GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy polski MC ?

06.01.2004
17:46
[1]

rotfl [ Konsul ]

Najlepszy polski MC ?

Ja stawiam na O.S.T.R.ego - przede wszystkim za swietne wyczucie rytmu, doskonałą dykcje i nienaganny flow. a jaki jest Wasz typ?

06.01.2004
17:48
smile
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"McDonald's"...sporo jest niezlych

a tak powaznie to ostatnio slysze wielu nowych...jeszcze nie skomercjalizowanych raperow...i naprawde podoba mi sie ich tworczosc...

06.01.2004
17:50
[3]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

popieram...OSTR jest niezły. 100% 3 style'u


Jeszcze może niezły jest Dab

06.01.2004
17:51
[4]

steward [ Legia Warszawa ]

a ja stawiam na Tedego bo ma zajebiste texty

06.01.2004
17:56
smile
[5]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

O.S.T.R.y ma zarabiste freestyle!!!

Ale według mnie najlepszy jest Hans (52 Dębiec) za szerosc w tekstach o smurfach, jak i za styl rymowania!!!

06.01.2004
18:13
smile
[6]

newage3000 [ Konsul ]

ja polecam ziomals attack naprawde...hip hop to jest badziew...

06.01.2004
18:25
[7]

rotfl [ Konsul ]

newage3000 --> nikt nie prosil Cie o pisanie w tym watku, czy hh to badziew, czy tez nie... :) A tak BTW: jeszcze ok. 3-4 miesiace temu bylem identycznego zdania jak Ty :) Posluchaj czegos dobrego z polskiego rapu i sprobuj chociaz troche sie przekonac, a napewno odnajdziesz w tej muzyce cos dla siebie.

06.01.2004
18:29
smile
[8]

Loczek [ Senator ]

Ziaja, Żółf, Ekonom... :]

06.01.2004
18:29
smile
[9]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Magik (R.I.P.)

06.01.2004
18:33
[10]

Olej [ Konsul ]

ja tam lubie Gurala i Joke

06.01.2004
18:34
smile
[11]

Loczek [ Senator ]

Olej... ooooo... jeszcze bym dorzucił Gutka :]

06.01.2004
18:39
smile
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

Abradab...no i oczywiście ś.p. Magik.

06.01.2004
18:43
smile
[13]

Enedweth [ Konsul ]

Ś. p. Magik oczywiście. Poza tym Pan Duże Pe.

06.01.2004
18:50
[14]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

S.P. Magik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mezo ma fajne teksty. Dziwie sie ze ktoś mówi ze tede ma fajne teksty (mówi tede wiec zamknij gebe) przykre...

06.01.2004
18:52
[15]

DarkStelix [ Padawan ]

Łona

06.01.2004
18:53
[16]

dziki cool [ Pretorianin ]

PEJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.01.2004
18:58
smile
[17]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

Beata Kozidrak

06.01.2004
19:15
smile
[18]

newage3000 [ Konsul ]

rotfl -->napewno nie znajde w tej muzyce niczego dla siebie,
ponieważ jestem poważny, nie lubie kopiować, nie lubie chamstwa, kiczu, komerchy, hmmm mam swoje zdanie... już wkrótce ta muzyka zostanie czyms czym jest w tej chwili pop
poniewaz jest tandetna i prosta. A młodzież znowu bedzie słuchała bardziej alternatywnej muzyki...to jest tylko kwestią czasu... Muzykę powinni tworzyć ludzie którzy mają talent to znaczy : słuch, głos, lub potrafią grać na jakimś instrumencie... bo stół dj nie jest instrumentem... według mnie jezeli ktos nie ma talentu to lapy precz od muzyki.... taki przyklad to --- peja... który z powodu swojego głosu powinien byż nazwany piczą... jego głos jest tak beznadziejny że moja babcia byłaby lepszym "MC" od niego...a wiec pokój dla wszystkich ziomali rotfl HWDP itd....pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi którzy nie słuchają hh

06.01.2004
19:37
[19]

Mastyl [ Legend ]

newage3000 - no skoro nie znajdziesz, to nie szukaj. Nikt cie o to nie prosi ani ci tego nie nakazuje. A teraz EOT.

A ja stawiam na Łone.

06.01.2004
19:40
[20]

Deepcrash [ Centurion ]

Ja stawiam na OSTR i chociaz teraz mi sie nie podobaja jego kawalki to TeDe na freestaylu sa deBest !!!
Polecam takze nowego Fenomena !!

a tak na marginesie :

newage3000 ----> czy ty potrafisz czytac? czy to jest watek o tym co kto slucha? zawsze musisz z czyms wyskoczyc i zawsze jest to cos głupiego!!! Na kazdym watku mozna znalesc jakiegos twojego glupiego posta!!!!

06.01.2004
19:43
smile
[21]

Skibi [ Konsul ]

newage3000 --> nie lubisz = nie słuchasz = nie znasz sie = nie wypowiadaj sie !

OSTR, TeDe, Łona

06.01.2004
19:44
[22]

newage3000 [ Konsul ]

Deepcrash--> jestes tu od dwoch dni i sie madrzysz...

06.01.2004
19:50
[23]

Deepcrash [ Centurion ]

newage3000 ----> a ty jestes 4 dni i pierdo... bez sensu

06.01.2004
19:57
[24]

Skibi [ Konsul ]

Deepcrash --> słusznie ! co z tego ze jest od 2 dni jeśli pisze mądrze....
newage3000 ---> "chłopie ! zamilcz zanim cie zakopie ! "

06.01.2004
20:00
[25]

Klaczki [ Troublemaker ]

Dla mnie najlepsze teksty pisze: Wall-E z KASTY

06.01.2004
20:02
[26]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Magik, OSTRy, Tede

O ile wiem Gutek nie jest zadnym MC, ot, zrobil troche dobrego z Pfk.

kowal : Posluchaj "nastukafszy", a nie "wielkie jol" czy jak to tam...

06.01.2004
20:05
smile
[27]

newage3000 [ Konsul ]

hehehe ładną burze wywołałem wśród "ziomali" rotfl lol... heehee

06.01.2004
20:30
smile
[28]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

ja polecam mezo i całą reszte z Poznania typu Ascetoholix, ostry, ludziki fenomena ładnie daja, duzo tego nie ma ale za to duzo jest słabych 'freestylejowców'
newage3000 - stul pysk i nie wypowiadaj sie wszedzie(nie bronie ale wkurza mnie twoja kazda prostacka wypowiedź), wrzuć na looz i opanuj sie człowieku. piszesz 20 postow dziennie statsiarzu... :)

06.01.2004
20:46
[29]

erton Fink [ Junior ]

Nie mam z tym wiele wspolnego, ale najbardziej podobal mi sie Dab i Joka w duecie, ich teksty byly najbardziej poetyckie, czasami nie moznabylo odczytywac ich doslownie. Chociaz to pojedyncze kawalki, na solowej plycie Daba to juz bylo cos innego, fajne tez, ale nie to samo.

newage --> Nie wiem z czego sie cieszysz bo chyba nie z tego, ze robisz z siebie publicznie idiote? Moze myslisz, ze zaraz zleci sie stado klakierow ktorzy beda sie do Ciebie usmiechac zoltymi buzkami? Niestety, raczej sie mylisz. Nie jestes pierwszym glupkiem na tym forum ktory myslal, ze jest cwany i zyl w takim przeswiadczeniu, az w koncu ktos nie wytrzymal i mu wygarnal uruchamiajac tym samym reakcje lancuchowa bo zachecil innych ktorzy mysleli podobnie jak on i nagle sie okazalo, ze taki wafel zyl w chorej iluzji, ze jest fajni i smieszny ktora zostala brutalnie zniszczona w jednej chwili. W Twoim przypadku nie bedzie inaczej.

06.01.2004
20:52
smile
[30]

newage3000 [ Konsul ]

Nara.... ziomy.....

06.01.2004
21:07
[31]

massca [ ]

nara nara
jestes kolejny szaraka
słuchac ciebie to okruta kara


spadaj chlopie bo masz blade pojecie o muzyce, nie dla ciebie watek to sie nie wypowiadaj.
to bylo do dziecka nowej ery.


a co do tematu: nie ma co wymieniac kto jest najlepszy bo to nie są testy opon zimowych, kazdemu moze sie kto inny podobac, jeden ma lepsze teksty , drugi lepsza dykcja a trzeci bezbledny flow.

ja lubie tedego, tymona, łone, ostr'a (chociaz nie lubie jego tekstow), eldo jest tez dobry.
jest paru dobrych ale nie ma wciaz naprawde mistrza ktory by mnie zabił swoim stylem.
moze sie pojawi, hh jest na fali, mlodzi wykonawcy maja duze szanse na przebicie.

06.01.2004
21:45
smile
[32]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Joł :)

06.01.2004
22:01
[33]

The LasT Child [ GoorkA ]

newage3000 --> wez sie czlowieku uspokuj, u nas w "Metal Rulez" tez cos wrzuciles, a kij mnie to obchodzi co mysli jakis gowniarz!

co prawda nie rpzepadam za hh ale tez zaglosuje...
najlepszy MC?
Sanczo - nikt nie zna go zapewne, ale gosc jest naprawde niezly na freestylu i wogole swietny gosc z niego, niestety nie mam zadnej mp3

06.01.2004
22:23
[34]

SzCz€sNy [ Pretorianin ]

Oczywiscie chlopaki z Trzeciego Wymiaru [oni to mają rymy]

a drugi typ na Hansa z Pięć Dwa Dębiec :]

06.01.2004
22:59
[35]

Tomashh [ Pretorianin ]

hmmm Jak dla mnie to zdecydowanie Magik (RIP) koles poprostu jest swietny..... jesgo rymof moshna sluchac w kolko (ja tak mam..) po za nim to napewno OSTRy i moshe Hans...
Pozdr.4.All

06.01.2004
23:08
[36]

Coy2K [ Veteran ]

ja stawiam na Tolka Banana :P
a tak serio to myślę że Zipera, Owal i pare innych "ziomkow" ;-)

06.01.2004
23:08
[37]

gofer [ ]

Moje typy
Technika - Fokus (PFK)
Teksty - Tymon
Całokształt - mhmm, nie, nie, nie, nie, niedobry wujek sa, samo zło, wujek wujek, wujek, wujek samo zło :)))


Szczęsny - > czy chłopaki z 3W mają dobre teksty...polemizowałbym...mają mądre teksty, ale od strony technicznej są zdeka słabe....

06.01.2004
23:13
smile
[38]

Andrei [ killah beez ]

Zet i Pe
Skład

06.01.2004
23:19
[39]

gofer [ ]

Andrei - > pytanie było o MC a nie o skład :)))

Dla ścisłości - Zipera - Pono, Koras i Fu

06.01.2004
23:20
[40]

gofer [ ]

k***a...sorry, napisałem sklad Zipery a nie ZIP Składu...aaa, ja już się nie wymądrzam :))

06.01.2004
23:24
[41]

Quicky [ Senator ]

Jak dla mnie Fokus z PFK rulez, jest po prostu znakomity :).

06.01.2004
23:38
[42]

Kune [ TYCHY ]

Moje typy to:
solo: Łona, Hesik (pewnie nikt nie slyszal o chlopaku z Pszczyny), Riba (koles z Tychow - osiedle U), Magik, Fu, Vienio, Pele.
grupy: Plonacy Squat (Tyski HH - nie ma to jak reklama swojego miasta ;) ), Molesta Ewenement, WYP, W.N.B. (Wychowani na Bledach), Ascetoholix i CeHa (szczegolnie polecam "Wszystko przedemna").
PS. Byl kiedys taki squad jak Ciemna Strona Miasta. Pamieta ktos jeszcze?? Wie ktos co sie z nimi stalo??? Jak dobrze pamietam to byl rok ok 95 jakos tak.
Co do Tede to moze i texty nie zle ale to komercja maxymalna...
Te wszystkie Owale i Mezy to tez nie wiadomo skad wziete gwiazdy, ladni chlopcy, sponsorowani przez Moro itp.
Oczywiscie to wszystko moje zdanie... ktos moze sie z nim nie zgadzac.
Dla zainteresowanych linka na pszczynska scene HH.

06.01.2004
23:39
[43]

Kune [ TYCHY ]

Wlasnie!!! SORKI!!!!! Zapomnialem o WWO!!!!!!!!!! tio grzech ich nie wspomniec!!!!!!

06.01.2004
23:42
smile
[44]

Loczek [ Senator ]

massca: tylko nie Eldo :D... Nie z tymi smutasowatymi tekstami :]
Looz: racja to nie MC, ale tak go podpialem z rozpedu :D (dodałbym jeszcze ostatni kawałek jaki nagrał z Vieniem i Pele)


A ja wciąż obstaje przy Fenomenie (Ziaja, Żółf, Ekonom)!!!!!!

"To właśnie dla tych to, dla przyjaciół i bliskich, dla wszystkich chłopaków...." - zna ktoś? :]

06.01.2004
23:43
[45]

Kune [ TYCHY ]

Boze co sie ze mna dzieje!!!!! A gdzie Kaliber???!!!!!! To brzmienie jest specyficzne. Joka i jego glos. Wogole ten rytm, wyczucie, mistrzostwo, K44 jest niepowtarzalny!!!!!!!!!!!!!
Sorki za 3 posty ;( niestety nie ma opcji modyfikuj :/
PS. Az dziwne ze nikt z Liroyem nie wyskoczyl <lol>
Nie lubie takze DKA :/ moim zdaniem to kapa max

06.01.2004
23:43
[46]

DJ_Sama_Dobroć [ Legionista ]

Hm...Trudno wybrać taki teraz wysyp polskich MCe...
Chyba członkowie K44, wszyscy trzej bo każdy z nich miał inny styl i zrobili dużo dla polskiego HH
A z innych to Fokus, OSTR, Hans, Kris z Ascetoholix

07.01.2004
02:40
smile
[47]

redruM< [ Konsul ]

Fu , Pezet , TDF , a potem długo nic.

07.01.2004
08:29
[48]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Ja mam całą płytke Jeden Osiem L i chlopaki maja naprawde coolowy styl. Pozatym oczywiscie Hans, Trzeci Wymiar, Fenomen i jeszcze Owal daje rade

500

07.01.2004
08:33
[49]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Oczywiscie jeszcze zapomniałem o WWO bo nie boj sie zmiany na lepsze jest na prawde wypasione i jeszcze ukłon dla Ascetoholix

07.01.2004
09:02
[50]

xKx [ CLINIC ]

TEDE
52 DĘBIEC
O.S.T.R
WWO
FENOMEN
PAKTOFONIKA
KALIBER 44 (Abra Dab)

09.01.2004
06:24
[51]

SnT [ MokumManiac ]

Nie cierpie Hip-hopu, ale są dwa wyjątki - FISZ i Pijani Powietrzem. Ten pierwszy za muzyke, texty i styl, a Pijani, przedewszystkim z podkład i Fokus'a - btw facet przezucił sie na DnB - JUPI :). Ale Fisz naprawde jest niesamowity.

Nie chce wsczynac głupiej nie potrzebnej dyskusji, ale powiedzcie mi za co wy lubicie TeDe'go ?? (pytanie do wszystkich którzy go wymienili...)

09.01.2004
07:38
[52]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ja podobnie jak SnT nie nawidze Hip Hopu, rapu i pochodnej muzyki. Szczegolnie naszych cudownych polskich wykonawcow bo tych zachodnij czasem da sie zniesc. Jednak ostatnio uslyszalem takie cus :
"Jeden Osiem L - Jak zapomnieć"
Prosze mnie nie besztac jak to jest jakis syf w gronie hh, jednak ten utworek zwrocil na siebie moja uwage tym, ze utwor nie zaczyna sie od : "yo, dupa, cycki, suczki" itp itd. Jest bardzo fajny podklad melodyjny (fortepian) i bardzo fajny tekst z licznymi metaforami. Dodatkowo facet ktory "spiewa" ma melodyjny, ladny glos a nie jakis zachrypniety czy przepity.Goraco polecam i moj glos oddaje na niego ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.