GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Siatka terenu do AK w niskiej rozdzielczości - szukam

08.01.2004
08:36
[1]

slawreg [ Pretorianin ]

Forum CM: Siatka terenu do AK w niskiej rozdzielczości - szukam

Pamiętam że gdzieś się przewinęło o tym kilka linijek; ktoś to opracował. Proszę o pomoc lub przesyłkę - [email protected]

08.01.2004
13:05
smile
[2]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Ja sie bawiłem w zrobienie takiego moda, zraz podesle go na mail.

08.01.2004
13:10
smile
[3]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]


Elvis ~~> Ja także proszę o modzik

08.01.2004
13:43
[4]

slawreg [ Pretorianin ]

Elvis > Dzięki za pliki

08.01.2004
18:54
smile
[5]

Glazo [ Konsul ]

A ja chciałbym ładnie koledze Elvisowi podziękować za ten mod. Teraz Ak na mym blaszaku znacznie lepiej chula. Stary jakbyś przejeżdżał przez Wrocław daj znać z miłą chęcią postawie Ci browarka!

09.01.2004
08:08
[6]

klod____ [ Generaďż˝ ]


czy ja tez moge prosic ????

[email protected]

09.01.2004
11:26
smile
[7]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

a ma ktos taki mod tylko w normalnej rozdzielczosci ???????????

09.01.2004
11:31
smile
[8]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Jak wróce do domu to wrzuce plik na serwer, co do nromalnej rozdzielczości to mod jest dostepny na www.cmmods.com , omyłkowo został zamieszczony w sekcji CMBO(przynajmniej ja go tam znalazłem)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.