
gofer [ ]
Z cyklu znalezione w sieci : Plebiscyt "Mężczyzna Roku"
:)

Sayet [ White Star Soldier ]
dobre!!!!! ale oni uczynni:D

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
3 zdjęcie zajebiste :D
J0lo [ Legendarny Culé ]
byyylo... i nie az takie dobre :/

Alvarez [ missing link ]
To sie nazywa dobrze ulozona kobita. :)

okix [ Ze Francesco ]
bylo ale to jest zajebiste :D

Klemens [ Generaďż˝ ]
Spodziewalem sie czegos skrajnie odmiennego a tu taka mila niespodzianka. :)))
A tak powaznie - zastanawia mnie poziom intelektualny owych "mezczyzn" :)))

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
niezle niezle :D:D:D
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Gofer - tez fan Francesci Piccinini [strona domowa] ?
znam to co pokazales.

Big Money [ Senator ]
Mistrzowskie !! I dobitnie udowadnia wyzszosc męskiej rasy !! <lol>

SirGoldi [ Gladiator ]
Jak dla mnie ten z drugiego miejsca powinien byc na I a ten z trzeciego na II a pierwszy oczywiscie na III :D

Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Big Money
Mistrzowskie to i moze, ale jakos trudno mi tu zauwazyc dowody meskiej wyzszosci :))))

Qba19 [ Junior WRC ]
Ten pan co wygrał wygląda jakby był upośledzony... taka moja mała uwaga ;)
gofer [ ]
Przewodnik Syriusza - > hehe, wiesz, myślę jednak nad zmianą obiektu zainteresowania...wiesz, Francesca jest dla mnie trochę za niska (ma tylko 1m 80cm), kuplowi się podoba, chyba mu ją oddam...a taka np. Gosia Glinka...1m 92cm...przy mnie mogłaby chodzić w butach na obcasach :D
gofer [ ]
^^

Toldi_GOL [ Konsul ]
Niezle - podoba mi sie :))
Swidrygajłow [ ]
na drugim zdjęciu to żona z teściową jadą na badanie na obecność choroby wsciekłych krów