GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JAK podkręcić kompa?

08.01.2004
20:03
[1]

traton [ Centurion ]

JAK podkręcić kompa?

Witam jak w temacie. Proszę o dokładne informacje, gdyż jestem w tym zielony. Mam PIII 1000 , 256 Ram , GeForce2 MX/MX 400 64 Mb.

08.01.2004
20:06
smile
[2]

Big Money [ Senator ]

Kompa to mozesz sobie conajwyzej rozkręcić :]
Napisz moze co w nim chcesz podkręcać, procesor, pamiec czy klawiature? :)

08.01.2004
20:07
smile
[3]

tomirek [ ]

Jak jestes w tym zielony to baaaardzo ostroznie :))))

A najlepiej poczytaj sobie na Tweaku albo Overclockingu :)

09.01.2004
16:59
smile
[4]

traton [ Centurion ]

HEY i nikt nie wie? Może ktoś zna jakieś linki, albo cokolwiek?

09.01.2004
17:02
smile
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Weź śrubokręt i podkręć śrubki

09.01.2004
17:25
smile
[6]

tsunami [ PS3 ]

..:::Marbi:::.. --> chyba dokrec a nie podkrec (dla wlasnego bezpieczenstwa) ;-)

09.01.2004
17:31
smile
[7]

rh2k [ Pretorianin ]

oj żarty sobie robicie z poważnych spraw:)))

a najważniejsze jest pytanie Big-a CO CHCESZ PODKRĘCIĆ??? bo jak faktycznie klawe albo myche to faktycznie może nikt nie wiedzieć...

a linki dostaleś od tomirka tylko: odejmij u, dodaj .pl i wybierz forum... :)

a podkręca się abrdzo łątwo - wystarczy pdnieść fsb i/lub mnioznik w powiązaniu z odpowienim napięciem i ustawieniami w biosie... to naprawdę banalnie łatwe...

09.01.2004
17:36
smile
[8]

Chacal [ ? ]

1. blokujesz wszystkie bezpieczniki w mieszkaniu/bloku
2. Znajdujesz najblizsza stację transformatorową (zobacz w piwnicy)
3. omijasz drutem transformator tak aby do twojego mieszkania płynął prąd o wiekszym napieciu
4. wystawiasz kompa na balkon w celu schłodzenia

09.01.2004
23:12
smile
[9]

traton [ Centurion ]

Witam dzięki -------->rh2k, jeszcze się do ciebie odezwę. A co do ciebie -------> Chacal to sypiesz kawałami na dobranoc, lepiej będzie mi się spało i moja córka też nieżle się uśmiała. Pozdrawiam!

09.01.2004
23:26
[10]

The LasT Child [ GoorkA ]

Chacal --> nie msiej sie, keidys bawilem sie w biosie i podwyzszylem napiecie pradu i tym samym podkrecilem celerona 300 do 371 i sie ciagle zawieszal, tak ze nic sie nie dalo zrobic, to byla zima wiec na noc zostawilem w pokoju otwrte okno rano sie obudzilem wlaczam, wchodzi do biosa i jak najszybciej tylko by ustawic ustawienia standardowe :D udalo sie :D

09.01.2004
23:29
[11]

wysiu [ ]

TLC --> A wystarczylo poczytac manual do plyty glownej... Ustawienia standardowe biosu ustawia sie jedna zworką, a nawet jesli sie tak nie da, to wystarczy wyjac na chwile bateryjke....:)))

10.01.2004
00:13
[12]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

...lub zresetowac biosa zworką :)

10.01.2004
00:26
smile
[13]

Chacal [ ? ]

Traton ----> no dziękuje za uznanie, khy, khy... :)

The Las Child ----> też mam doświadczenie w tym temacie ale ja chłodziłem kompa przy użyciu wiertarki z odpowiednio zamontowanym śmigiełkiem :)

10.01.2004
00:28
[14]

Chacal [ ? ]

The Last Child oczywiście - sorry :)

10.01.2004
01:26
[15]

rg [ Zbok Leśny ]

Traton - skoro jestes zielony w temacie - daruj sobie.
Szkoda sprzetu... Serio mowie.

10.01.2004
01:31
[16]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

Chacal >>> :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.