GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łańcuchy i Corsa ??

08.01.2004
09:50
smile
[1]

szakalaka [ Pretorianin ]

Łańcuchy i Corsa ??

Dzień dobry.

Piszę z konta męża więc proszę o wybaczenie za może głupie pytanie.
Chcę zrobić mężowi prezent i kupić łańcuchy na koła (ponieważ mamy zamiar wybrać się w góry) , tylko nie wiem jakie, chodzi o rozmiar, mamy Corse B rocznik 98 ?

Z góry dziękuję za pomoc.

08.01.2004
09:53
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Piszę z konta męża więc proszę o wybaczenie za może głupie pytanie.

Buehehehehehe, to jak sie pisze z konta meza, to zawsze musi byc glupie? :-)))

08.01.2004
10:01
[3]

el f [ RONIN-SARMATA ]

https://www.opony.com.pl/encyklopedia/encyklopedia.asp?ID=19

Trochę teorii powyżej a trochę cen poniżej. W linku poniżej są również podane rozmiary dostępne poszczególnych typów. Najprościej sprawdzić rozmiar opony i spojrzeć na informacji producenta czy rozmiar łańcucha zgadza się z rozmiarem opony.

08.01.2004
10:08
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

niestety nie mam pojęcia jakie łańcuchy ale jakbyś chciała sama je zakładać to masz tu instrukcję:D:)))

08.01.2004
10:10
smile
[5]

Elwiser [ Konsul ]

podejdz do sklepu i zapytaj typa o to - on Ci powie.....inne wyjscie to wziasc opakowanie i sprawdzic na liscie czy jest tam Wasz model autka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.