GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TP SA ukarana za utrudnianie życia dostawcom internetu

07.01.2004
12:40
[1]

Szwaroc [ ]

TP SA ukarana za utrudnianie życia dostawcom internetu

Hahahahahah dobrze im tak... monopolistom... moze kiedys bedzei nam lepiej...

07.01.2004
12:43
smile
[2]

wysiu [ ]

07.01.2004
12:46
smile
[3]

Eliash [ Generaďż˝ ]

Hehe

07.01.2004
12:54
smile
[4]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Nareszcie coś drgneło. Może wreszcie TPsa dostanie popalić za praktyki monopolistyczne, oby więcej taki spraw.

07.01.2004
12:55
smile
[5]

wysiu [ ]

20 mln kary... Nawet jak na takiego monopoliste to dosc sporo.. Oby Piotrasqa nie musieli zredukowac....;)))

07.01.2004
13:02
[6]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Nie wiem czy to prawda ale slyszalem wczoraj w ktoryms z serwisow informacyjnych, ze do tej pory ze wszystkich kar tpsa zaplacila 15tys zlotych. Pewnie teraz bedzie podobnie.

07.01.2004
13:04
smile
[7]

Szwaroc [ ]

i oby to sie nie odbilo na nas...

07.01.2004
13:05
smile
[8]

zarith [ ]

na pewno sie odbije :)

07.01.2004
13:09
[9]

Vader [ Senator ]

Po co placic 20 mln, skoro wystarczy paredziesiat tysiecy na wspanialego prawnika ktory sprawi ze nie dosc ze TPSA ominie kare to jeszcze dostanie tyle odszkodowania <sarkazm>

Coz, nie jest tak strasznie, na 20 mln polakow 20 mln kary.. to wychodzi zlotowka od kazdego.. A jest nas 38, wiec nie ma zle :-)

07.01.2004
13:10
smile
[10]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

macie sie zczego cieszyc, odbija to sobie na podwyzkach uslug
a co do Piotrasq - darmozjad jakich malo, ja bym go wypieprzyl z firmy w pierwszej kolejnosci, bo zamiast pracowac, statsuje na forum przez poldnia

07.01.2004
13:11
[11]

...Soul Surfer... [ Legend ]

1. Miejmy nadzieje ze tym razem Tpsa wezmie sobie "do serca" werdykt UOKiK...
2. Ja tam i tak mam Dialog.. choc on tez dziwny jakis sie robi :|.

07.01.2004
13:13
[12]

Szwaroc [ ]

vader -> :D
brzydki -> a gdzie ty tutaj widzisz jakiegos piotrasq?

07.01.2004
13:18
smile
[13]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

szwaroc zajrzyj do karczmy :)
ostatnio zreszta chyba sie ukrywa :)

07.01.2004
13:20
[14]

Szwaroc [ ]

jeeeeeeeeezu ale cie za jezyk trzeba ciagnac... do ktorej karczmy to raz a dwa to dlaczego tutaj o piotrasq jak on sie tutaj nie wypowiadal (no chyba ze mam halucynacje)

07.01.2004
13:26
smile
[15]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

ksywka: Piotrasq
stopień: [ Seledynowy Słonik ]
napisał postów: 12505
średnio postów dziennie: 16,83
strona WWW: https://www.telekomunikacja.pl

poszukaj sobie :)

07.01.2004
13:31
[16]

kiowas [ Legend ]

Tez mi problem dla tepsy. Podniesie ceny Neo i po sprawie.

Kiedys juz dostala 5 baniek do zaplaty i podobno zaledwie kilkadziesiat tysiecy z tego uiscila.

Jak sie ma poparcie politykow to nikt takiego nie ruszy.

07.01.2004
13:40
[17]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Szwaroc ---> Masz się z czego cieszyć. Odbije to sobie na abonentach. Choćby na 99gr. pobieranych przy zapłacie rachunku nawet w kasie TPSA (czego wcześniej nie było). Wychodzi prawie 8mln miesięcznie i gdzie idzie ta kasa?

07.01.2004
13:45
smile
[18]

ribik [ Konsul ]

Telekomuna pociągnie za odpowiednie sznurki na górze i będzie tak jak było. A UOKiK to instytucja która tak naprawdę jest bezsilna

07.01.2004
13:50
[19]

Szwaroc [ ]

Jam_Lasica pewnie ze mam sie z czego smiac... moze w koncu ktos przelamie ten monopol i wtedy zamiast podwyzszac ceny o 99gr to kazdy bedzie obnizal ceny w walce o klienta! Nie warto?

07.01.2004
13:53
[20]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Eliash --- > Buahahhaha ... sietna wiadomosc, oby wiecej takich klientow TPSA :)

A do sprawy. Nie ma co sie podniecac. TPSA nie pierwszy raz dostaje kare i zapewnie nie pierwszy raz nic z tego nie wyniknie ... jeszcze poczekamy.

07.01.2004
14:03
smile
[21]

pawel020 [ Carnivale ]

az chce sie zyc :)

TPSA die die die !!!!!!!!!!

07.01.2004
14:04
smile
[22]

grzesiek16 [ Feluś ]

:)

07.01.2004
14:06
smile
[23]

grzesiek16 [ Feluś ]

Eliash ---> zarabiste :D i jak ten gosciu akcentuje "R" :]

07.01.2004
14:10
[24]

Szwaroc [ ]

eliash --> faktycznie ROTFL :D
grzesiek --> te "r" jest w tym najlepsze :D

07.01.2004
14:12
[25]

Swidrygajłow [ ]

psy szczekają a karawan jedzie dalej

07.01.2004
14:55
smile
[26]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Moze to ich jakoś zmobilizuje do normalnego dzialania

07.01.2004
14:57
[27]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

może będzie taniej na abonentach wdzwanianych...

07.01.2004
15:22
smile
[28]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Nie wiem czemu, ale jakos ne chce mi sie wierzyc, ze to cos zmieni. Ludzie z tePSY jeszcze przez dlugi czas beda sciagac z nas haracze...

07.01.2004
15:30
[29]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Nic prostszego nie lubicie tepsy to nie korzystajcie z jej usług. hipokryzji i tyle. w gróncie rzeczy każda firma dąży do tego by być monopolistą na swoim rynku a TPSA miała poprostu lepszy start niż inni.

07.01.2004
15:39
[30]

flame [ Generaďż˝ ]

mi5aser "...Nic prostszego nie lubicie tepsy to nie korzystajcie z jej usług..." brednie do kwadratu!U mnie nic poza TPSA nie istnieje, bo ukochana Telekomunikacja skutecznie blokuje konkurencje, w moim przypadku/mieście Dialog.Więc takie gadanie jest bezsensu.Jakby weszła konkurencja i nawet jakby gwaranotowała to samo co Tepsa za tą samą cenę to już na drugi dzień zmieniam operatora.To co się dzieje w Tepsie to jedne wielkie nieporozumienie.Przykład:od 3 miesięcu posiadam NEO, a rachunki wciąż przychodzą za SDI i NEO.Cokolwiek załatwić w tej firmie graniczy się z cudem!

07.01.2004
16:04
[31]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Na szczęście przeniosłem się na Dialog. I jest mi o niebo lepiej. ISDN na abonament to wspaniała rzecz.

07.01.2004
16:35
[32]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

mi5aser ---> Chrzanisz głupoty. W tym państwie nie da się nie korzystać z usług TPSA. Nawet mając Dialog czy NOM, TEŻ korzystasz tylko o tym nie wiesz. Te firmy dzierżawią łącza od TPSA. Poza tym sprzedaż tej firmy to żart. Ona przynosi roczny dochód na poziomie co najmniej 1-2mld USD, a sprzedana została chyba za niecałe 4mld USD. A przecież TPSA to także Idea i parę innych firm.

07.01.2004
16:40
[33]

wysiu [ ]

Jam__Lasica --> Dialog ma wlasne, samodzielnie zalozone 'wyjscie na swiat' z Polski, lacze idzie do Niemiec. Ale co najsmieszniejsze, za uzywanie go musza (a przynajmniej jeszcze 1.5 roku temu musieli) odpalac Tepsie dzialke...

07.01.2004
16:46
[34]

xywex [ mlask mlask! ]

wysiu --> Na jakiej podstawie Dialog musiał płacić tp?

07.01.2004
16:49
[35]

wysiu [ ]

xywex --> Tpsa miala zagwarantowany od rzadu monopol na polaczenia miedzynarodowe. Laskawie pozwolili Dialogowi uzywac wlasnego lacza, ale musial za to placic.

07.01.2004
20:40
smile
[36]

xywex [ mlask mlask! ]

hmm.. nie mam pytań....

08.01.2004
11:11
[37]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

wysiu ---> Nie mówię o świecie, tylko o kraju. Każdy niezależny operator płaci TPSA za korzystanie z węzłów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.