
_kronos_ [ Pretorianin ]
POMOCY !!!!
mam problem z LEGACY OF KAIN - DEFIANCE stanołem w jednym miejscu w talim zamku gdzie treba zrobic aby z fontan płyneła krew jedną już zrobiłem ale potem stanołem i niewiem co mam robic znalazłem jeden znak do dzwi w podziemiach i nic więcej nie moge znalaśc pomuszczie jeśli wieci w którym momecie jestem oto mój numer gg 1374516