GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

format

07.01.2004
20:18
smile
[1]

LordAdius [ spamer ]

format

jaka wpisac komende by sformatowac dysk c?(mam juz wlozona dyskietke startowa(win98) oczywiscie:))

07.01.2004
20:20
[2]

tomirek [ ]

format c: :)

07.01.2004
20:23
[3]

Maniura [ Centurion ]

Wpisz:
A:\format c: (enter)

08.01.2004
10:25
smile
[4]

LordAdius [ spamer ]

i gowno pisze format c: i pisze ze nie mozna sformatowac dysku HELP!!!

08.01.2004
10:26
[5]

Swidrygajłow [ ]

najpierwej fdisk

08.01.2004
10:28
[6]

zarith [ ]

nie pisze, tylko jest napisane.

jeśli wystartowałeś kompa z dyskietki startowej, na której jest format.com, a komputer twierdzi że nie może sformatować, to może masz coś z partycją? zobacz w fdisku

08.01.2004
10:28
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Pewnie nie pisze, ze nie mozna sformatowac, tylko, ze nie rozumie polecenia. 'Format' jest poleceniem zewnetrznym DOSa, czyli na dyskietce musi byc zbior format.exe. I pewnie go nie ma.

08.01.2004
10:30
[8]

Swidrygajłow [ ]

rothon - niekoniecznie, w niektrych wersajch dosu jest to polecenie wewnetrzne

08.01.2004
10:30
[9]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Przepraszam byc moze, jest to zbior format.com, nie pamietam juz rozszerzenia. Jedno z tych dwoch w kazdym razie, sprawdz LordAdius, czy na dyskietce jest ten plik.

08.01.2004
10:32
smile
[10]

zarith [ ]

swidrygajłow --> być może ale w ms-dos jest poleceniem zewnętrznym
rothon --> afair *.com, jak wszystkie komendy dosa:)

08.01.2004
10:35
[11]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Swidrygajłow--> Niemozliwe. W ktorych? W zadnej wersji nie widzialem, by bylo to polecenie rezydentne. No, ale moge sie mylic. Mniejsza z tym, jakby nie bylo, u kolegi jest zewnetrzne.

08.01.2004
11:05
[12]

Plantator [ spamer ]

powiedz co dokładnie jest tam napisane, a nie tylko ogólnikowo że nie może

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.