GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nudy.....nudy.....

07.01.2004
22:28
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nudy.....nudy.....

no i prosze..kolejny nudny wieczór..ci sami ludzie na gg...papieros...kawa...jakaś muzyczka...kompletnie nie mam pomysłu co robić..ciągle to samo...nic się nie dzieje...a może to we mnie tkwi problem..
dajcie prosze jakiś pomysł żeby chociaż częsć tego wieczoru była miła...i przepraszam za to że nudzę...

07.01.2004
22:30
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Milo w samotnosci czy w towarzystwie?

07.01.2004
22:31
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

1. nie pal bo palenie zabija :)
2. nie pij wieczorem kawy bo nie bedziesz mogła spac :)
3. jak chcesz nowych ludzi na gg to dodaj np. mnie :)
Hmm mozesz na przyklad pisac z nami na forum. Ja tak robie kazdego wieczora i sie nie nudze!

07.01.2004
22:31
[4]

Quicky [ Senator ]

Podobno ludzie inteligentni nigdy sie nie nudza.

07.01.2004
22:31
smile
[5]

Szwaroc [ ]

Obejzyj sobie The Sopranos na TVN... ze niedlugo sie konczy ale moze ci sie spodoba

07.01.2004
22:32
smile
[6]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

JA nie narzekam na nudę, ale dobrzę Ci radzę - połóż się spać - i to nie jest bynajmniej złośliwa uwaga co do wątku, ale wyspać się w tygodniu to przynajmniej dla mnie mission impossible:)

07.01.2004
22:33
smile
[7]

marcinoo [ Centurion ]

nudzisz się?
zapomniałem jak to się robi kilka lat temu...
zazdroszęc Ci!

07.01.2004
22:34
smile
[8]

SirGoldi [ Gladiator ]

No ja dzis sie wogole nie nudzilem a zaraz spac ide bo jestem zmeczony nauka :( Od 16 do 21 siedzialem nad Fizyka i kłulem na sprawdzian.

07.01.2004
22:35
smile
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dzięki...nudzę sie sama....soprano oglądałam wszystko co jest dostępne..uwielbiam tonny'ego..i wynika z tego ze nie jestem inteligentna:|SirGoldi ...dzięki...ale ja zarażam...

07.01.2004
22:35
smile
[10]

ziomalek [ Pretorianin ]

Heh, ja przez tą szkołę się nie nudzę :/

07.01.2004
22:36
smile
[11]

grzesiek16 [ Feluś ]

uuuuaaaaaa że co? że nuda? eee tam.... ;-)

07.01.2004
22:40
[12]

Szwaroc [ ]

ewaunia --> masz moze sorpano na hdd? a jak tak to skad to sobie zasse :D

07.01.2004
22:41
smile
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Szwaroc- niestety na dvd:(:(:(

07.01.2004
22:43
smile
[14]

grzesiek16 [ Feluś ]

Ewuś to zgraj na divx'a i udostepnij :P

07.01.2004
22:43
smile
[15]

Chupacabra [ Senator ]

polecam jakas porywajaca lekture, np porownanie pamieci eeprom i eprom, lub charakterystyke architektury risc. Nadmiar wrazen gwarantowany

07.01.2004
22:45
smile
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skończyłam dziś koontza"słudzy ciemności" wrażeń wystarczy...

07.01.2004
22:47
[17]

Kune [ TYCHY ]

masz samochod?? i prawojazdy??? zrob sobie wycieczke po miescie... jesli to ci nie pasuje to zawsze mozesz pozyczyc od kogos jakis film dvd/vhs/divx i obejrzec.
Mi jak sie nudzi to dzwonie do dziewczyny zeby mnie odwiedzila albo do znajomych i juz mi sie nie nudzi :D

07.01.2004
22:53
smile
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Kune...nie lubię samotnych wycieczek po mieście..i zazdroszcze ci że możesz zadzwonić i przyjdzie...ja niestety nie jestem w takiej konfortowej sytuacji..a pozatym od poczatku zimy oglądałam może dwa fajne filmy...

07.01.2004
22:56
[19]

Kune [ TYCHY ]

A sad jestes?? to wpadnij do mnie i mozemy pogadac :)

07.01.2004
22:57
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

z krakowa...co ty na to?

07.01.2004
22:59
[21]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

jak ktos robi jakis "miting" w Krakowie to ja sie pisze :)

07.01.2004
23:00
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok...wymyślcie coś....ja też się pisze..

07.01.2004
23:02
[23]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

dobra to ja proponuje Club 66 :DDDDDDDD

07.01.2004
23:03
[24]

Kune [ TYCHY ]

Tychy :) Cio Ty na to??? <lol> to mniej niz godzna jazdy :) Pozatym zawsze pozostaje Czateria ;) choc nigdy nie bylem tak zdesperowany (znudzony) zeby tam siedziec. A moze tak idz spontanicznie do kina... bo fajne podobno macie to kino!!!! :D Mozesz tez takze zaczac ogladac zdjecia z albumow... duzo zalezy ile masz lat i na co mozesz sobie pozwolic!!

07.01.2004
23:03
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no toś zaproponował.....

07.01.2004
23:04
[26]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

Kune --> w Krakowie jest nieco wiecej kin anizeli jedno :)

07.01.2004
23:05
[27]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

EwUnIa_kR --> wiem :)

a tak powaznie... trudno cos zaproponowac bo nie wiadomo jaka atmosfera ci odpowiada.. np. Cień jest calkiem ok.

07.01.2004
23:05
smile
[28]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia jak nie masz co robic, to mnie gdzies zapros, bedziesz miala kilka godzin zagospodarowanych :)

07.01.2004
23:05
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ha ha jkakie podchwytliwe pytanie o wiek:D jestem stara a ogladanie zdjec wprawia mnie w zły nastruj..a do kina..czemu nie?

07.01.2004
23:06
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brzydki potworek..jesteś z krakowa? ...lub czasopisma ...za godzinę we free pub?

07.01.2004
23:07
[31]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia tak !!!

07.01.2004
23:08
[32]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

free to jakas .... hmm.. mordownia, nieprawdaz?
moze Stalowe Magnolie?

07.01.2004
23:09
smile
[33]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

w Stalowych Magnoliach jest w piatek koncert mojej znajomej

07.01.2004
23:09
[34]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

brzydki potworek ---> stary, nie wiem jak u ciebie czas plynie, ale ui mnie jest jeszcze sroda...

07.01.2004
23:09
[35]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oki...kompromis...u louisa?brzydki jak tylko masz ochotę to wpadnij..tylko nie bardzo rozumiem dlaczego ja mam cie zapraszac?:P z nudów?:P

07.01.2004
23:10
smile
[36]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

u mnie tez, ale to info dla Ewunii, gdyby jej sie w piatek tez nudzilo ;)

07.01.2004
23:10
[37]

Kune [ TYCHY ]

Nie no bo maja np. 16 lat mozesz nie moc tego czy tamtego... Zrob cos spontanicznego... moze... nie wiem co ci sprawia przyjemnosc... ja bym pojechal na tor testowy Fiata i juz bym mial uciechy kilogramy bo jest zajebiscie slisko i mozna nie zle sie pobawic.
A co do kin w Krakowie to nie wiem bo tam nie mieszkam ;) ale takie duze Muliplex czy jakos tak... nie pamietam juz teraz dokladnie :)

07.01.2004
23:11
[38]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia Ty zapraszasz ja place, kazdy musi cos robic :)
kiedy u tego Luisa, mam kawalek na rynek :)

07.01.2004
23:13
[39]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oki...chodzcie na gg to ustalimy szczegóły:]

07.01.2004
23:14
[40]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

Kune --> no multiplexów też jest kilka ale może chodzi ci o Panasonic IMAX takie kino do filmów 3D?

zreszta nie wazne :)))

do Krakowa warto wpaśc nie po to, aby lazic po kinach :)

07.01.2004
23:15
smile
[41]

Kune [ TYCHY ]

Nio i widzisz spontaniczna reakcja... umawiasz sie z dwoma gosciami z tego samego miasta ktorych nigdy wczesniej nie znalas (chyba) i o to chodzi!!!!! Moze byc extra, a moze nie... ale ta nie pewnosc tez jest super niii?? :)

07.01.2004
23:16
[42]

EwUnIa_kR [ Legend ]

żeby nie było nieporozumień...nie umawiam się z nimi w jakimś wiadomym celu;) poprostu nudzi mi sie...ale masz rację..może być fajnie..

07.01.2004
23:16
[43]

Kune [ TYCHY ]

"... lub czasopisma" ----> mialem byc na sylwestra lecz sily wyzsze (dziewczyna) zatrzymaly mnie w rodzimym miescie piwa Tyskie... :) Nio a chodzilo mi dokladnie o to kino... Panasonic IMAX!!!!! :) Pozdrowienia dla Was i milej zabawy... szkoda ze tak daleko mieszkam ;(

07.01.2004
23:17
[44]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeżeli oczywiście nie okaże się że razem mają 30 lat:D

07.01.2004
23:17
smile
[45]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia ale powiedz na kiedy, bo ja dzisiaj nie dam rady, musialbym sie wykapac :)

07.01.2004
23:18
smile
[46]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

ja mam 24 :)

07.01.2004
23:18
smile
[47]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brzydki potworek....nic się nie martw...jutro tez pewnie będę się nudzić;)

07.01.2004
23:19
smile
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja 26:]

07.01.2004
23:19
[49]

"... lub czasopisma" [ Centurion ]

brzydki potworek ---> no to ja jestem starszy :)

07.01.2004
23:20
smile
[50]

Kune [ TYCHY ]

Nio albo ze Ty sama 60 ;) Nie no zartuje... jak to takie za mlode dla ciebie "bestie" ;) to moze poprostu ich nauczysz czegos pozytecznego, pozatym w takim towarzystwie moze tez byc zabawnie choc jak widac jeden sie wylamal ;( czyli pozostaje romantyczny wieczor we dwoje ;) jak nikt wiece sie nie znajdzie :D

07.01.2004
23:21
smile
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ha ha kune...to było bardzo zabawne...

07.01.2004
23:24
[52]

Kune [ TYCHY ]

przepraszam... wiem ze dziewczyn o wiek sie nie pyta :( wybacz mi :( ALE nadal zycze udanej zabwy!!!!!!! A moze zaloz watek: kto jest z Krakowa i ma ochote wyjsc do knajpy/kina??!!

07.01.2004
23:25
[53]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Kune...dziś to już troszkę za pózno...ale pomyślę nad tym:)

07.01.2004
23:28
smile
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oki..włączę sobie jakiś filmik....dziękuje i dobranoc wszystkim....

07.01.2004
23:41
[55]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Dobranoc .... w wakacje moze sie spotkamy w knajpie ;) Ale mam nadzieje, ze do tego czasu znajdziesz sobie jakis wypelniacz czasu ... ktorego jak wiemy jezli za duzo to zle wplywa na czlowieka ..

07.01.2004
23:54
[56]

EwUnIa_kR [ Legend ]

deTorquemada ...;) do zobaczenia w takim razie...

08.01.2004
00:42
[57]

Ths [ Konsul ]

eeehhh ,żebym ja miał czas sie nudzić...
zacznij studiowac!!!!

08.01.2004
02:38
[58]

Prestidigitator [ Konsul ]

Jak w Krakowie to tez bym sie chetnie wybral do knajpy. Przez ten weekend bede sie nudzil jak mops, a w kinie nic ciekawego nie ma.

08.01.2004
07:50
smile
[59]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ewunia ok, jakby co, to nie ma problemu, byle bym wiedzial o tym z malym wyprzedzeniem :)

"... lub czasopisma" to chyba nie jest powoddo dumy...dziadku :P

08.01.2004
08:43
smile
[60]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Ze tez wczoraj nie widzialem tego watku... :)

08.01.2004
08:44
smile
[61]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Jihaad a ten widziales? :)

08.01.2004
08:47
[62]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

potworek-przed momentem wyczailem:)

08.01.2004
10:53
smile
[63]

davhend [ Garrett ]

Pograj se w jakąś strzelanke (Call of Duty )

08.01.2004
11:16
smile
[64]

TEDDY BEAR IS BAD [ Pretorianin ]

a pal bo kto pali ten nibłądzi

08.01.2004
11:17
smile
[65]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

przekompiluj sobie kernela :> :P ;) :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.