
EwUnIa_kR [ Legend ]
piwko w piatek w krakowie.....
widzę że znalazło się kilka osób na piwko..mam nadzieję że nie tylko dlatego że w krakowskich kinach nic ciekawego nie grają;)moja propozycja:piątek wieczorkiem..mogę też zaproponować knajpę..daddys na krowoderskiej..nie będziemy się nudzić jest tam bilard,dart's,piłkarzyki....ale oczywiście jeśli ktoś ma inną propozycje dostosuję się..pozdrawiam wszystkich ...

rothon [ Malleus Maleficarum ]
A nie zanudzisz sie do piatku? :-)))

EwUnIa_kR [ Legend ]
mam taką nadzieję:))
Windi_ [ Generaďż˝ ]
woow.... widze ze nie tylko ja bywam w deddisie...... :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
windi...no widzisz...może się znamy..ja tam jestem prawie codziennie;)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
zglaszam sie :)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Oj, cos mi sie zdaje, ze paru kolegom z forum nie spodoba sie pomysl rozszerzania skladu. Ale dobrze robisz, moze chlopaki w kilku beda mieli wieksza srednia wieku *smieje sie* (wiem, wiem, zaraz tu na mnie naskocza 24 latkowie :-)))
Windi_ [ Generaďż˝ ]
ja moze nie codziennie, ale po szkole w piatki i czasem tez w inne dni wpadam..........

EwUnIa_kR [ Legend ]
brzydki potworek...nie ukrywam że liczyłam na ciebie;)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
rothon, Ty, Ty...<24-latek> :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
ha ha a ja mam 26:P:P:P:P:P

rothon [ Malleus Maleficarum ]
brzydki potworek--> Uwazajcie, bo moze sie zglosic ktos, komu bez was piwa nie podadza hiehiehie :-)))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
EwUnIa_kR--> Gadu Padu podaje inaczej :-D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ale jestem z grudnia:P:P:P

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Hehehehehehehehehe, nawet w tak mlodym wieku kobiety odruchowo licza po swojemu :-)))

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
rothon ja dopiero co jestem po etapie pokazywania dowodu, wiec nie bedzie to dla mnie szokiem :P
poza tym nie liczy sie wiek, a uczucia :P
Ewunia zaznacz na mapie, gdzie to jest, bo Krowoderska jest troche dluga, a ja mala sierotka jestem i boje sie bladzic po tak niebezpiecznej dzielnicy :P

EwUnIa_kR [ Legend ]
proszę bardzo:]jak będziesz szedł od placu słowiańskiego to skręcasz w prawo i jakieś 100m po lewej stronie:]
Windi_ [ Generaďż˝ ]
jaka nibezpieczna dzielnica........... nu bespiecznie jest...
Vader [ Senator ]
Czasem mam wrazenie, ze gdyby nie istnialo piwko, wasz swiat by sie posypal :) Spojrzcie jak kruchy jest fundament waszej egzystencji :)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
no wiesz co....jak to niebezpieczna...mieszkam tu 24 lata i żyje:P:P:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
Vader...dziękuję za ten dorosły komentarz...
Windi_ [ Generaďż˝ ]
ja tu miweszkam 10 lat i tez zyje :) ale nawet jak w podgózu mieszkalem nie uwazalem podguza za niebezpieczne tak ze..........

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Ewunia podjade tramwajem, bedzie blizej, w koncu zatrzymuje sie na tej samej wysokosci Dlugiej.
Windi mowilem, ze jestem mala sierotka i wszystkiego sie boje :P
Ja spadam do nauki, za miesiac sesja, bede zagladal co jakis czas.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Nieeee no, padne zaraz trupem :-)))
W jednym zdaniu: podgóże i podguża. Dwie proby, a i tak zle *smieje sie*
Hej, moze ty Windi_ wcale tam nie mieszkasz? Poza tym proponowalbym konsekwencje. Niech bedzie nawet zle, ale konsekwentnie, to swiadczy o mysleniu :-))))
Chyba, ze w Krakowie Podgórze, pisze sie przez żet z kropka? :-))))
To ja opowiem wierszyk:
Na guże rurze, na dole fiołki
Kochajmy sie, jak dwa aniolki! :-)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
rothon:D:D:D dzięki..ja nie chciałam tego napisać;)
Windi_ [ Generaďż˝ ]
:( sorx ale ort nie jest moja dobra strona :(

rothon [ Malleus Maleficarum ]
EwUnIa_kR--> Jak mawial pewien Francuz: polska jezyk - trudna jezyk. Np. slowo jeść pochodzi w kazdej osobie liczby mnogiej od innych czasowników:
W pierwszej: myjemy od myć
W drugiej: Wyjecie od wyć
W trzeciej: Oni ją!... Jacy oni? Jaka ją? :-))))))

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
zapomnialbym - godzina dla mnie obojetna, byle nie rano, bo wtedy sypiam :P
rothon w sumie mieszkam na Podgorzu, ale nigdy nie zastanawialem sie, jak to sie pisze
Windi popraw sobie jeszcze sygnaturke i wszystko bedzie w porzadku :)
hasija

pinkowski [ Pretorianin ]
szykuje się niezłe spotkanie, 50 Forumowiczów....i...ona jedna...piękna Forumowiczka;))
P.S. bierze ktoś kamerke?

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Nic to Windi_, wazne, ze zakumalismy o co lata :-DD

EwUnIa_kR [ Legend ]
ha ha ha rothon....dobre:]...a może ty też się skusisz na piątek?

EwUnIa_kR [ Legend ]
oj.,......nie pomyślałam o tym....mam nadzieję że panowie wezmą swoje kobiety:]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Ewunia rothon mieszka na wschodnich rubiezach, oni tam nawet papieru na bilety MPK nie maja i muszaje sobie przekazywac wychodzac z autobusu :)
Ja kobiety juz nie mam, bo planuje wyemigrowac na rok, wiec musze byc sam, bo inaczej kogos bym skrzywdzil, a zbyt kochany na to jestem :)
rothon [ Malleus Maleficarum ]
EwUnIa_kR--> Mam cokolwiek daleko. Bywam po prawdzie w Krakowie, bo robie podyplomowke na UJ, ale w ten piatek akurat siedze u siebie na tylku. No niestety ;-)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
brzydki potworek--> Nie powiedziales, ze mamy tez zakaz uzywania telefonow komorkowych w autobusach! :-)))
Ale za to mamy zywa szopke i niedlugo beda kopiec sypac! :-)))

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
rothon o tym nie wiedzialem, pelna kultura!!! :P szacunek dla panow ustrojstwodawcow :)
u nas sa 4 kopce, zywa szopka tez podobno czasami bywa i to nie tylko ta swiateczna :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
rothon-----> szkoda...ale może innym razem:)a gdybyś miał jakieś problemy z żywnością np to wal śmiało...coś ci wyślę...u nas w mieście wszystkiego pod dostatkiem:]

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Spoko. Zarcie przysylaja mi dobrzy ludzie z Trojmiasta, ale jakby sie kanal urwal, to bede wiedzial do kogo uderzyc :-))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Aaaa, zapomnialem powiedziec, ze u nas internet jest na wegiel. Wyobrazacie sobie? Internet na wegiel! Toz to prehistoria. Trzeba zatrudniac palacza, ktory musi pilnowac, zeby to to chodzilo. Wegla dosypywac :-)))

garrett [ realny nie realny ]
rothon --> i pewnie pedałujecie na rowerkach by komputer chodził :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
o ja cie......biedny rothon...biedny palacz....pewnie co tydzień zmieniasz palacza...nie wytrzymują takiej ciężkiej pracy....współczuję...i tobie i palaczom:D
JihaaD [ Loża Szyderców ]
HMM... jutro mam urodziny (25) i zajecia na uczelni i mam dylemat...
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
to jak zabraknie wegla, zglos sie do mnie
mam znajomych w Katowicach, moze zalatwia dostawe po preferencyjnych cenach :P
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Jihaad urodziny bedziesz mial za rok, zajecia na uczelni juz w poniedzialek, wiec nie ma sie nad czym zastanawiac :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
u mnie w domku był remont...mam trochę starej boazerii...w razie awarii można spalić...na dłużej wystarczy:))))
JihaaD myśl...myśl...:)
Windi_ [ Generaďż˝ ]
zapadla wreszcie decyzja o ktorej?
EwUnIa_kR [ Legend ]
o 20?

EwUnIa_kR [ Legend ]
zarezerwuję stolik tak żeby wszystko było pewne...jak ktoś ma ochote to poprostu przyjdzie..
JihaaD [ Loża Szyderców ]
POTWOREK-zajecia raz na 2 tygodnie piatek,sobota ,piatek 15:30-21:xx, a sesja za pasem.
EwUnIa_kR [ Legend ]
JihaaD wpadnij po zajęciach...
JihaaD [ Loża Szyderców ]
EWA-postaram sie,zobacze w jakiej kondycji bede:)

EwUnIa_kR [ Legend ]
oki...ja teraz uciekam ...będę ok 15 ...miłego dnia...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
tez sie nie macie gdzie umawiac.. :>
umowcie sie w Warszawie to i ja wpadne.. :P :D
milej zabawy
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Mazio - a co W-wa tylko istnieje? Zreszta ne byloby pewnie gdzie sie umowic, bo kicha lokale tam sa i piwo 2 razy drozsze :/

Mazio [ Mr.Offtopic ]
JihaaD - czy ja mowilem, ze "tylko"? :) Raczej powiedzialem, ze chetnie bym sie z Wami napil ale daleko mam niestety.. :> Napije sie wirutalnie - prosit! :)
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Mazio -bania! :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Piekło sie zgłasza w pełnej gotowości :D
Czyli w Daddy's (czy jakoś tak :) ) w piątek o 20.00 ? :-)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Na to wyglada :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Hellmaker dokładnie:]

arthe[16] [ breakdance ]
:):-)POWRÓCIŁEM:D:P

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
^

EwUnIa_kR [ Legend ]
ja jestem cały czas w razie jakiś wątpliwości...

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
gdzie jestes?:)

Prestidigitator [ Konsul ]
Hmm.. piatek 20, powinienem wpasc jesli moge oczywiscie. Tylko czy miejsca nie zabraknie tyle osob sie zglasza :). Jakies znaki rozpoznawcze czy nie bedzie problemu ze znalezieniem stolika? ;)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
miejsca nie braknie, nie wiem jak z browarem, bo Hellmaker masie pojawic :P
a znakiem rozpoznawczym, poza Ewunia:), bedzie moja brzydota, albo jak wolisz czarna od stop do glow, mala sierotka :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Ktoś mnie tu oczernia ...grrrr.... klapsa chcesz ? :-)

miasto [ Pretorianin ]
mazio---możemy się razem napić :P

miasto [ Pretorianin ]
daj mi gg:):):)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Hell jasne, ale tylko w lewy posladek :P

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Masz jak w banku :D:D:D:D:D:D

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
:) moze dzieki temu szybciej znikna skutki 1o-cio stopniowego mrozu :P

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Na pewno :-) A przynajmniej z jednej strony :-)
SULIK [ olewam zasady ]
heh - chetnie, ale pewnie nie ebde w stanie :(

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Sulik co Ci nie stanie? :)
Fett [ Avatar ]
chetnie bym wpadl ale za młody jestem :PP NO i mam (nie)daleko do krakowa :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
chciałam tylko powiedzieć że czarna od stóp do głów mała sierotka to ja....więc napewno mnie pozznacie:]
EwUnIa_kR [ Legend ]
a pozatym miejsca nie braknie napewno:]:]:]
EwUnIa_kR [ Legend ]
>

Misza [ Prefekt ]
bawcie się dobrze robaczki (szkoda, że najbliższy wieczór mamy już zaplanowany...)
Hell --> wychyl za zdrowie starej kompanii CCC :))))

EwUnIa_kR [ Legend ]
Misza dzięki....przypilnuję Hella żeby wzniósł toast:]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Ewunia tak nie mozna, to moja rola :D

legrooch [ Legend ]
[offtopic]
Mazio, miasto ==> a może zajrzycie jakby co do wątku WWWAiS? Warszawa pije jakoś regularnie.
I niedrogo :P (ukłony dla JihaaD:))

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
legrooch gdzie teraz pijecie? nie bylem na posiedzenia WWWiAS od kilku miesiecy :)

legrooch [ Legend ]
Hmmm... A ty to kto dawniej?
W Michaelangelo na Wolskiej. Tanio, klimatycznie i dobre żarło do tego :)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
legrooch nie moge powiedziec i jesli mozesz nie probuj sie dowiedziec, bo jestem tu incognito i wole, zeby tak pozostalo :P
w kazdym kilka razy mialem okazje widziec ekipe warsz. , choc sklad byl rotacyjny :)

legrooch [ Legend ]
Ok :)
Obserwuj wątek i będziesz wszystko wiedzieć :)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
wszyscy gdzies znikneli :)
czapi [ Pretorianin ]
Hmmm...a czemu piatek akurat?? Ja bede w krk dopiero jutro ;pp

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
i'm back
Ewuniu jutro sie odezwe.teraz wypluwam za duzo krwi
yo hell & presti
fuck all the rest :)

Prestidigitator [ Konsul ]
Ufff... wstalem. Fajnie bylo :). Moze nie bylem dusza towarzystwa :P ale wiecie jak to jest jeden duzo gada, drugi milczy w ciszy :). Pozdrowka dla wszystkich i do zobaczyska.

EwUnIa_kR [ Legend ]
Prestidigitator...całuski i do następnego...:))))

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Ewuniu cos Ci wyslalem, ale 'oczekuje' :(
moglabys czasem naladowac baterie :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
brzydki poworek...oj....nie jestem w domku:(
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
bede musial poczekac, mam nadzieje, ze nie bedzie wtedy za pozno, choc fakt, iz nie jestes w domu jest w tym przypadku pozytywny :)
napisalbym na gadzie, ale nie dziala od wczoraj :(