GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monty Python w kioskach na DVD !!!

08.01.2004
12:06
smile
[1]

Verminus [ Prefekt ]

Monty Python w kioskach na DVD !!!

Wklejam informacje ze strony www.komputerswiat.pl

Filmoteczka Nr 1/04 (11) - Monty Python
w kioskach od 7.01.2004

Opis:
Grupa Monty Pythona to specjaliści w rozśmieszaniu, oburzamiu, zawstydzaniu - ilu widzów, tyle odczuć na temat pythonowego poczucia humoru. Powalająca dawka absurdu i groteski, całkowicie zamierzony brak logiki i łamanie wszystkich po kolei konwencji i tabu składają się na najbardziej charakterystyczne cechy twórczości grupy. A teraz coś z zupełnie innej beczki to pierwszy film kinowy panów z Latajacego Cyrku Monty Pythona. Znajdziemy w nim najlepsze wszystkie najlepsze skecze z serialu telewizyjnego.

Cena 18,50 zł


Trzeba bedzie leciec do kiosku :)

08.01.2004
12:09
[2]

marcinoo [ Centurion ]

WoW!!!!
to przypadkiem nie VCD?

08.01.2004
12:10
smile
[3]

zarith [ ]

szkoda że DVD

08.01.2004
12:11
smile
[4]

wysiu [ ]

marcinoo --> Na stronie wyraznie napisane, ze DVD:)

08.01.2004
21:15
smile
[5]

Bdx [ Senator ]

Kupilem to dzisiaj i mam mieszane uczucia..skecze pierwsza klasa :D ale troche to krotkie...

no i nie ma zadnych montypajtonowskich dodatkow...ba w koncu za ta cene.

08.01.2004
21:18
[6]

Globus [ Generaďż˝ ]

ojciec kupil, obejrzalem i super

08.01.2004
21:31
smile
[7]

Verminus [ Prefekt ]

Bdx --->

Ile trwa ?? Bo sie zaczynam wachac...

08.01.2004
21:33
[8]

Big Money [ Senator ]

Damn, kupiłbym ale nie mam dvd :(

A nie ma tez wersji na cd ??

08.01.2004
21:34
[9]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

chyba qpie ale musze sie dokladniej zastanowic:))

08.01.2004
21:34
[10]

erton Fink [ Junior ]

Dzieki, dzieki, dzieki, stokrotne dzieki.

08.01.2004
21:48
[11]

TURIN9 [ Pretorianin ]

ILE trwa?????????????????????????????

09.01.2004
08:02
[12]

Swidrygajłow [ ]

szkoda że nie ma lektora, bo wg mnie gościu który czytał teksty w serialu w TVP był zajebisty i wnosił super klimat, mówił lepiej niż pytonowcy

09.01.2004
15:25
[13]

Matt [ Knight of the Night ]

Co za czasy, MP w takiej gazetce jak komputer swiat. ...Ale to super! :D

09.01.2004
15:33
[14]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

Swidrygajłow---> jak to nie ma lektora? czyli tylko napisy?

BdX ---> ile to trwa i jakich dodatków nie ma?

09.01.2004
16:33
[15]

eJay [ Gladiator ]

Qrcze nie mam DVS:( MP roxxx!!!!

09.01.2004
16:36
smile
[16]

Xelloss [ Senator ]

No, trzeba kupić. DVD się zaczyna przydawać :).

10.01.2004
07:30
[17]

Bdx [ Senator ]

Zainteresowani --> wszystko trwa ok 1,5 godziny, plytapodzielona na 14 scen, ale skeczy jest troche wiecej bo niektore przechodza plynnie z jednego na drugi.. Dzwiek w standardzie DolbyDigital 2.0, polskie napisy, format obrazu panoramiczny 1.85:1 (heh? :) ).
Film zaczyna sie od skeczu o niewidzialnosci, potem jest "czlowiek z magnetofonem w nosie", Wegier w sklepie tytoniowym :), Terapeuta par, rozmowa kawalera z zonatym, Samoobrona przed atakujacym swiezymi owocami, gang staruszek, musztra, ekspedycja :),muzykalne myszy :), swiat sztuki - wywiad, sklep zoologiczny, piosenka drwala,restauracja i brudny widelec :), napad na sklep z bielizna, rozmowa ksiegowych, ksiegowy zmienia prace, program "szantaz", "arystokratyczny głupol roku".
Moglem pominackilka bo jak pisalem wyzej niektore lagodnie zmieniaja watek i sa dosyc krotkie..oczywiscie jest kilka "kreskowek".

:D

P.S
to nie sa oficjalne tytuly skeczow

10.01.2004
10:06
smile
[18]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Bdx --> A skecze były całe, czy obcięte?? W telewizji na przykład często w skeczu obrony przed owocami nie pokazywali obrony przy pomocy tygrysa... i generalnie wiele skeczów kończy się w połowie.

10.01.2004
10:57
[19]

eJay [ Gladiator ]

A byl skecz o sklepie z serami??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.