GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd scianąć gearhead garage?

08.01.2004
16:29
[1]

Bantam [ Pretorianin ]

Skąd scianąć gearhead garage?

Właśnie przeszła mnie mysl zeby sciagnąć ta gre wie moze ktos z jakiej strony.
Dzieki za pomoc.Pozdrawiam.

08.01.2004
16:31
[2]

mysiek [ @#mysieks@# ]

kiedysbyl link na osloskopie ale narazie osloskopu nie ma

08.01.2004
16:31
smile
[3]

grzesiek16 [ Feluś ]

ze strony www :D

08.01.2004
16:33
[4]

Bantam [ Pretorianin ]

grzesiek16 - to z jakiej ?

08.01.2004
16:38
[5]

grzesiek16 [ Feluś ]

https://www.the-underdogs.org/

albo

www.klasyka.do.pl

jesli sie klasyfikuje do starych to moze tam ja znajdzie ;]

08.01.2004
16:42
smile
[6]

Bantam [ Pretorianin ]

odrazu lepiej :D

08.01.2004
16:48
[7]

Pvt. Creak [ Criav ]

ja ściągnąłem z KaZaA'y... jakieś 60MB... pozdro, giera fajna mimo starości ;)

08.01.2004
16:58
[8]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Jest pod psami :) Na asterze idzie mi 60 kb/s :)) Słyszałem, że nie chodzi pod xp ? :/

08.01.2004
17:07
smile
[9]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Dobra znalazłem na GOOGLACH :)) odpowiedni plik i działa :))

08.01.2004
17:12
smile
[10]

eJay [ Gladiator ]

Fajna gierka?? O co w niej chodzi???

08.01.2004
17:17
[11]

Kune [ TYCHY ]

Na XP chodzi tylko musisz odpowiedni patch zapakowac jej!!! Z oficjalnej strony gry np. albo przez autoupdate w grze.
eJay ----> Gra polega na tym ze masz fuche mechanika i naprawiasz roznego (tak duzo to ich nie ma) rodzaju fury, od Mustanga po Pick-up'y i Furgony, po kombi z silnikami odrzutowymi i tira. Naprawiasz elementy podwozia, nadwozia, silnika i wnetrze samochodu. Gra dosc ciekawa chodz jest troszke monotonna bo ciagle powtarzasz te same czynnosci, lecz rowniez jest ciekawa poniewaz malo jest tego typu gier. Ale jak ktos chce sie pobawic w szperanie w silniku i ogolnie w samochodzie to powinien wybrac Street Legal Racing 1 lub RedLine. Tam dopiero jest ZABAWA!!!

08.01.2004
18:34
[12]

eJay [ Gladiator ]

Ma ktos link do tego patcha???

08.01.2004
18:36
smile
[13]

Sayet [ White Star Soldier ]

o bosze pamietam to!!!!! zarabiste!!!!

08.01.2004
18:36
smile
[14]

Kajkes [ Vegetan ]

Nie działa!!! Chyba się rozpłaczę, nigdy nie uda mi się w to zagrać. Po zainstalowaniu wszystkich patchy jak klikam na GO to jest brak odpowiedzi ;( . Mam dosyć!

08.01.2004
18:38
smile
[15]

Sayet [ White Star Soldier ]

juz sciagam...

08.01.2004
18:40
smile
[16]

Sayet [ White Star Soldier ]

qrde!!!!! na kazie brak zrodła!!!!!! kto wie skad indzuej mozna sciagnac????

08.01.2004
18:43
[17]

Kajkes [ Vegetan ]

na under dogs. Ściągałęm 7 min na transferze 76 Kbps

08.01.2004
18:48
[18]

Kajkes [ Vegetan ]

Zdaje mi sie, że jak ktoś ma za dobrego kompa to nei rusza. Trzeba dać na Software, to ruszy (mi już prawie ruszyła, ale sie zduppczyła-WINDOWS :O)

08.01.2004
18:50
smile
[19]

Sayet [ White Star Soldier ]

Kajkes>>>> dzieks:D

08.01.2004
18:55
smile
[20]

Sayet [ White Star Soldier ]

no nie.... cos niemoge znalezc.... poda mi ktos link dokładny z instrukcja co robic dalej???

08.01.2004
19:02
smile
[21]

Sayet [ White Star Soldier ]

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.01.2004
19:27
[22]

Kajkes [ Vegetan ]

Jeżeli obniży sie graficzkę, to słabo wygląda, ale wreszcie można pograć !!!!! A tak przy okazji, skąd ściągnąć Last Call?? :P

08.01.2004
19:29
[23]

Hellcat [ Legend ]

Geez...GG i Last Call...2 najbardziej poszukiwane gry przeze mnie :)
Z czego GG ze wwszystkimi patchami itd. znalazłem, a LC do dziś nie moge :/

08.01.2004
19:30
[24]

Sayet [ White Star Soldier ]

ehh....

08.01.2004
19:32
[25]

Kajkes [ Vegetan ]

Wchodzisz, przepisujesz numerek który wyskakuje w obrazku do pierwszego okienka i dajesz go, a ściąga ci sie samo, ściągaj z pod IE!!!!!

08.01.2004
19:36
[26]

Sayet [ White Star Soldier ]

jaa!!!!!! ale wpadka!!!!!! a ja dobrze znam angielski.... cos skapczyłem ze 5 liter ale skad???? szkoda gadac..... juz 15 procent!!!

08.01.2004
19:37
smile
[27]

Kajkes [ Vegetan ]

dajesz GO, napisałęm go.

Hellcat----------> To wszystko przez CD-ACTION !!!!!!!!!!! Nie powinny być tam gry, które nie wychodzą w polsce, bo tylko smaczek robią !!!!!!!!!!!!!

08.01.2004
19:43
smile
[28]

Hellcat [ Legend ]

Kajkes -> Troche w tym racji jest, ale w sumie nie można ich za to winic :)
Z tym że GG łatwiej dostać niż LC... :/
Ale ono na pewno gdzieś jest, wiem o tym :>
W ogóle, w Hameryce jest pełno takich "dziwnych" gier, które dla nas sa objawieniem bo np. nie wiedzieliśmy ze w ogóle ktoś zrobił gre o takiej tematyce [przykładem LC] :)

08.01.2004
19:44
smile
[29]

Yo5H [ spammajster ]

Kajkes -> na tej stronie jest juz upatchowany itp ? ;d

08.01.2004
21:50
[30]

Kajkes [ Vegetan ]

Niestety nie! :(

Udało mi sie odpalić na max grafice!!!!! Juhu, super giera!

A LC gdzieś widziałem, ale server zabezpieczony, echhh (hasło i log in)

08.01.2004
21:56
smile
[31]

Hellcat [ Legend ]

Jak ktoś szuka patchy to walić do mnie na GG. Mam wszystkie, coprawda są to nieco wielkie pliki, ale da się to jakoś podzielić :):):)

08.01.2004
21:57
[32]

Fett [ Avatar ]

gra super :) Ale ja miałem chyba jakąś wczesną wersję bo były tylko 4 samochody :)

09.01.2004
09:36
smile
[33]

Bantam [ Pretorianin ]

hehe juz mam ale sie uzbierało a co to tego ze miales 4 samochody -demo ?

09.01.2004
13:14
smile
[34]

SirGoldi [ Gladiator ]

Kto ma patche wyslac prosze na [email protected] ! DZIEKI!

09.01.2004
13:20
[35]

Kune [ TYCHY ]

Co do Last Call to pamietaj ze gralem kiedys w demko (chyba 99 albo 98 rok), gierka zajebista i te tworzenie drinow :D No ale przez te wszystkie lata nie znalazlem nigdzie, w zadnym miejscu tej gry!!!! Nie udalo mi sie nigdy!!! Juz chyba w zyciu w to nie zagram ;( Pamietam ze swego czasu byla recenzja w Secret Service!! Wiec chyba wyszla ale nic wiecej nie bylo o niej slychac :(
JAK KTOS MA TO NIECH ZARZUCI LINK!!! BEDE WDZIECZNY DO KONCA ZYCIA ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.