
Cast Away [ Konsul ]
Z cyklu znalezione w sieci: baseball
Ciekawe kto z nas bedzie miał najlepszą note!?

megaabol [ Generaďż˝ ]
No za pierwszym razem miałem 0 trafień :(
Cast Away [ Konsul ]
hehehe ja na początku też.
Fett [ Avatar ]
było :P

megaabol [ Generaďż˝ ]
No teraz miałem 1054 :P:P

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
jak narzie trafiłem 5 razy w tym 2 Foul-e:)))

marcinoo [ Centurion ]
pierwszy raz i:
total 966
longest 258
to chyba nie mój sport :]

Brisk. [ Chomik ]
hehe jak dla mnie za mala piłka :D
megaabol [ Generaďż˝ ]
Haha 2548 :P nareszcie wiem jak bic daleko daleko najdalej 340 :P
Cast Away [ Konsul ]
ja najwięcej miałem 520 (wczoraj to było) Coś ta tabela wyników taka niepewna jest!?

eJay [ Gladiator ]
Hehe 222 jardy:) Moze byc:P

Cast Away [ Konsul ]
Nieźle 569 mi sie udało!!! a łączna 3245
Arczens [ Legend ]
1203 a najdluzszy 413 :)
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
fajne aczkolwiek dziwne w opanowaniu :P

Kajkes [ Vegetan ]
Tym nie da się sterować !!!!!!!!!!!!!!!!!

BoyLer [ tribunus plebis ]
Za pierwszym razem:
najdłuższy: 310
wsumie: 1592
3 pudła
gramy dalej... :)
Anarki [ Demon zła ]
heh :D byl oale fajne to jest ;]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
1080 za pierwszym razem
fajne to :)
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
1224 za 2 razem
da sie tym sterowac myszka w gore i dol :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
124 za pierwszym razem:>
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
1524 za pierwszym razem :))
czesterek [ Konsul ]
1920 a najlepszy 636
pozdro

Toldi_GOL [ Konsul ]
Spoko gierka :)

SirGoldi [ Gladiator ]
mi sie nie podoba :/