rivero [ Legionista ]
Fifa2004-transfery
Witam.Czy ktoś się orientuje czy w okresie gry w sezonie kluby sterowane przez komputer przeprowadzają jakieś transfery?Czy macie u siebie jakieś przykłady takich transferów?Pozdrawiam!