slawreg [ Pretorianin ]
Forum CM: Siatka terenu do AK w niskiej rozdzielczości - szukam
Pamiętam że gdzieś się przewinęło o tym kilka linijek; ktoś to opracował. Proszę o pomoc lub przesyłkę - [email protected]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Ja sie bawiłem w zrobienie takiego moda, zraz podesle go na mail.

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Elvis ~~> Ja także proszę o modzik
slawreg [ Pretorianin ]
Elvis > Dzięki za pliki

Glazo [ Konsul ]
A ja chciałbym ładnie koledze Elvisowi podziękować za ten mod. Teraz Ak na mym blaszaku znacznie lepiej chula. Stary jakbyś przejeżdżał przez Wrocław daj znać z miłą chęcią postawie Ci browarka!

faloxxx [ Generaďż˝ ]
a ma ktos taki mod tylko w normalnej rozdzielczosci ???????????

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Jak wróce do domu to wrzuce plik na serwer, co do nromalnej rozdzielczości to mod jest dostepny na www.cmmods.com , omyłkowo został zamieszczony w sekcji CMBO(przynajmniej ja go tam znalazłem)