01.2004
23:49
[18]

pre13 [ Generaďż˝ ]

cytuje:D

Jo, Jo
Każdy już w głowie czuje letką falę
Posłuchaj mnie gnoju!
Spodniami się nie chwalę
nigdy się nie, nigdy się nie chwale...

lol i to wieeelki:D

08.01.2004
23:53
smile
[19]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

nigdy sie nie chwale , dlatego o tym fristajluje... ;)

08.01.2004
23:57
smile
[20]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

zajebiste!!:))))))

chociaz troche plakac mozna, jaka nam młodziez rosnie:)))

09.01.2004
00:03
[21]

Deepcrash [ Centurion ]

Jak moja babcia sie kłuci z dziadkiem to lepsze rymy lecą
daj se spokuj ziomal :)
a co do twojego pytania to nie chce cie uslyszec
udostepniaj solowki moze tak ze 3 lata

09.01.2004
00:05
smile
[22]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

juz kilka razy umieszczalem na tym forum link do tego kawalka.. :D

to najbardziej zajebisty kicz jaki udalo mi sie uslyszec w tym gatunku..

to wcale nie jest zalosne.. to jest kultowe :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.