GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

piwko w piatek w krakowie.....

08.01.2004
08:24
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

piwko w piatek w krakowie.....

widzę że znalazło się kilka osób na piwko..mam nadzieję że nie tylko dlatego że w krakowskich kinach nic ciekawego nie grają;)moja propozycja:piątek wieczorkiem..mogę też zaproponować knajpę..daddys na krowoderskiej..nie będziemy się nudzić jest tam bilard,dart's,piłkarzyki....ale oczywiście jeśli ktoś ma inną propozycje dostosuję się..pozdrawiam wszystkich ...

08.01.2004
08:26
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A nie zanudzisz sie do piatku? :-)))

08.01.2004
08:27
smile
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mam taką nadzieję:))

08.01.2004
08:29
[4]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

woow.... widze ze nie tylko ja bywam w deddisie...... :)

08.01.2004
08:30
smile
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

windi...no widzisz...może się znamy..ja tam jestem prawie codziennie;)

08.01.2004
08:30
smile
[6]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

zglaszam sie :)

08.01.2004
08:32
smile
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Oj, cos mi sie zdaje, ze paru kolegom z forum nie spodoba sie pomysl rozszerzania skladu. Ale dobrze robisz, moze chlopaki w kilku beda mieli wieksza srednia wieku *smieje sie* (wiem, wiem, zaraz tu na mnie naskocza 24 latkowie :-)))

08.01.2004
08:32
[8]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

ja moze nie codziennie, ale po szkole w piatki i czasem tez w inne dni wpadam..........

08.01.2004
08:32
smile
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brzydki potworek...nie ukrywam że liczyłam na ciebie;)

08.01.2004
08:33
smile
[10]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

rothon, Ty, Ty...<24-latek> :)

08.01.2004
08:34
smile
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ha ha a ja mam 26:P:P:P:P:P

08.01.2004
08:35
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

brzydki potworek--> Uwazajcie, bo moze sie zglosic ktos, komu bez was piwa nie podadza hiehiehie :-)))

08.01.2004
08:36
smile
[13]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

EwUnIa_kR--> Gadu Padu podaje inaczej :-D

08.01.2004
08:38
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ale jestem z grudnia:P:P:P

08.01.2004
08:39
smile
[15]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hehehehehehehehehe, nawet w tak mlodym wieku kobiety odruchowo licza po swojemu :-)))

08.01.2004
08:40
smile
[16]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

rothon ja dopiero co jestem po etapie pokazywania dowodu, wiec nie bedzie to dla mnie szokiem :P
poza tym nie liczy sie wiek, a uczucia :P

Ewunia zaznacz na mapie, gdzie to jest, bo Krowoderska jest troche dluga, a ja mala sierotka jestem i boje sie bladzic po tak niebezpiecznej dzielnicy :P

08.01.2004
08:53
smile
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

proszę bardzo:]jak będziesz szedł od placu słowiańskiego to skręcasz w prawo i jakieś 100m po lewej stronie:]

08.01.2004
08:54
[18]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

jaka nibezpieczna dzielnica........... nu bespiecznie jest...

08.01.2004
08:55
[19]

Vader [ Senator ]

Czasem mam wrazenie, ze gdyby nie istnialo piwko, wasz swiat by sie posypal :) Spojrzcie jak kruchy jest fundament waszej egzystencji :)))

08.01.2004
08:55
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no wiesz co....jak to niebezpieczna...mieszkam tu 24 lata i żyje:P:P:P

08.01.2004
08:56
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Vader...dziękuję za ten dorosły komentarz...

08.01.2004
08:59
[22]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

ja tu miweszkam 10 lat i tez zyje :) ale nawet jak w podgózu mieszkalem nie uwazalem podguza za niebezpieczne tak ze..........

08.01.2004
09:02
smile
[23]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia podjade tramwajem, bedzie blizej, w koncu zatrzymuje sie na tej samej wysokosci Dlugiej.

Windi mowilem, ze jestem mala sierotka i wszystkiego sie boje :P

Ja spadam do nauki, za miesiac sesja, bede zagladal co jakis czas.

08.01.2004
09:06
smile
[24]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nieeee no, padne zaraz trupem :-)))
W jednym zdaniu: podgóże i podguża. Dwie proby, a i tak zle *smieje sie*
Hej, moze ty Windi_ wcale tam nie mieszkasz? Poza tym proponowalbym konsekwencje. Niech bedzie nawet zle, ale konsekwentnie, to swiadczy o mysleniu :-))))
Chyba, ze w Krakowie Podgórze, pisze sie przez żet z kropka? :-))))

To ja opowiem wierszyk:
Na guże rurze, na dole fiołki
Kochajmy sie, jak dwa aniolki! :-)))

08.01.2004
09:07
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rothon:D:D:D dzięki..ja nie chciałam tego napisać;)

08.01.2004
09:10
[26]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

:( sorx ale ort nie jest moja dobra strona :(

08.01.2004
09:13
smile
[27]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

EwUnIa_kR--> Jak mawial pewien Francuz: polska jezyk - trudna jezyk. Np. slowo jeść pochodzi w kazdej osobie liczby mnogiej od innych czasowników:
W pierwszej: myjemy od myć
W drugiej: Wyjecie od wyć
W trzeciej: Oni ją!... Jacy oni? Jaka ją? :-))))))

08.01.2004
09:13
smile
[28]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

zapomnialbym - godzina dla mnie obojetna, byle nie rano, bo wtedy sypiam :P

rothon w sumie mieszkam na Podgorzu, ale nigdy nie zastanawialem sie, jak to sie pisze

Windi popraw sobie jeszcze sygnaturke i wszystko bedzie w porzadku :)

hasija

08.01.2004
09:13
smile
[29]

pinkowski [ Pretorianin ]

szykuje się niezłe spotkanie, 50 Forumowiczów....i...ona jedna...piękna Forumowiczka;))

P.S. bierze ktoś kamerke?

08.01.2004
09:13
smile
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nic to Windi_, wazne, ze zakumalismy o co lata :-DD

08.01.2004
09:14
smile
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ha ha ha rothon....dobre:]...a może ty też się skusisz na piątek?

08.01.2004
09:15
smile
[32]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oj.,......nie pomyślałam o tym....mam nadzieję że panowie wezmą swoje kobiety:]

08.01.2004
09:20
smile
[33]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia rothon mieszka na wschodnich rubiezach, oni tam nawet papieru na bilety MPK nie maja i muszaje sobie przekazywac wychodzac z autobusu :)

Ja kobiety juz nie mam, bo planuje wyemigrowac na rok, wiec musze byc sam, bo inaczej kogos bym skrzywdzil, a zbyt kochany na to jestem :)

08.01.2004
09:21
[34]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

EwUnIa_kR--> Mam cokolwiek daleko. Bywam po prawdzie w Krakowie, bo robie podyplomowke na UJ, ale w ten piatek akurat siedze u siebie na tylku. No niestety ;-)

08.01.2004
09:23
smile
[35]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

brzydki potworek--> Nie powiedziales, ze mamy tez zakaz uzywania telefonow komorkowych w autobusach! :-)))
Ale za to mamy zywa szopke i niedlugo beda kopiec sypac! :-)))

08.01.2004
09:25
smile
[36]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

rothon o tym nie wiedzialem, pelna kultura!!! :P szacunek dla panow ustrojstwodawcow :)
u nas sa 4 kopce, zywa szopka tez podobno czasami bywa i to nie tylko ta swiateczna :)

08.01.2004
09:26
smile
[37]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rothon-----> szkoda...ale może innym razem:)a gdybyś miał jakieś problemy z żywnością np to wal śmiało...coś ci wyślę...u nas w mieście wszystkiego pod dostatkiem:]

08.01.2004
09:28
smile
[38]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Spoko. Zarcie przysylaja mi dobrzy ludzie z Trojmiasta, ale jakby sie kanal urwal, to bede wiedzial do kogo uderzyc :-))

08.01.2004
09:30
smile
[39]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Aaaa, zapomnialem powiedziec, ze u nas internet jest na wegiel. Wyobrazacie sobie? Internet na wegiel! Toz to prehistoria. Trzeba zatrudniac palacza, ktory musi pilnowac, zeby to to chodzilo. Wegla dosypywac :-)))

08.01.2004
09:32
smile
[40]

garrett [ realny nie realny ]

rothon --> i pewnie pedałujecie na rowerkach by komputer chodził :)

08.01.2004
09:32
smile
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o ja cie......biedny rothon...biedny palacz....pewnie co tydzień zmieniasz palacza...nie wytrzymują takiej ciężkiej pracy....współczuję...i tobie i palaczom:D

08.01.2004
09:33
[42]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

HMM... jutro mam urodziny (25) i zajecia na uczelni i mam dylemat...

08.01.2004
09:33
[43]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

to jak zabraknie wegla, zglos sie do mnie
mam znajomych w Katowicach, moze zalatwia dostawe po preferencyjnych cenach :P

08.01.2004
09:34
[44]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Jihaad urodziny bedziesz mial za rok, zajecia na uczelni juz w poniedzialek, wiec nie ma sie nad czym zastanawiac :)

08.01.2004
09:35
smile
[45]

EwUnIa_kR [ Legend ]

u mnie w domku był remont...mam trochę starej boazerii...w razie awarii można spalić...na dłużej wystarczy:))))
JihaaD myśl...myśl...:)

08.01.2004
10:19
[46]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

zapadla wreszcie decyzja o ktorej?

08.01.2004
10:21
[47]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o 20?

08.01.2004
10:22
smile
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zarezerwuję stolik tak żeby wszystko było pewne...jak ktoś ma ochote to poprostu przyjdzie..

08.01.2004
10:35
[49]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

POTWOREK-zajecia raz na 2 tygodnie piatek,sobota ,piatek 15:30-21:xx, a sesja za pasem.

08.01.2004
10:36
[50]

EwUnIa_kR [ Legend ]

JihaaD wpadnij po zajęciach...

08.01.2004
10:45
[51]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

EWA-postaram sie,zobacze w jakiej kondycji bede:)

08.01.2004
10:47
smile
[52]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oki...ja teraz uciekam ...będę ok 15 ...miłego dnia...

08.01.2004
11:05
smile
[53]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tez sie nie macie gdzie umawiac.. :>

umowcie sie w Warszawie to i ja wpadne.. :P :D

milej zabawy

08.01.2004
11:39
[54]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Mazio - a co W-wa tylko istnieje? Zreszta ne byloby pewnie gdzie sie umowic, bo kicha lokale tam sa i piwo 2 razy drozsze :/

08.01.2004
11:41
smile
[55]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

JihaaD - czy ja mowilem, ze "tylko"? :) Raczej powiedzialem, ze chetnie bym sie z Wami napil ale daleko mam niestety.. :> Napije sie wirutalnie - prosit! :)

08.01.2004
12:10
[56]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Mazio -bania! :)

08.01.2004
12:48
smile
[57]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Piekło sie zgłasza w pełnej gotowości :D
Czyli w Daddy's (czy jakoś tak :) ) w piątek o 20.00 ? :-)

08.01.2004
13:02
smile
[58]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Na to wyglada :)

08.01.2004
13:47
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Hellmaker dokładnie:]

08.01.2004
13:57
smile
[60]

arthe[16] [ breakdance ]

:):-)POWRÓCIŁEM:D:P

08.01.2004
15:40
smile
[61]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

^

08.01.2004
15:44
smile
[62]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja jestem cały czas w razie jakiś wątpliwości...

08.01.2004
17:22
smile
[63]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

gdzie jestes?:)

08.01.2004
18:22
smile
[64]

Prestidigitator [ Konsul ]

Hmm.. piatek 20, powinienem wpasc jesli moge oczywiscie. Tylko czy miejsca nie zabraknie tyle osob sie zglasza :). Jakies znaki rozpoznawcze czy nie bedzie problemu ze znalezieniem stolika? ;)

08.01.2004
18:37
smile
[65]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

miejsca nie braknie, nie wiem jak z browarem, bo Hellmaker masie pojawic :P
a znakiem rozpoznawczym, poza Ewunia:), bedzie moja brzydota, albo jak wolisz czarna od stop do glow, mala sierotka :)

08.01.2004
18:50
smile
[66]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Ktoś mnie tu oczernia ...grrrr.... klapsa chcesz ? :-)

08.01.2004
18:58
smile
[67]

miasto [ Pretorianin ]

mazio---możemy się razem napić :P

08.01.2004
18:59
smile
[68]

miasto [ Pretorianin ]

daj mi gg:):):)

08.01.2004
19:19
smile
[69]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Hell jasne, ale tylko w lewy posladek :P

08.01.2004
19:21
smile
[70]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Masz jak w banku :D:D:D:D:D:D

08.01.2004
19:51
smile
[71]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

:) moze dzieki temu szybciej znikna skutki 1o-cio stopniowego mrozu :P

08.01.2004
20:05
smile
[72]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Na pewno :-) A przynajmniej z jednej strony :-)

08.01.2004
20:38
[73]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - chetnie, ale pewnie nie ebde w stanie :(

08.01.2004
22:10
smile
[74]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Sulik co Ci nie stanie? :)

08.01.2004
22:14
[75]

Fett [ Avatar ]

chetnie bym wpadl ale za młody jestem :PP NO i mam (nie)daleko do krakowa :)

08.01.2004
23:46
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chciałam tylko powiedzieć że czarna od stóp do głów mała sierotka to ja....więc napewno mnie pozznacie:]

08.01.2004
23:48
[77]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a pozatym miejsca nie braknie napewno:]:]:]

09.01.2004
00:51
[78]

EwUnIa_kR [ Legend ]

>

09.01.2004
01:16
smile
[79]

Misza [ Prefekt ]

bawcie się dobrze robaczki (szkoda, że najbliższy wieczór mamy już zaplanowany...)

Hell --> wychyl za zdrowie starej kompanii CCC :))))

09.01.2004
01:18
smile
[80]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Misza dzięki....przypilnuję Hella żeby wzniósł toast:]

09.01.2004
09:51
smile
[81]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia tak nie mozna, to moja rola :D

09.01.2004
10:05
smile
[82]

legrooch [ Legend ]

[offtopic]

Mazio, miasto ==> a może zajrzycie jakby co do wątku WWWAiS? Warszawa pije jakoś regularnie.
I niedrogo :P (ukłony dla JihaaD:))

09.01.2004
10:30
smile
[83]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

legrooch gdzie teraz pijecie? nie bylem na posiedzenia WWWiAS od kilku miesiecy :)

09.01.2004
10:46
smile
[84]

legrooch [ Legend ]

Hmmm... A ty to kto dawniej?
W Michaelangelo na Wolskiej. Tanio, klimatycznie i dobre żarło do tego :)

09.01.2004
10:57
smile
[85]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

legrooch nie moge powiedziec i jesli mozesz nie probuj sie dowiedziec, bo jestem tu incognito i wole, zeby tak pozostalo :P
w kazdym kilka razy mialem okazje widziec ekipe warsz. , choc sklad byl rotacyjny :)

09.01.2004
11:04
smile
[86]

legrooch [ Legend ]

Ok :)
Obserwuj wątek i będziesz wszystko wiedzieć :)

09.01.2004
16:00
smile
[87]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

wszyscy gdzies znikneli :)

09.01.2004
16:30
[88]

czapi [ Pretorianin ]


Hmmm...a czemu piatek akurat?? Ja bede w krk dopiero jutro ;pp

10.01.2004
04:44
smile
[89]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

i'm back
Ewuniu jutro sie odezwe.teraz wypluwam za duzo krwi
yo hell & presti
fuck all the rest :)

10.01.2004
14:05
smile
[90]

Prestidigitator [ Konsul ]

Ufff... wstalem. Fajnie bylo :). Moze nie bylem dusza towarzystwa :P ale wiecie jak to jest jeden duzo gada, drugi milczy w ciszy :). Pozdrowka dla wszystkich i do zobaczyska.

10.01.2004
14:57
smile
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Prestidigitator...całuski i do następnego...:))))

10.01.2004
15:24
smile
[92]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewuniu cos Ci wyslalem, ale 'oczekuje' :(
moglabys czasem naladowac baterie :)

10.01.2004
15:36
smile
[93]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brzydki poworek...oj....nie jestem w domku:(

10.01.2004
15:39
[94]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

bede musial poczekac, mam nadzieje, ze nie bedzie wtedy za pozno, choc fakt, iz nie jestes w domu jest w tym przypadku pozytywny :)
napisalbym na gadzie, ale nie dziala od wczoraj :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.