traton [ Centurion ]
JAK podkręcić kompa?
Witam jak w temacie. Proszę o dokładne informacje, gdyż jestem w tym zielony. Mam PIII 1000 , 256 Ram , GeForce2 MX/MX 400 64 Mb.

Big Money [ Senator ]
Kompa to mozesz sobie conajwyzej rozkręcić :]
Napisz moze co w nim chcesz podkręcać, procesor, pamiec czy klawiature? :)

tomirek [ ]
Jak jestes w tym zielony to baaaardzo ostroznie :))))
A najlepiej poczytaj sobie na Tweaku albo Overclockingu :)

traton [ Centurion ]
HEY i nikt nie wie? Może ktoś zna jakieś linki, albo cokolwiek?

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Weź śrubokręt i podkręć śrubki

tsunami [ PS3 ]
..:::Marbi:::.. --> chyba dokrec a nie podkrec (dla wlasnego bezpieczenstwa) ;-)

rh2k [ Pretorianin ]
oj żarty sobie robicie z poważnych spraw:)))
a najważniejsze jest pytanie Big-a CO CHCESZ PODKRĘCIĆ??? bo jak faktycznie klawe albo myche to faktycznie może nikt nie wiedzieć...
a linki dostaleś od tomirka tylko: odejmij u, dodaj .pl i wybierz forum... :)
a podkręca się abrdzo łątwo - wystarczy pdnieść fsb i/lub mnioznik w powiązaniu z odpowienim napięciem i ustawieniami w biosie... to naprawdę banalnie łatwe...

Chacal [ ? ]
1. blokujesz wszystkie bezpieczniki w mieszkaniu/bloku
2. Znajdujesz najblizsza stację transformatorową (zobacz w piwnicy)
3. omijasz drutem transformator tak aby do twojego mieszkania płynął prąd o wiekszym napieciu
4. wystawiasz kompa na balkon w celu schłodzenia

traton [ Centurion ]
Witam dzięki -------->rh2k, jeszcze się do ciebie odezwę. A co do ciebie -------> Chacal to sypiesz kawałami na dobranoc, lepiej będzie mi się spało i moja córka też nieżle się uśmiała. Pozdrawiam!
The LasT Child [ GoorkA ]
Chacal --> nie msiej sie, keidys bawilem sie w biosie i podwyzszylem napiecie pradu i tym samym podkrecilem celerona 300 do 371 i sie ciagle zawieszal, tak ze nic sie nie dalo zrobic, to byla zima wiec na noc zostawilem w pokoju otwrte okno rano sie obudzilem wlaczam, wchodzi do biosa i jak najszybciej tylko by ustawic ustawienia standardowe :D udalo sie :D
wysiu [ ]
TLC --> A wystarczylo poczytac manual do plyty glownej... Ustawienia standardowe biosu ustawia sie jedna zworką, a nawet jesli sie tak nie da, to wystarczy wyjac na chwile bateryjke....:)))
Bregan D'aerthe [ Konsul ]
...lub zresetowac biosa zworką :)

Chacal [ ? ]
Traton ----> no dziękuje za uznanie, khy, khy... :)
The Las Child ----> też mam doświadczenie w tym temacie ale ja chłodziłem kompa przy użyciu wiertarki z odpowiednio zamontowanym śmigiełkiem :)
Chacal [ ? ]
The Last Child oczywiście - sorry :)
rg [ Zbok Leśny ]
Traton - skoro jestes zielony w temacie - daruj sobie.
Szkoda sprzetu... Serio mowie.
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
Chacal >>> :D