
LordAdius [ spamer ]
format
jaka wpisac komende by sformatowac dysk c?(mam juz wlozona dyskietke startowa(win98) oczywiscie:))
tomirek [ ]
format c: :)
Maniura [ Centurion ]
Wpisz:
A:\format c: (enter)

LordAdius [ spamer ]
i gowno pisze format c: i pisze ze nie mozna sformatowac dysku HELP!!!
Swidrygajłow [ ]
najpierwej fdisk
zarith [ ]
nie pisze, tylko jest napisane.
jeśli wystartowałeś kompa z dyskietki startowej, na której jest format.com, a komputer twierdzi że nie może sformatować, to może masz coś z partycją? zobacz w fdisku
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Pewnie nie pisze, ze nie mozna sformatowac, tylko, ze nie rozumie polecenia. 'Format' jest poleceniem zewnetrznym DOSa, czyli na dyskietce musi byc zbior format.exe. I pewnie go nie ma.
Swidrygajłow [ ]
rothon - niekoniecznie, w niektrych wersajch dosu jest to polecenie wewnetrzne
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Przepraszam byc moze, jest to zbior format.com, nie pamietam juz rozszerzenia. Jedno z tych dwoch w kazdym razie, sprawdz LordAdius, czy na dyskietce jest ten plik.

zarith [ ]
swidrygajłow --> być może ale w ms-dos jest poleceniem zewnętrznym
rothon --> afair *.com, jak wszystkie komendy dosa:)
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Swidrygajłow--> Niemozliwe. W ktorych? W zadnej wersji nie widzialem, by bylo to polecenie rezydentne. No, ale moge sie mylic. Mniejsza z tym, jakby nie bylo, u kolegi jest zewnetrzne.
Plantator [ spamer ]
powiedz co dokładnie jest tam napisane, a nie tylko ogólnikowo że nie może