GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa2004-transfery

08.01.2004
12:39
smile
[1]

rivero [ Legionista ]

Fifa2004-transfery

Witam.Czy ktoś się orientuje czy w okresie gry w sezonie kluby sterowane przez komputer przeprowadzają jakieś transfery?Czy macie u siebie jakieś przykłady takich transferów?Pozdrawiam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.