GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY !!!!

08.01.2004
13:21
smile
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

POMOCY !!!!

mam problem z LEGACY OF KAIN - DEFIANCE stanołem w jednym miejscu w talim zamku gdzie treba zrobic aby z fontan płyneła krew jedną już zrobiłem ale potem stanołem i niewiem co mam robic znalazłem jeden znak do dzwi w podziemiach i nic więcej nie moge znalaśc pomuszczie jeśli wieci w którym momecie jestem oto mój numer gg 1374516

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.