
tygrysek [ behemot ]
wielkość maila na wp.pl ??
jakiego mogę maksymalnie dużego maila wysłać dla wp.pl ??
wysiu [ ]
Teoretycznie chyba do 10mb..

grzesiek16 [ Feluś ]
do 10MB :]

tygrysek [ behemot ]
na jeden raz wejdzie 10 MB ??

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
tygrysek ---> jednorazowo max chyba 2mb, maksymalnie 4mb, na pewno nie wiecej. Zaloz konto w tlenie lub w gazecie, chyba nie ma limitow i pojemnosc 20 mb.
Banita. [ Chor��y ]
nie wiecej niz jakies 3,8 mb

Zacker [ Stanley ]
Maksymalnie list może mieć pojemność 4 MB :)

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
10mb ??? chyba jestescie nie powazni :/ to kazdy by chcial miec tam skrzynke ;D
ja mam konto na o2 i jest wypas, ostatnio odebralem maila o wadze 4.68 Mb bez problemowo :))

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
eee tam, ja mam skrzynkę na gol'u i wysyłałem emaile ca 20 MB :P

tygrysek [ behemot ]
nie posłałem po <1,5 MB
więc powinno wejść
Bregan D'aerthe --> komus wysyłałem maile na wp, ja mogę żonglować po 100 MB mailami :)