GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 18

05.01.2004
23:48
smile
[1]

tygrysek [ behemot ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 18

I NOWA SIARA ! IIII..... wszystko jasne;-)

05.01.2004
23:49
smile
[2]

tygrysek [ behemot ]

pierwszy ??

05.01.2004
23:51
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

hej ho!

05.01.2004
23:51
smile
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Spryciula... :>

05.01.2004
23:52
smile
[5]

Czamber [ Czamberka ]

czyli nie bedzie 400 postów? :(

05.01.2004
23:52
[6]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie :P

05.01.2004
23:55
smile
[7]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Off topic :P

co oznacza diodka oznaczona jako FDX/Col na switch'u?
Pytam, bo teraz ta odpowiedzialna akurat za moj kabelek nie pali się - może dlatego, że wywaliłem alt. DNS?

06.01.2004
00:21
smile
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

bo nie masz dlaczegóś Dupleksa, ani kolizji czyli jest półdupleks

06.01.2004
00:47
smile
[9]

zarith [ ]



+1

06.01.2004
00:47
smile
[10]

zarith [ ]

+2

06.01.2004
00:48
smile
[11]

zarith [ ]

+3 hit combo!

06.01.2004
00:48
smile
[12]

zarith [ ]

ja to jestem:) dobranoc

06.01.2004
00:49
[13]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

+3

06.01.2004
00:49
[14]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

+2

06.01.2004
00:49
[15]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

+1

06.01.2004
00:49
[16]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

+1

06.01.2004
00:49
smile
[17]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dobranoc

06.01.2004
00:50
[18]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

-1

06.01.2004
00:50
smile
[19]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

.....

06.01.2004
00:58
smile
[20]

zarith [ ]

+3

06.01.2004
00:59
smile
[21]

zarith [ ]

+2

06.01.2004
00:59
smile
[22]

zarith [ ]

+1

06.01.2004
00:59
smile
[23]

zarith [ ]

uff... no to wyzerowałem :P

06.01.2004
01:00
[24]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

wiedziałem, że trzeba wyczekać

-1

06.01.2004
01:01
[25]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

-2

06.01.2004
01:01
smile
[26]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

-3


i w ten oto piękny i efektowny sposób nabiło mi 2,5 k postów.

06.01.2004
01:02
smile
[27]

zarith [ ]

piękny, rzeczywiście :P gratulejszyns!

06.01.2004
01:04
[28]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Kurde, w tym calym golmaxie zawsze tak dajecie czadu??

06.01.2004
01:04
smile
[29]

zarith [ ]

nie, tylko w noce z poniedziałku na wtorek:)

06.01.2004
01:06
[30]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

A juz sie balem :>

06.01.2004
01:13
smile
[31]

zarith [ ]

nieee, luuuuzik :>

06.01.2004
02:49
[32]

tygrysek [ behemot ]

ze statsowaniem we krwii :)

06.01.2004
03:18
smile
[33]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

VinEze - a co to dla mnie w praktyce oznacza i dlaczego do tej pory miałem?
Wykasowanie alt. DNSa ma z tym związek?

06.01.2004
08:44
[34]

Czamber [ Czamberka ]

Zieeeff :) dziś mam wolne i sama nie wiem po co tak wczesnie wstałam :D

06.01.2004
09:10
smile
[35]

zarith [ ]

...bry

06.01.2004
09:26
[36]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, chyba zaraz pójdę z powrotem spać :)

06.01.2004
09:27
smile
[37]

zarith [ ]

ale masz dobrze... ja też bym tak chciał...

06.01.2004
09:31
[38]

Czamber [ Czamberka ]

ahh, urok studiów i zajęć tylko trzy razy w tygodniu :)

[ ale Cie pocieszyłam :P ]

06.01.2004
09:31
[39]

Czamber [ Czamberka ]

no, ale za to Ci powiem, że jednak spać nie pójdę :D

06.01.2004
09:33
smile
[40]

zarith [ ]

ja bym poszedł:) bez najmniejszego wahania:), z resztą what the heck:) w ogóle bym nie szedł, gdyby nie boss, po prostu bym zasnął:)

06.01.2004
09:50
[41]

Czamber [ Czamberka ]

ah, tam spanie to jak to ktoś powiedział strata czasu :)
Wziełam to sobie do serca i teraz wyznaje zasadę, że im mniej spania tym lepiej :) [ ciekawe jak długo wytrzymam :D ]

06.01.2004
10:11
[42]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

a.i.n. ---> raczej nie... chyba bardziej kable, wtyczki... Na początek spróbuj zmienić port, albo podłącz coś innego... --->oczywiście mogę się mylić.

06.01.2004
11:31
[43]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

witam :P

Czamber - ja tam śpię bez żenady do południa :) A w piątek kolokwium :/
VinEze - po nocy wszystko wróciło do normy :) Pali się i "mryga" to co trzeba :)

06.01.2004
11:56
[44]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, no kolokwia za przyjemne nie są :D

A co Ty studiujesz, a.i.n... ??

06.01.2004
12:05
smile
[45]

zarith [ ]

nie uwierzycie.... +1:P

06.01.2004
12:08
[46]

Czamber [ Czamberka ]

nie wierze :)

06.01.2004
12:15
smile
[47]

zarith [ ]

a jednak:)

06.01.2004
12:17
smile
[48]

zarith [ ]

ej działa wam gg?

06.01.2004
12:18
[49]

Czamber [ Czamberka ]

teraz tak :)

06.01.2004
12:19
smile
[50]

zarith [ ]

to czemu mi nie działa?

06.01.2004
12:19
smile
[51]

zarith [ ]

... a taki grzeczny byłem ...

06.01.2004
12:22
[52]

Czamber [ Czamberka ]

* głaszcze * :)
icq sobie jeszcze zainstaluj :) przyda sie czasem.

06.01.2004
12:24
smile
[53]

zarith [ ]

już mi działa gg ale... nie przestawaj czamber:)

06.01.2004
12:28
smile
[54]

Czamber [ Czamberka ]

06.01.2004
12:38
smile
[55]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

06.01.2004
13:12
smile
[56]

zarith [ ]

up o 13.12

06.01.2004
13:51
smile
[57]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber :P

06.01.2004
14:16
smile
[58]

zarith [ ]

upnę chyba, nie?

06.01.2004
14:30
smile
[59]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

no chyba :P

06.01.2004
14:32
smile
[60]

zarith [ ]

no to up :D

06.01.2004
14:34
smile
[61]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

dzięki, przydał się :D

06.01.2004
15:27
smile
[62]

tygrysek [ behemot ]

zupa pomidorowa :)
to lubię :)

06.01.2004
15:34
[63]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... - łał :) jestem pod wrażeniem :D

06.01.2004
15:39
smile
[64]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber??? Wrażeniem czego?

06.01.2004
15:44
[65]

Czamber [ Czamberka ]

Twoich studiów :)

06.01.2004
16:07
smile
[66]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

żarty na bok ;P

06.01.2004
16:09
[67]

Czamber [ Czamberka ]

no patrz.. ja nie żartuje przecież :) chyba ciężko tam jest.. i dlatego jestem pod wrażeniem, to są studia które zawsze podziwiałam, ale na które na pewno bym nie poszła, bo ja jestem tylko matematycznie "zboczona" :)

06.01.2004
16:15
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie jest tak źle ;P

06.01.2004
16:15
[69]

Swidrygajłow [ ]

o co tu chodzi?

06.01.2004
16:17
[70]

Swidrygajłow [ ]

111111111111111111111111

06.01.2004
16:17
[71]

Czamber [ Czamberka ]

o nic, tym razem molestuje a.i.n.'a :D

06.01.2004
16:19
[72]

Swidrygajłow [ ]

to tu jest wylęgarnia legend?

06.01.2004
16:20
smile
[73]

zarith [ ]

2222222222222222

06.01.2004
16:21
smile
[74]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Swidrygajłow - tu, tu :)

06.01.2004
16:21
smile
[75]

..KmP.. [ Designed by AI ]


dobry dzień

06.01.2004
16:23
[76]

Swidrygajłow [ ]

spox

06.01.2004
16:23
smile
[77]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

powiem, że nie tyle spox, co kul ;)

06.01.2004
16:24
smile
[78]

zarith [ ]

potwierdzam, dobry :D

06.01.2004
16:24
[79]

Swidrygajłow [ ]

to najfajniejsza karczma w której byłem

06.01.2004
16:24
smile
[80]

..KmP.. [ Designed by AI ]


to fajnie

06.01.2004
16:25
smile
[81]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

jeszcze raz nazwiesz to miejsce karczmą...

...to zobaczysz!

06.01.2004
16:27
smile
[82]

Czamber [ Czamberka ]

uuuu :D

06.01.2004
16:27
smile
[83]

..KmP.. [ Designed by AI ]


to jest komuna ? :)

06.01.2004
16:28
smile
[84]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - biorę przykład z Ciebie - twardym trza być, nie? :P

06.01.2004
16:28
smile
[85]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

cokolwiek, byle nie srarczma-karczma!

06.01.2004
16:28
[86]

Czamber [ Czamberka ]

o tak, trzeba być tfardkim :)

06.01.2004
16:32
[87]

Czamber [ Czamberka ]

sie przestraszył? :)

06.01.2004
16:34
smile
[88]

zarith [ ]

jaka karczma? przecież to siaraaaaa!!iiiii wszystko jasne :P

06.01.2004
16:34
smile
[89]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

a jak! bez kija nie podchodź :P

06.01.2004
16:35
[90]

Czamber [ Czamberka ]

przecież my jesteśmy bardzo mili :)

06.01.2004
16:37
smile
[91]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

wy Czamber, może jesteście :P

06.01.2004
16:39
[92]

Czamber [ Czamberka ]

*boi się* :D

06.01.2004
16:39
smile
[93]

tygrysek [ behemot ]

to jest komuna :) !!

06.01.2004
16:44
smile
[94]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

komuna, bo tu się wszyscy ze wszystkimi...

06.01.2004
17:02
smile
[95]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

komunizm tak, wypaczenia nie...

06.01.2004
17:03
smile
[96]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

GOL MAX - GOL z ludzką twarzą :P

06.01.2004
17:11
smile
[97]

..KmP.. [ Designed by AI ]


niah niah

06.01.2004
17:36
smile
[98]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

niah

06.01.2004
17:55
smile
[99]

Sudzione [ The Legacy ]

06.01.2004
19:48
smile
[100]

Sudzione [ The Legacy ]

już prawie dwie godziny mineły od mojego ostatniego posta , a tu ciągle pusto ? , w takim razie mały ^up^

06.01.2004
19:49
[101]

Czamber [ Czamberka ]

ja jestem tylko się ukrywam, bo się boję a.i.n. 'a :D

06.01.2004
19:52
[102]

Sudzione [ The Legacy ]

nie spodziewałem się że z a.i.n..' a taki łobuz :P

06.01.2004
19:55
smile
[103]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cicho! Oglądam Macworld Keynote Jobsa z San Francisco via QT - live stream broadcast i patrze jakie nowe wynalazki są na "jabłkowe" kompjutery :D

06.01.2004
19:57
smile
[104]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

O cholera - nowe iPody mini, wielkości wizytówki! Zmieści się na nich 1000 piosenek :D

06.01.2004
20:23
smile
[105]

..KmP.. [ Designed by AI ]


"o jaki jestem rozpieprzony, rozpieprzony" :)

"potrzebuję wczoraj..."

06.01.2004
23:25
smile
[106]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

3 godziny bez postu - nie wstyd WAM!!!!????!!!!

07.01.2004
00:03
smile
[107]

zarith [ ]

wstyd

07.01.2004
00:06
[108]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

W golmaxie mozna wstawiac animowane gify?

07.01.2004
00:11
smile
[109]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

najprościej będzie jak sam sprawdzisz Luke, ale sądzę, że wątpię :)

07.01.2004
00:14
smile
[110]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

lepiej furke miec kombajna nizli czytac posty a.i.n...a :)

ziew dobry

07.01.2004
00:15
[111]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ain --> wkleic moge ale pozniej Soul jeszcze mnie wyklei z forum ;)

07.01.2004
00:22
smile
[112]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Luke - stąd raczej nie wyklei ;)

Mazio - miło kiedy mnie docenia burak z pierwszego tloczenia :P

07.01.2004
00:27
smile
[113]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kiedy w koncu pojmiesz a.i.n.. ie, ze burakiem byc jest fajnie?

nie badz taki nabzdyczony - ja sobie lubie plesc androny

lubie czytac Twoje posty :P :)

buranoc :)

07.01.2004
00:30
smile
[114]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mazio -> ja burakiem jestem starym, rzekłbym nawet - zapyziałym
kubrak mój, choć wyświechtany - kolor ma sub-buraczany :)

07.01.2004
01:09
[115]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

W górę wątek..

07.01.2004
01:10
smile
[116]

Big Money [ Senator ]

Nie ma to jak dobre +1 przed snem :]
Kobranoc

07.01.2004
04:43
smile
[117]

gereg [ zajebisty stopień ]

o zesz.... ale statsiarstwo jest na tym gol maxie.....

07.01.2004
06:37
[118]

Czamber [ Czamberka ]

jakie statsiarstwo, o czy Ty mówisz? :D

07.01.2004
07:46
[119]

Swidrygajłow [ ]

sorki ale wyłązyli prąd w mojej wiosce i nie mogłem się udzielać w tej karczmie

07.01.2004
08:06
[120]

gereg [ zajebisty stopień ]

wykupilem golmax tylko ze wzgledu na forum, ale widze, ze niestety malo tu sie dzieje... ;-(

07.01.2004
08:10
[121]

Swidrygajłow [ ]

no

07.01.2004
08:14
[122]

Swidrygajłow [ ]

proponuje plebiscyt na najbardziej zajebistego forumowicza,reguły: nie można głosować na siebie, tylko ja mogę
ja głosuję na Swidrygajłowa

07.01.2004
08:18
smile
[123]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.

07.01.2004
08:18
smile
[124]

Swidrygajłow [ ]

ja głosuję na Swidrygajłowa

07.01.2004
08:19
[125]

Czamber [ Czamberka ]

ja chcę spać :(

07.01.2004
08:19
smile
[126]

Swidrygajłow [ ]

ja też głosuję na Swidrygajłowa

07.01.2004
08:22
smile
[127]

Swidrygajłow [ ]

Swidrygajłow to baran, ale mmo to włąsnie na niego pragnę oddać mój głos

07.01.2004
08:27
[128]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz z glosowaniem

07.01.2004
08:28
[129]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz ze Swidrygajlowem

07.01.2004
08:28
[130]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz z forumowiczami

07.01.2004
08:28
[131]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz z forum

07.01.2004
08:28
[132]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz z Internetem

07.01.2004
08:29
[133]

gereg [ zajebisty stopień ]

precz z preczem

07.01.2004
08:29
smile
[134]

gereg [ zajebisty stopień ]

kurde.... ta niemoderowana kategoria nie jest jednak taka glupia


;-))))))

07.01.2004
08:29
smile
[135]

Swidrygajłow [ ]

zgadzam się, precz ze Swidrygajłowem (to liczy do głosowania, wręcz przeciwnei,korzystając z okazji głosuję na Swidrygajłowa)

07.01.2004
08:31
[136]

Czamber [ Czamberka ]

ooo tak :D

07.01.2004
09:15
smile
[137]

zarith [ ]

a ja stawiam na tolka banana


bry:)

07.01.2004
09:17
[138]

Czamber [ Czamberka ]

no wreszcie się ktoś pojawił :)

cześć :D

07.01.2004
09:21
[139]

Swidrygajłow [ ]

jako że Tolek dostał banana, głos oddany na niego przechodzi na Swidrygajłowa

07.01.2004
09:21
[140]

Czamber [ Czamberka ]

głosowanie jest nieważne :)

07.01.2004
09:31
[141]

zarith [ ]

właśnie!

07.01.2004
10:11
smile
[142]

zarith [ ]

up o 10.12

07.01.2004
10:59
smile
[143]

zarith [ ]

i o 11

07.01.2004
11:00
[144]

Czamber [ Czamberka ]

nie udało Ci sie :P

07.01.2004
11:00
[145]

Czamber [ Czamberka ]

11 była zarezerwowana dla mnie :D

07.01.2004
11:21
[146]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jak wy potraficie tak wcześnie wstawać... Toż to świt ...

07.01.2004
11:22
[147]

zarith [ ]

och szkoda :( to może 11.23?

07.01.2004
11:22
smile
[148]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

lepiej ryczec jak ta krowa, niz glosowac na Swidrygajlowa :)

Czamber - a nie 69? :> :D ;)

07.01.2004
11:22
smile
[149]

zarith [ ]

almost... czamber wszystkie godziny sobie zarezerwowałaś????

07.01.2004
11:25
[150]

Czamber [ Czamberka ]

Mazio, cześć :D Co do pytania to nie odpowiem, ale za to oberwie Ci sie :P

zarith ---> hehe, tylko te, które Ty chcesz sobie wziąść :> :D

07.01.2004
11:32
smile
[151]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ok Czamber - jestem gotow na lanie - proponuje solowe - na przewracane.. :) :D :*

nie gniewaj sie Stokrotko :) taki piekny dzien... usmiechnij sliczna buzie i stawaj do walki :)

07.01.2004
11:34
[152]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, nie ma tak łatwo :P
Co Ci dziś chodzi po głowie, Mazio? :D

07.01.2004
11:35
smile
[153]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dzisiaj - prawdziwa bitwa - wiele godzin... wszelkie style walki.. :> do upadlego.. :) mam ochote na prawdziwa wojne Czamber :)

07.01.2004
11:41
smile
[154]

zarith [ ]

07.01.2004
12:10
smile
[155]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dobre popołudnie

07.01.2004
12:12
smile
[156]

zarith [ ]

pieskie popołudnie.

up o tej godzinie co czamberka sobie nie zarezerwowała

07.01.2004
12:12
smile
[157]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

lepiej dobrze popoludniu, nizli raz w roku w grudniu!

salem malejkum VinEze :)

07.01.2004
12:17
smile
[158]

Swidrygajłow [ ]

wygrałem

07.01.2004
12:20
smile
[159]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

aplauz!

:)

Swidrygajłow zostales uznany burakiem roku 2003 :)

07.01.2004
12:21
smile
[160]

zarith [ ]

ale ponieważ grałeś sam ze sobą, więc również przegrałeś. czyli sumarycznie remis :PPP

07.01.2004
12:23
[161]

Swidrygajłow [ ]

ze mną przegrac to jak wygrać
2:1

07.01.2004
12:25
smile
[162]

zarith [ ]

jeśli ty 2 razy wygrałeś, to ktoś musiał 2 razy przegrać. ponieważ grałeś sam z sobą, więc...


aaa walę to po prostu


+1

07.01.2004
12:27
[163]

Swidrygajłow [ ]

nieprawda, poprostu inni widząc moją przewagę moralną nie wzięli udziału w konkursie, więc oprócz zwykłej wygranej wygrałem też walkowerem z wami wszystkimi, czyli będzie 5:0

07.01.2004
13:50
[164]

Czamber [ Czamberka ]


ufff, juz po uczelni :D [ co nie oznacza, że ją wysadziłam :> ]

Mazio, cos tak wojownio\czo nastawiony przed pracą dziś? :D I to mnie sie "oberwie" za to :P
zarith, co jezd? :)

07.01.2004
13:54
smile
[165]

zarith [ ]

ciśnienie w pracy jezd:)

07.01.2004
13:56
[166]

Czamber [ Czamberka ]

*znów głaszcze* :)

wiem, że to nic nie pomoże, ale moze chociaż się usmiechniesz na chwilke przy komputerze.. :)

07.01.2004
14:08
smile
[167]

zarith [ ]

07.01.2004
14:12
smile
[168]

Czamber [ Czamberka ]

07.01.2004
14:17
smile
[169]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

07.01.2004
14:21
[170]

Swidrygajłow [ ]

czego szczerzycie zemby

07.01.2004
14:25
smile
[171]

zarith [ ]

bo mi dobrze :P

07.01.2004
14:56
smile
[172]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

07.01.2004
15:10
smile
[173]

Swidrygajłow [ ]

kurde zesztywniały mi mięśnie mimiczne

07.01.2004
15:11
smile
[174]

KaGieBe [ !!! ]

siur siur boom boom :P

07.01.2004
15:12
smile
[175]

KaGieBe [ !!! ]

o wiecie... własnie sąsiadka przyszła do mnie ze jej w drzwi walilismy z kumplem <lol2> smiesznie..

07.01.2004
15:20
smile
[176]

KaGieBe [ !!! ]

uhuhu.. ta sasidka jest przewrazliwiona uhuhu!! buhahaha.. smieszna lol lol ROTFL ROTFL.. macie jakies fajne strony bo mam taki fajny humor i che go utrzymac :P??

07.01.2004
15:46
smile
[177]

zarith [ ]

up o, uhuhu, 15.46, uhuhu

07.01.2004
15:48
smile
[178]

zarith [ ]

uhuhuhuhu idealnie trafiłem w godzine, ja to jestem, uhuhuhuhu:)

07.01.2004
16:27
[179]

Czamber [ Czamberka ]

ale to tylko daltego, że chciałam, żeby Ci sie humor poprawił, zarith :D

07.01.2004
16:28
smile
[180]

zarith [ ]

i poprawił się, uhuhuhuhu, dzięki czamber :)))

07.01.2004
16:32
smile
[181]

SULIK [ olewam zasady ]

07.01.2004
16:33
[182]

Czamber [ Czamberka ]

cała przyjemność po mojej stronie:> :)

ehh, dziś mam ochote kogos zabić :D

07.01.2004
16:35
smile
[183]

zarith [ ]

możesz mnie, jakby co mam save z rana :P

07.01.2004
16:37
[184]

Czamber [ Czamberka ]

hiehiie, Ciebie bym nie mogla jakoś :D

07.01.2004
16:41
smile
[185]

zarith [ ]

*śpiewa piosenkę 'zabij mnie' zespołu various manx*

07.01.2004
16:42
smile
[186]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

albo:
"Widział morła cień"
"Ona ma siłę - 380 V"

07.01.2004
16:43
smile
[187]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No Czamber lej. A co mi tam, wytrzymam.

A tak poza tym zabrakło dorosłych (bo pili) i już tylko up..up.. i up.. (pod różnymi pozorami) a nawet i bez up.

Pisać ludzie, pisać bo inaczej zaninknie mangia slowa liternackiego w narodu. No.

I UP.

07.01.2004
16:43
smile
[188]

zarith [ ]

vin --> nie chodzi ci czasem o 'ona ma kiłę'?

07.01.2004
16:44
[189]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, gdy chce sie odstresowac to zabijam gobliny :D przykro mi, zarith..
No, chyba, że masz na myśli jakieś inne "zabijanie" :P :> [ ps: ja nic nie mówie :D ]

07.01.2004
16:44
smile
[190]

SULIK [ olewam zasady ]

07.01.2004
16:45
[191]

Czamber [ Czamberka ]

Widzący ----> hehe, ja jestem słaba i bezbronna nie poradzę sobie z facetem :)

07.01.2004
16:47
[192]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Czamber --->> no to bij boleśnie i się wyśmiewaj na dodatek - to zabija namocniejszych facetów.

07.01.2004
16:49
[193]

Czamber [ Czamberka ]

kiedy ja nie potrafie, jestem miła i nie umiem nikogo bić i wysmiewać sie :)

07.01.2004
16:53
smile
[194]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No to jesteś idealna na ofiarę.

Lepiej codziennie dręczyć faceta
niż raz w tygodniu grywać w krykieta. (dwuwiersz miarą Maziową)

07.01.2004
16:55
smile
[195]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Narazie - paputki
muszę (niestety) lecieć.

07.01.2004
16:57
[196]

Czamber [ Czamberka ]

Widzący ->możliwe, że masz racje, ale jakoś sie tym nie przejmuje ani tez nie mam zamiaru sie zmienić. :)
Wyśmiewanie sie z kogoś i dręczenie nie należy do czynności, którymi chciałabym sie zajmować :)

07.01.2004
17:01
[197]

Swidrygajłow [ ]

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

07.01.2004
18:06
smile
[198]

Sudzione [ The Legacy ]

^

07.01.2004
18:17
smile
[199]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

\|/

07.01.2004
18:56
smile
[200]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

o kur... ale zimno :P

Czamber - no to twardzielko szybko z uczelni się zerwałaś, a ja dupczyłem do 17.30 w BIBLIOTECE :P

07.01.2004
18:57
smile
[201]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

:P
właśnie zdałem sobie sprawę, że słowo "dupczyłem" może zostać opatrznie zrozumian :D

07.01.2004
19:37
smile
[202]

zarith [ ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrawiam Wszystkich :)

o 19.35

07.01.2004
20:10
smile
[203]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

widzę, że po 20stej nie ma komu statsow... wpisywać się, co by znaczyło, że większość GOLMAXiowiczw stat... podbija wątek w godzinach pracy lub nauki!

07.01.2004
20:22
smile
[204]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

urzęduję 11-02

07.01.2004
21:11
smile
[205]

Sudzione [ The Legacy ]

godzina nauki

07.01.2004
21:21
smile
[206]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

07.01.2004
21:38
[207]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... ---> hehe, chyba zacznę zaglądać częściej do naszej biblioteki :> :D

zarith ----> tym razem znów Ci się nie udało, ale to nie z mojej winy :) :P

No, dwa piwka i lepiej sie czuję, hehe, jak oszczędność, niewiele mi trzeba :D ... swoją drogą korepetycje z gimnazjalistą mogą wyprowadzić człowieka z równowagi :D

07.01.2004
21:44
smile
[208]

Sudzione [ The Legacy ]

"korepetycje z gimnazjalistą" , naprawdę szczerze współczuje ... mam nadzieje że przynajmniej za porządne pieniądze :D (ah ten mój materializm)

btw. Czy filmik to co leci na polsacie tzn. "His Bodyguard" nadaje się do obejrzenia ?

07.01.2004
21:46
[209]

Sudzione [ The Legacy ]

tak miało być : ) ,przemęczony jestem najwyraźniej :P =>

btw. Czy to co leci na polsacie tzn. "His Bodyguard" nadaje się do obejrzenia ?

07.01.2004
21:47
[210]

Czamber [ Czamberka ]

dzięki za współczucie :) ale już sobie poprawiłam humor :D hehe, w sumie to licealiści lepsi są :P :>
a co do filmu to nie wiem, nie oglądam zwykle telewizji :D

07.01.2004
21:48
smile
[211]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

up bez treści

07.01.2004
21:53
smile
[212]

Sudzione [ The Legacy ]

07.01.2004
21:56
[213]

Sudzione [ The Legacy ]

/|
to był prawdziwy up bez treści :D

a teraz moja kolej na poprawienie sobie poprawić humoru ...

07.01.2004
21:56
smile
[214]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

07.01.2004
21:57
[215]

Czamber [ Czamberka ]

a sie tam nie znacie :D

07.01.2004
21:57
[216]

Sudzione [ The Legacy ]

co mi się z tą głową robi , to już lepiej pójdę sobie poleżeć , ewentualnie pospać ...

07.01.2004
22:02
[217]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

przewiało mnie :/

07.01.2004
22:05
[218]

Sudzione [ The Legacy ]

a ja właśnie znalazłem dla siebie lekarstwo , złote schłodzone i z pianą na dwa palce ... od razu chce się żyć !

07.01.2004
22:08
[219]

Czamber [ Czamberka ]

najlepszym lekarstwem jest łóżeczko ocieplone ciałem drugiej osoby :)

07.01.2004
22:10
smile
[220]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

gorzej jak ona zarazi ;P

07.01.2004
22:20
smile
[221]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No i na powrót w pracy.

Czamber z tym ciałem to jak najbardziej - ale w nogach ;-)

07.01.2004
22:20
smile
[222]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ją chyba, bo ona to może jakąś nową chorobę wnieść do tego przeziębienia, hę?

07.01.2004
22:21
smile
[223]

Sudzione [ The Legacy ]

w takim razie musze te punkt widzenia przedstawić pewnej niewiaściee , ale niestety będę się z nią widział dopiero w piątek ... do tego czasu piwollo musi wystarczyć na tzw. "ból istnienia" : )

07.01.2004
22:24
[224]

Czamber [ Czamberka ]

hehe :) w nogach? masz jakieś dziwne upodobania? :P :D

07.01.2004
22:27
smile
[225]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Eee tam... odrazu dziwne..
Lubię ciepło w nogach mieć i to wszystko.
A ty to pewnie fiki-miki masz w głowie ? ;-))

07.01.2004
22:30
[226]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, co ja ma w głowie to nieważne :P
ja sie tylko grzecznie pytam :) [ps: zawsze możesz założyć cieplutkie skarpetki :) ]

07.01.2004
22:35
smile
[227]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Oooo taaak : cieplutkie skarpetki z miłego damskiego ciałka. mniam mniam.

07.01.2004
22:37
smile
[228]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja tylko daję do zrozumienia, że mogłem zarazić się od jakiejś... fruni... oczywiście np. pijąc ze wspólnej puszki, a nie że... NO! :P

07.01.2004
22:39
smile
[229]

Sudzione [ The Legacy ]

Widzący -> czyste " The Silence of the Lambs"

07.01.2004
22:41
smile
[230]

Czamber [ Czamberka ]

hmm :)
ja tam wolę męskie :)

a.i.n... --> no przeciez o tym własnie wszyscy mysleli, anie, że ... No! :P :D

07.01.2004
22:42
smile
[231]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Sudzione --->> raczej "Ryczenie Starych Bawołów" ;-)

07.01.2004
22:42
[232]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

No :P

07.01.2004
22:44
smile
[233]

Sudzione [ The Legacy ]

poniekąd :)

07.01.2004
22:49
smile
[234]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie, nie jesteśmy głupi - nie tykamy młodych grouppie :P

07.01.2004
22:49
smile
[235]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

swego czasu tvp emitowała taki film, w którym były takie sceny jak to dawno temu w USA na południu popularna była metoda wyciągania reumatyzmu i przeziębień przez tzw. wyciąganie na murzynka tzn. kładło się nogi na murzynka pod nogami (siedziąc na krześle i opierając nogi). Podobno to działało wi yciągało choroby wszelakie. Ta swoją drogą nie jestem rasistą bynajmniej, ale gdyby się jakaś mała czarna chętna znalazła, to <wow>...

07.01.2004
22:51
smile
[236]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

O masażu stóp z PF nie wspomnę:)

07.01.2004
22:53
smile
[237]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

VinEze - ale potem trzeba się wystrzegać okien... i szklarni ;)

07.01.2004
22:53
smile
[238]

Widzący [ Generaďż˝ ]

VinEze --->> tytuł "Mandingo".

07.01.2004
22:55
smile
[239]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Korzenie (Kuntakinte) as far as ...

07.01.2004
22:56
smile
[240]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

a tak swoją to taką małą czarną to bym przed snem nawet strzelił...


/nawet spoconą/

07.01.2004
22:57
smile
[241]

SULIK [ olewam zasady ]

07.01.2004
22:57
smile
[242]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]


07.01.2004
22:59
smile
[243]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Motto dla nierasistów.

Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawość samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności. Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na Tobie pomsty.


Kunta Kinte zwany Tobiaszem

07.01.2004
22:59
smile
[244]

Sudzione [ The Legacy ]

07.01.2004
23:01
smile
[245]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

czyli KKT nie mylić z KKK (3K)

07.01.2004
23:08
smile
[246]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

w Alabamie pewien... Afroamerykanin wpadł pod samochód pijanego białego farmera, tak nieszczęśliwie, że przebił przednią szybę, przeleciał przez kabinę i z hukiem wyleciał tylną szybę. Sędzia orzekł 15 lat dla Afroamerykanina za spowodowanie kolizji drogowej, włamanie i ucieczkę z miejsca przestępstwa :P

07.01.2004
23:10
smile
[247]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

molestowanie seksualne mu jednak odpuścili... Jak się skończy proces Jacksona to już wtedy z definicji będą dawać...

07.01.2004
23:11
smile
[248]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Albowiem Loża Nasza Wielkiego Smoka Północy widzi nieprawość i zgorszenie.
Synowie ciemności gwałcą Córki nasze a ich nasienie psowa krew Naszą.
Lecz przyjdzie dzień pomsty i człowiek prawy, syn Wiary Słusznej pokarze zastępy podstępnych judaszy.
Krzyże płonące niebo rozświetlą i blaskiem otuchę wleją w serca Jedynych Dziedziców.

Jeremiasz Ezechiel Kirland

+++KKK+++

07.01.2004
23:11
smile
[249]

SULIK [ olewam zasady ]

07.01.2004
23:13
[250]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Ezechiel - toż to pół mojego nicka....

07.01.2004
23:17
smile
[251]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Widać jeno "półkrwi" jesteś ;-)

Pieczętować to byś musiał jakoś tak ---->>> +++Kk

07.01.2004
23:19
[252]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

a wiecie, że jeśli biały zadeklarował, że jest czarny, to był traktowany jak czarny? Np. mogł jeździć z tyłu autobusu, ale nie mógł wejść do lokalu dla białych... mowa o południu stanów oczywiście :)

07.01.2004
23:41
[253]

Sudzione [ The Legacy ]

+1 przed snem , życze miłej nocy : )

07.01.2004
23:48
smile
[254]

gereg [ zajebisty stopień ]

bry noc

07.01.2004
23:49
[255]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

bra noc :P

07.01.2004
23:49
smile
[256]

zarith [ ]

nawzajem, up :)

07.01.2004
23:51
smile
[257]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No to paputki dla all.

07.01.2004
23:54
[258]

gereg [ zajebisty stopień ]

ain

jak mowie, ze bry noc, to bry noc

;-P

07.01.2004
23:57
smile
[259]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

gereg - ale... ale... ale ja Cię nie poprawiałem, jeno odpowiedziałem grzecznie :P

07.01.2004
23:58
[260]

gereg [ zajebisty stopień ]

to co jezor wystawiasz??? ;-)

08.01.2004
00:00
smile
[261]

Big Money [ Senator ]

+99999999999999999999999

i dobranoc :]

08.01.2004
00:01
smile
[262]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

gereg - bo taki ze mnie "lick-man" :P
Prawda Czamber? (pewnie śpi!)

08.01.2004
00:02
smile
[263]

Big Money [ Senator ]

Jeszcze tu wróce :>

08.01.2004
00:02
[264]

zarith [ ]

będziemy czekać :>

08.01.2004
00:03
[265]

gereg [ zajebisty stopień ]

lickman????


rany.... gdzie ja trafilem.....


;-)

08.01.2004
00:03
[266]

Czamber [ Czamberka ]

nie spie :)

08.01.2004
00:04
smile
[267]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

gereg - na samo dno studni koszmarów! Hahahahahahahahahahahahahahahahah! :P

08.01.2004
00:06
smile
[268]

Big Money [ Senator ]

Jestem !! Taaa - Daaaa !! :D

Dobra, tylko zartowałem... przyznam sie,... zrobiłem to zeby miec mozliwosc dopisania po raz kolejny +1 ... to sie staje jak narkotyk ... (w tle : przenikliwy śmiech czarnego charakteru)


Dobra, to Plus jeden i bobry na noc :))

08.01.2004
00:07
smile
[269]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie, to echo mojego śmiechu w tle było :P

08.01.2004
00:13
smile
[270]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Luuuudzie! LUDZIE!!!

08.01.2004
00:15
[271]

Czamber [ Czamberka ]

...czemu nie spicie? :)

08.01.2004
00:15
smile
[272]

zarith [ ]

ćśśśśś, nie budźcie mnie:)

08.01.2004
00:17
smile
[273]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber, wiesz co...

masz:

:P

08.01.2004
00:19
smile
[274]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

lepiej z Czamber sie silowac, niz samemu dzis nocowac..

bry wieczor :)

08.01.2004
00:19
[275]

Czamber [ Czamberka ]

no to Ty tez masz:

:P

08.01.2004
00:20
[276]

Czamber [ Czamberka ]

Dobranoc :)

08.01.2004
00:22
[277]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

branoc

btw - my tu zabawiamy się lizawkami, tymczasem Angelo "wsionk" i nie ma komu następnej częśći zalożyć...

08.01.2004
00:23
[278]

zarith [ ]

*przewraca się na drugi bok*

08.01.2004
01:25
smile
[279]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nocne up

08.01.2004
01:36
smile
[280]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Hello back!

08.01.2004
01:52
[281]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nice time 2 B back:)

08.01.2004
02:42
smile
[282]

SULIK [ olewam zasady ]


08.01.2004
04:14
smile
[283]

gereg [ zajebisty stopień ]

2nd bry noc

08.01.2004
07:43
[284]

Swidrygajłow [ ]

ddddddddddddddddddd

08.01.2004
08:44
smile
[285]

Czamber [ Czamberka ]

Dzień Dobry :)

Ehh, własnie wstałam i znów na uczelnie trzeba biec, ale to dopiero o 11 bo wykład sobie odpuszczę :) :P

08.01.2004
08:51
[286]

Swidrygajłow [ ]

na ćwiczenia też nie idź, po co marnować czas

08.01.2004
08:55
[287]

Czamber [ Czamberka ]

na ćwiczenia iść muszę bo u nas jak masz więcej niż dwie nieobecności, to nie dadzą zaliczenia, nawet gdy masz wszystko zaliczone. A poza tym to nie jest marnowanie czasu, tylko bardzo przyjemne zajęcia :)
tylko na wykłady naprawde nie mam ochoty chodzić, bo pan profesor nie ma chyba talentu do wykładnia mimo tego, że jest bardzo mądrym człowiekiem.

08.01.2004
09:37
smile
[288]

zarith [ ]

lub też sprawia takie wrażenie:)


..bry wszystkim

08.01.2004
10:00
[289]

Swidrygajłow [ ]

up

08.01.2004
10:15
[290]

zarith [ ]

up

08.01.2004
10:17
[291]

Swidrygajłow [ ]

kurde wcieło mi dwie literki, miało być "dupa"

08.01.2004
14:41
smile
[292]

zarith [ ]

no up, no co jest?

08.01.2004
14:43
smile
[293]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

up, prosty up

08.01.2004
14:44
[294]

lutus [ Konsul ]

oj oj oj , uwazajcie bo topic zejdzie z pierwszego miejsca

08.01.2004
14:50
smile
[295]

zarith [ ]

nigdy!

08.01.2004
15:20
[296]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ok, jutro kolosik, jutro referat, nie jest dobrze... chyba trzeba się za to brać

08.01.2004
15:23
smile
[297]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.

08.01.2004
15:28
smile
[298]

..KmP.. [ Designed by AI ]


oj, coraz rzadziej tu już wpadam... :/ ;)

08.01.2004
15:33
smile
[299]

Sudzione [ The Legacy ]

08.01.2004
15:34
[300]

Czamber [ Czamberka ]

No a mnie się własnie zaczął weekend :D
Nie ma to jak piątki wolne na uczelni :D

Witam.

08.01.2004
15:34
[301]

..KmP.. [ Designed by AI ]


08.01.2004
15:35
[302]

..KmP.. [ Designed by AI ]


08.01.2004
15:35
smile
[303]

..KmP.. [ Designed by AI ]


+3 :P
jakoś musiałem to odrobić ;]

08.01.2004
15:37
[304]

Sudzione [ The Legacy ]

Czamber -> a mnie czeka łikend w szkole ...

+1

08.01.2004
15:38
smile
[305]

zarith [ ]

a mnie sobota w pracy:)

08.01.2004
15:45
smile
[306]

Sudzione [ The Legacy ]

zarith -> jedno i drugie średnio , mało przyjemne :)

08.01.2004
15:48
smile
[307]

zarith [ ]

fakt. no ale chociaż sobie postatsuję, bo w domu nie mam na to czasu :P

08.01.2004
15:48
smile
[308]

zarith [ ]

a no i oczywiście +1 na poparcie moich słów:)

08.01.2004
16:42
smile
[309]

..KmP.. [ Designed by AI ]


no up ! :)

08.01.2004
16:43
smile
[310]

Sudzione [ The Legacy ]

true , true

08.01.2004
16:44
smile
[311]

..KmP.. [ Designed by AI ]

yes, yes
idę pyknąć w KotOR. :>

08.01.2004
16:44
smile
[312]

zarith [ ]

potwierdzam

08.01.2004
17:18
[313]

Czamber [ Czamberka ]

zarith, Sudzione *uściski* no to zapowiada sie pracujący weekend, ehh, ale ja też obijac sie raczej nie będe :)

08.01.2004
17:20
smile
[314]

..KmP.. [ Designed by AI ]


08.01.2004
17:28
smile
[315]

Big Money [ Senator ]

Dziendobry :]]]

Zdjecie zrobione w zeszłym tygodniu, w okolicach Bytomia :)))))

08.01.2004
17:29
smile
[316]

..KmP.. [ Designed by AI ]


cześć, Big Money

08.01.2004
18:00
smile
[317]

Sudzione [ The Legacy ]

Big Money -> podaj mi namiary na tą stacje :DDD , zaraz będę jechał po zakupy to bym wpadł skorzystać z promocji... pomijając fakt że ja z Lublina jestem : )

08.01.2004
19:57
[318]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

referaty sraty taty, a czuję się jakby mnie pociąg z węglem potrącił :/

08.01.2004
20:00
smile
[319]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Wszędzie jest mnóstwo rzeczy za darmo....

08.01.2004
20:01
smile
[320]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

np.

08.01.2004
20:04
smile
[321]

Big Money [ Senator ]

Ale za niektóre trzeba płacic :)

08.01.2004
21:10
smile
[322]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Hej Hej Hej

Nie obsuwać takiego ładnego wontka.

UParcie trzymać go w górze.

08.01.2004
21:20
smile
[323]

Sudzione [ The Legacy ]

^

08.01.2004
21:54
smile
[324]

Big Money [ Senator ]

ŁUP

08.01.2004
22:20
[325]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Z woleja...

08.01.2004
22:21
[326]

Czamber [ Czamberka ]

moze tym razem będzie 400 postów :)

08.01.2004
22:23
[327]

zarith [ ]

to dorzucę swoją skromną cegiełkę

08.01.2004
22:24
smile
[328]

zarith [ ]

no, jeszcze jedną:)

08.01.2004
22:30
[329]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

to ja trochę cementu między te cegły...

08.01.2004
22:31
smile
[330]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

a raczej zaprawy murarskiej

08.01.2004
22:33
smile
[331]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

To ja tynkuję :P

08.01.2004
22:34
smile
[332]

zarith [ ]

to ja będę kierownikiem

08.01.2004
22:34
smile
[333]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

3mać fugę...

/fuj/

08.01.2004
22:36
[334]

Czamber [ Czamberka ]

a ja prezesem :P

08.01.2004
22:37
smile
[335]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Pani prezes, można na chwilę do gabinetu? :P

08.01.2004
22:38
[336]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... a w jakiej sprawie? :P

08.01.2004
22:39
smile
[337]

Sudzione [ The Legacy ]

+1 cegiełka ,

a dla zaintresowanych , właśnie się "Z archiwum X" zaczyna :)

08.01.2004
22:46
smile
[338]

Widzący [ Generaďż˝ ]

To ja jako deviantloper po wykorzystaniu klientów (namówionych na zakup luksusowej rezydencji stawianej na osiedlu GOLMAX) znikam z kasą.

08.01.2004
22:46
smile
[339]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber, no...tego... chciałem podwyżkę ...po...negocjować ;P

08.01.2004
22:49
[340]

Czamber [ Czamberka ]

a to zapraszam do gabinetu na te negocjacje :D

08.01.2004
22:54
smile
[341]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

*idzie* "P

08.01.2004
22:54
smile
[342]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Zdrowie na budowie...

08.01.2004
22:55
smile
[343]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Po szklanie i na rusztowanie...

08.01.2004
22:58
[344]

Czamber [ Czamberka ]

do roboty :P

a.i.n..., zapraszam, zapraszam :P ps: dobrze, że gabinet jest dzwiękoszczelny :D

08.01.2004
23:00
smile
[345]

SULIK [ olewam zasady ]

08.01.2004
23:00
smile
[346]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

fiu fiu - dzurka od klucza...

08.01.2004
23:00
[347]

Czamber [ Czamberka ]

dobrze, że gabinet jest dzwiękoszczelny :D bo będziemy negocjować warunki umowy czywiście i nikt nie może podsluchiwac :D

08.01.2004
23:00
smile
[348]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - a ktoś będzie... krzyczeć? :P

08.01.2004
23:01
smile
[349]

Big Money [ Senator ]

To moze skoczymy na piwko po fajrancie ??

08.01.2004
23:01
[350]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

aaaaaa :P

08.01.2004
23:04
[351]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... :D hehe, no nie wiem, jak myslisz? :)

mnie sie jeszcze nie zdażyło, spokojna jestem :P ale kto wie :D

08.01.2004
23:05
smile
[352]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

*patrzy w podłogę*
:P

08.01.2004
23:06
[353]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

widziałem kiedyś taki napis: lepiej się w**ić niż budować... Głebokie:)

08.01.2004
23:16
[354]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... :D Ty sie nie patrz w podloge, tylko negocjuj te warunki :)

jak Ty tak będziesz negocjowal warunki w pracy swojej to nie wiem ile Ty zarobisz :P

08.01.2004
23:17
smile
[355]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobra Kochani - wrocilem :P
Czamber - czy mozna prosic? :) :P :D Rezerwuje najblizsze dwa wolne tance :)

08.01.2004
23:30
smile
[356]

Big Money [ Senator ]

Co będziemy robili dzisiajszej nocy Mózgu ?? :>

08.01.2004
23:31
[357]

Big Money [ Senator ]

To co kazdej nocy, Pinky.. Będziemy opanowywali świat !! <buahahaha>

+1

08.01.2004
23:36
smile
[358]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Pani prezes, ale mnie onieśmielają kobiety sukcesu :P Są TAKIE władcze :P

08.01.2004
23:38
[359]

Czamber [ Czamberka ]

Cześć, Mazio, owszem, ja bardzo tańczyc lubię i z chęcią zrobiłabym to z Tobą :)


08.01.2004
23:40
smile
[360]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - pytanie pomocnicze - czy 10 minut... negocjacji... to dużo czy mało?

08.01.2004
23:45
[361]

Czamber [ Czamberka ]

wiesz, yyyy, nie wiem, nigdy nie patrze na zegarek, a ja nie mam poczucia czasu wiec nie umiem odpowiedzieć :)

a poza tym w negocjacjach liczy sie nie czas negocjowania ale ich efekt :)

08.01.2004
23:48
[362]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie dość, że twarda, to wymagająca :P

500

08.01.2004
23:50
[363]

Czamber [ Czamberka ]

wymagająca? :) ale zbyt wymagająca? :P

08.01.2004
23:54
smile
[364]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

i jeszcze dociekliwa :P

08.01.2004
23:56
[365]

Czamber [ Czamberka ]

no to ja już nic nie wiem :D

08.01.2004
23:58
smile
[366]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Czamber - ja rowniez z checia zrobilbym to z Toba.. :> :D

ale nie pozostaje mi nic innego jak pojsc juz spac.. we snie moge wszystko, wiesz?

dobranoc GolMaxowa bando.. :)

09.01.2004
00:00
smile
[367]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - Ty nie wiesz? ;P
Aż strach się bać - Angelo do tej pory nie ma :P

09.01.2004
00:02
smile
[368]

Sudzione [ The Legacy ]

zwyczajowo +1 przed snem

09.01.2004
00:04
[369]

Czamber [ Czamberka ]

Mazio :) wiesz co, mnie w sumie łatwo jet zawstydzic na żywo, trudniej na golu, ale Tobie sie to ciągle udaje :)

a.i.n..., no własnie nie wiem.. poza tym chyba nic dzis nie wynegocjowałeś :P nawet nie zacząłeś :D hehe
a Angelorda nie ma nie z mojej winy :P chyba :>

09.01.2004
00:06
[370]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - przy takiej twardzielce słaby ze mnie negocjator :/

09.01.2004
00:09
[371]

Czamber [ Czamberka ]

jakiej twardzielce?? ja jestem słaba i delikatna :) szczególnie w negocjacjach :)

ps: tylko raz "dokopałam" takiemu koledze na paintboolu :D

09.01.2004
00:13
[372]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

cholera, nie jestem dobry w takim "small talk" :P

09.01.2004
00:15
[373]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, jak to? :D ale o so chozi? :D

09.01.2004
00:17
[374]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

właśnie, może prześpimy się z tym?
Tzn. z tym problemem :P

09.01.2004
00:19
smile
[375]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, i mówisz, że nie jestes dobry? :P
Dobranoc :D

09.01.2004
00:22
[376]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

improwizacja ;)
:P

09.01.2004
00:27
[377]

Czamber [ Czamberka ]

wiesz, zazwyczaj rzeczy, które nie są zaplanowane tylko spontaniczne wychodzą najlepiej :)

a ta Twoja improwizacja mi się podoba :P

09.01.2004
00:33
[378]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

przebłyski, to tylko przebłyski ;P

09.01.2004
00:48
[379]

Czamber [ Czamberka ]

:> jaki skromny :D to sie chwali :)

ehh, ale teraz zostawiam Cie tutaj :P Ide spać. Dobranoc :D

09.01.2004
00:50
smile
[380]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

no to... ja też
branoc :P

09.01.2004
00:51
smile
[381]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dobranoc

09.01.2004
00:52
smile
[382]

zarith [ ]

dżień dobry

09.01.2004
00:55
smile
[383]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Guten tag

09.01.2004
01:27
smile
[384]

zarith [ ]

upujemy, nie śpimy:) wymarzone 400 już blisko!

09.01.2004
01:34
smile
[385]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

14 up

09.01.2004
01:34
[386]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

13

09.01.2004
01:34
[387]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

12

09.01.2004
01:34
[388]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

11

09.01.2004
01:35
[389]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

10

09.01.2004
01:35
[390]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

9

09.01.2004
01:35
[391]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

8

09.01.2004
01:35
[392]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

7

09.01.2004
01:35
[393]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

6

09.01.2004
01:35
[394]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

5

09.01.2004
01:35
[395]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

4

09.01.2004
01:36
[396]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

3

09.01.2004
01:36
[397]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

4

09.01.2004
01:36
smile
[398]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

5

09.01.2004
01:38
smile
[399]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jest 399 i nie dam już rady..

09.01.2004
07:54
[400]

Swidrygajłow [ ]

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

09.01.2004
08:52
smile
[401]

Swidrygajłow [ ]

up

09.01.2004
09:02
[402]

Swidrygajłow [ ]

pierwszy

09.01.2004
09:14
smile
[403]

zarith [ ]

miszyn komplit :)

09.01.2004
09:17
[404]

Swidrygajłow [ ]

patataj

09.01.2004
09:19
[405]

zarith [ ]

chodzi o odgłos paszczowy

09.01.2004
09:20
[406]

Czamber [ Czamberka ]

to ja chciałam być numer 400 :P nie udało się ... :D
Dzień dobry :D

09.01.2004
09:21
smile
[407]

zarith [ ]

hej :)

wiecie że ten wątek ładuje mi sie całe 2 sekundy? masakra:)

09.01.2004
09:23
[408]

Swidrygajłow [ ]

ja go sobie drukuje, jest zbyt cenny by narażać go na zginięcie przy pierwszej awarii serwera

09.01.2004
09:26
smile
[409]

zarith [ ]

każ go wyryć w granicie

09.01.2004
09:35
[410]

Swidrygajłow [ ]

mam w budyniu

09.01.2004
09:41
smile
[411]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Witka, wrocilem po tragedii rodzinnej :|
Na dobry poczatek +1

09.01.2004
09:46
[412]

Swidrygajłow [ ]

przebijam +2

09.01.2004
09:48
smile
[413]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Nie bede gorszy +3

09.01.2004
09:50
smile
[414]

zarith [ ]

+4, ktoś da więcej?

09.01.2004
10:00
smile
[415]

zarith [ ]

1, 2, 3, sprzedane!

09.01.2004
10:02
smile
[416]

Toldi_GOL [ Konsul ]

+1 -:)

09.01.2004
10:03
[417]

Swidrygajłow [ ]

uch ale zimno

09.01.2004
10:15
[418]

Swidrygajłow [ ]

nie spać mi tu

09.01.2004
10:16
smile
[419]

Toldi_GOL [ Konsul ]

U mnie ciepelko, ale tylko w domu ;)

09.01.2004
10:16
smile
[420]

zarith [ ]

tak tato

09.01.2004
10:34
smile
[421]

zarith [ ]

to co, może dojdziemy do 500?

09.01.2004
10:35
smile
[422]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Asomatyczny troakar retarduje entomologiczną luksografię dyzunicką w buleuterionie kwadrantu pornografii postimpresjonistycznej.

rozwin mysl autora...

09.01.2004
10:35
[423]

Swidrygajłow [ ]

kurde rosną mi włosy w uszach

09.01.2004
10:37
smile
[424]

zarith [ ]

abstrahujesz od układu odniesienia maziu:)

09.01.2004
10:40
smile
[425]

Soulcatcher [ Prefekt ]

zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic

09.01.2004
10:41
smile
[426]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Moderator :
W reaktorze jądrowym (czyt. forum) substancja służąca do zmniejszenia energii kinetycznej neutronów ( użytkowników ) aż do osiągnięcia przez nie stanu tzw. neutronów termicznych ( użytkowników spokojnych, zdyscyplinowanych ). Powolne neutrony znacznie wydajniej powodują rozszczepienie jąder ( rozwuj forum) w materiale paliwa jądrowego ( forumowego pokładu ).
Moderator musi charakteryzować się dużym przekrojem czynnym ( bezwzględnościa i nieustępliwościa ) na rozpraszanie neutronów ( złe zachowanie i obelgi ) oraz małym na pochłanianiem ( odpornościa groźby ). Jako moderator stosuje się wodę, ciężką wodę, beryl, dwufenyl oraz grafit. ( menu moderatora ... dlatego jestesmy tacy silni )


uklady odniesienia sa przereklamowane :P :)

09.01.2004
10:42
smile
[427]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ps. tekst nie moj - dlatego taki "rozwuj", a nie inny.. :P ;)

09.01.2004
10:43
smile
[428]

Swidrygajłow [ ]

spoko spoko po reformie o wiele lepiej chodzi

09.01.2004
10:47
smile
[429]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Spoko Soul, jak przestanie chodzic to zrobimy nowa ;) Zobaczymy na ile stac systemy po reformie :)

09.01.2004
10:48
smile
[430]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Toldi_GOL --> nic nie zobaczycie bo wątek wam w pewnej chwili zniknie

09.01.2004
10:50
smile
[431]

zarith [ ]

soul --> jak to?

09.01.2004
10:52
[432]

Swidrygajłow [ ]

był oprzecież kiedyś watek ktory mal ponmad 1000 postów

09.01.2004
11:12
smile
[433]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Ten watek nie moze zniknac! :)

09.01.2004
11:19
smile
[434]

Swidrygajłow [ ]

up

09.01.2004
11:22
smile
[435]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jak w reklamie idei - trzeba do niego (wątka) mówić a on rośnie i rośnie...

09.01.2004
11:24
smile
[436]

zarith [ ]

rośnij wątku:)

09.01.2004
11:31
[437]

Swidrygajłow [ ]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mam 4 oktawy!

09.01.2004
11:38
smile
[438]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Rosnij, rosnij :) - tylko nie zniknij

09.01.2004
12:03
smile
[439]

zarith [ ]

upnę, może jeszcze nie zniknie :P

09.01.2004
12:29
smile
[440]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Jeszcze nie powinien ...

09.01.2004
12:29
smile
[441]

zarith [ ]

no mam nadzieję...

09.01.2004
12:32
smile
[442]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

A dlaczego ma zniknąć?

09.01.2004
12:33
[443]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Bo tak twierdzi Soul ...

09.01.2004
12:40
smile
[444]

Swidrygajłow [ ]

up

09.01.2004
12:45
smile
[445]

zarith [ ]

w czynie społecznym, up

09.01.2004
12:50
smile
[446]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie widzę że ma zniknąć...

09.01.2004
12:56
[447]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Proszę abyście założyli sobie nową część, standardowym rozmiarem wątku jest 200 postów

09.01.2004
13:00
smile
[448]

zarith [ ]

mówisz i masz:)

09.01.2004
13:31
[449]

tygrysek [ behemot ]

no i macie !!

nowa jest

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.