
tygrysek [ behemot ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 18
I NOWA SIARA ! IIII..... wszystko jasne;-)

tygrysek [ behemot ]
pierwszy ??

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
hej ho!

_Luke_ [ Death Incarnate ]
Spryciula... :>

Czamber [ Czamberka ]
czyli nie bedzie 400 postów? :(
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Off topic :P
co oznacza diodka oznaczona jako FDX/Col na switch'u?
Pytam, bo teraz ta odpowiedzialna akurat za moj kabelek nie pali się - może dlatego, że wywaliłem alt. DNS?

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
bo nie masz dlaczegóś Dupleksa, ani kolizji czyli jest półdupleks

zarith [ ]
+1

zarith [ ]
+2

zarith [ ]
+3 hit combo!

zarith [ ]
ja to jestem:) dobranoc
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
+3
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
+2
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
+1
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
+1

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dobranoc
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
-1

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
.....

zarith [ ]
+3

zarith [ ]
+2

zarith [ ]
+1

zarith [ ]
uff... no to wyzerowałem :P
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
wiedziałem, że trzeba wyczekać
-1
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
-2

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
-3
i w ten oto piękny i efektowny sposób nabiło mi 2,5 k postów.

zarith [ ]
piękny, rzeczywiście :P gratulejszyns!
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Kurde, w tym calym golmaxie zawsze tak dajecie czadu??

zarith [ ]
nie, tylko w noce z poniedziałku na wtorek:)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
A juz sie balem :>

zarith [ ]
nieee, luuuuzik :>
tygrysek [ behemot ]
ze statsowaniem we krwii :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
VinEze - a co to dla mnie w praktyce oznacza i dlaczego do tej pory miałem?
Wykasowanie alt. DNSa ma z tym związek?
Czamber [ Czamberka ]
Zieeeff :) dziś mam wolne i sama nie wiem po co tak wczesnie wstałam :D

zarith [ ]
...bry
Czamber [ Czamberka ]
hehe, chyba zaraz pójdę z powrotem spać :)

zarith [ ]
ale masz dobrze... ja też bym tak chciał...
Czamber [ Czamberka ]
ahh, urok studiów i zajęć tylko trzy razy w tygodniu :)
[ ale Cie pocieszyłam :P ]
Czamber [ Czamberka ]
no, ale za to Ci powiem, że jednak spać nie pójdę :D

zarith [ ]
ja bym poszedł:) bez najmniejszego wahania:), z resztą what the heck:) w ogóle bym nie szedł, gdyby nie boss, po prostu bym zasnął:)
Czamber [ Czamberka ]
ah, tam spanie to jak to ktoś powiedział strata czasu :)
Wziełam to sobie do serca i teraz wyznaje zasadę, że im mniej spania tym lepiej :) [ ciekawe jak długo wytrzymam :D ]
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
a.i.n. ---> raczej nie... chyba bardziej kable, wtyczki... Na początek spróbuj zmienić port, albo podłącz coś innego... --->oczywiście mogę się mylić.
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
witam :P
Czamber - ja tam śpię bez żenady do południa :) A w piątek kolokwium :/
VinEze - po nocy wszystko wróciło do normy :) Pali się i "mryga" to co trzeba :)
Czamber [ Czamberka ]
ehh, no kolokwia za przyjemne nie są :D
A co Ty studiujesz, a.i.n... ??

zarith [ ]
nie uwierzycie.... +1:P
Czamber [ Czamberka ]
nie wierze :)

zarith [ ]
a jednak:)

zarith [ ]
ej działa wam gg?
Czamber [ Czamberka ]
teraz tak :)

zarith [ ]
to czemu mi nie działa?

zarith [ ]
... a taki grzeczny byłem ...
Czamber [ Czamberka ]
* głaszcze * :)
icq sobie jeszcze zainstaluj :) przyda sie czasem.

zarith [ ]
już mi działa gg ale... nie przestawaj czamber:)

Czamber [ Czamberka ]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

zarith [ ]
up o 13.12

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber :P

zarith [ ]
upnę chyba, nie?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
no chyba :P

zarith [ ]
no to up :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
dzięki, przydał się :D

tygrysek [ behemot ]
zupa pomidorowa :)
to lubię :)
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... - łał :) jestem pod wrażeniem :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber??? Wrażeniem czego?
Czamber [ Czamberka ]
Twoich studiów :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
żarty na bok ;P
Czamber [ Czamberka ]
no patrz.. ja nie żartuje przecież :) chyba ciężko tam jest.. i dlatego jestem pod wrażeniem, to są studia które zawsze podziwiałam, ale na które na pewno bym nie poszła, bo ja jestem tylko matematycznie "zboczona" :)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie jest tak źle ;P
Swidrygajłow [ ]
o co tu chodzi?
Swidrygajłow [ ]
111111111111111111111111
Czamber [ Czamberka ]
o nic, tym razem molestuje a.i.n.'a :D
Swidrygajłow [ ]
to tu jest wylęgarnia legend?

zarith [ ]
2222222222222222

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Swidrygajłow - tu, tu :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
dobry dzień
Swidrygajłow [ ]
spox

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
powiem, że nie tyle spox, co kul ;)

zarith [ ]
potwierdzam, dobry :D
Swidrygajłow [ ]
to najfajniejsza karczma w której byłem

..KmP.. [ Designed by AI ]
to fajnie

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
jeszcze raz nazwiesz to miejsce karczmą...
...to zobaczysz!

Czamber [ Czamberka ]
uuuu :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
to jest komuna ? :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - biorę przykład z Ciebie - twardym trza być, nie? :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
cokolwiek, byle nie srarczma-karczma!
Czamber [ Czamberka ]
o tak, trzeba być tfardkim :)
Czamber [ Czamberka ]
sie przestraszył? :)

zarith [ ]
jaka karczma? przecież to siaraaaaa!!iiiii wszystko jasne :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
a jak! bez kija nie podchodź :P
Czamber [ Czamberka ]
przecież my jesteśmy bardzo mili :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
wy Czamber, może jesteście :P
Czamber [ Czamberka ]
*boi się* :D

tygrysek [ behemot ]
to jest komuna :) !!

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
komuna, bo tu się wszyscy ze wszystkimi...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
komunizm tak, wypaczenia nie...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
GOL MAX - GOL z ludzką twarzą :P

..KmP.. [ Designed by AI ]
niah niah

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
niah

Sudzione [ The Legacy ]

Sudzione [ The Legacy ]
już prawie dwie godziny mineły od mojego ostatniego posta , a tu ciągle pusto ? , w takim razie mały ^up^
Czamber [ Czamberka ]
ja jestem tylko się ukrywam, bo się boję a.i.n. 'a :D
Sudzione [ The Legacy ]
nie spodziewałem się że z a.i.n..' a taki łobuz :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Cicho! Oglądam Macworld Keynote Jobsa z San Francisco via QT - live stream broadcast i patrze jakie nowe wynalazki są na "jabłkowe" kompjutery :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
O cholera - nowe iPody mini, wielkości wizytówki! Zmieści się na nich 1000 piosenek :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
"o jaki jestem rozpieprzony, rozpieprzony" :)
"potrzebuję wczoraj..."

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
3 godziny bez postu - nie wstyd WAM!!!!????!!!!

zarith [ ]
wstyd
_Luke_ [ Death Incarnate ]
W golmaxie mozna wstawiac animowane gify?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
najprościej będzie jak sam sprawdzisz Luke, ale sądzę, że wątpię :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
lepiej furke miec kombajna nizli czytac posty a.i.n...a :)
ziew dobry
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Ain --> wkleic moge ale pozniej Soul jeszcze mnie wyklei z forum ;)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Luke - stąd raczej nie wyklei ;)
Mazio - miło kiedy mnie docenia burak z pierwszego tloczenia :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
kiedy w koncu pojmiesz a.i.n.. ie, ze burakiem byc jest fajnie?
nie badz taki nabzdyczony - ja sobie lubie plesc androny
lubie czytac Twoje posty :P :)
buranoc :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Mazio -> ja burakiem jestem starym, rzekłbym nawet - zapyziałym
kubrak mój, choć wyświechtany - kolor ma sub-buraczany :)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
W górę wątek..

Big Money [ Senator ]
Nie ma to jak dobre +1 przed snem :]
Kobranoc

gereg [ zajebisty stopień ]
o zesz.... ale statsiarstwo jest na tym gol maxie.....
Czamber [ Czamberka ]
jakie statsiarstwo, o czy Ty mówisz? :D
Swidrygajłow [ ]
sorki ale wyłązyli prąd w mojej wiosce i nie mogłem się udzielać w tej karczmie
gereg [ zajebisty stopień ]
wykupilem golmax tylko ze wzgledu na forum, ale widze, ze niestety malo tu sie dzieje... ;-(
Swidrygajłow [ ]
no
Swidrygajłow [ ]
proponuje plebiscyt na najbardziej zajebistego forumowicza,reguły: nie można głosować na siebie, tylko ja mogę
ja głosuję na Swidrygajłowa

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema.

Swidrygajłow [ ]
ja głosuję na Swidrygajłowa
Czamber [ Czamberka ]
ja chcę spać :(

Swidrygajłow [ ]
ja też głosuję na Swidrygajłowa

Swidrygajłow [ ]
Swidrygajłow to baran, ale mmo to włąsnie na niego pragnę oddać mój głos
gereg [ zajebisty stopień ]
precz z glosowaniem
gereg [ zajebisty stopień ]
precz ze Swidrygajlowem
gereg [ zajebisty stopień ]
precz z forumowiczami
gereg [ zajebisty stopień ]
precz z forum
gereg [ zajebisty stopień ]
precz z Internetem
gereg [ zajebisty stopień ]
precz z preczem

gereg [ zajebisty stopień ]
kurde.... ta niemoderowana kategoria nie jest jednak taka glupia
;-))))))

Swidrygajłow [ ]
zgadzam się, precz ze Swidrygajłowem (to liczy do głosowania, wręcz przeciwnei,korzystając z okazji głosuję na Swidrygajłowa)
Czamber [ Czamberka ]
ooo tak :D

zarith [ ]
a ja stawiam na tolka banana
bry:)
Czamber [ Czamberka ]
no wreszcie się ktoś pojawił :)
cześć :D
Swidrygajłow [ ]
jako że Tolek dostał banana, głos oddany na niego przechodzi na Swidrygajłowa
Czamber [ Czamberka ]
głosowanie jest nieważne :)
zarith [ ]
właśnie!

zarith [ ]
up o 10.12

zarith [ ]
i o 11
Czamber [ Czamberka ]
nie udało Ci sie :P
Czamber [ Czamberka ]
11 była zarezerwowana dla mnie :D
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Jak wy potraficie tak wcześnie wstawać... Toż to świt ...
zarith [ ]
och szkoda :( to może 11.23?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
lepiej ryczec jak ta krowa, niz glosowac na Swidrygajlowa :)
Czamber - a nie 69? :> :D ;)

zarith [ ]
almost... czamber wszystkie godziny sobie zarezerwowałaś????
Czamber [ Czamberka ]
Mazio, cześć :D Co do pytania to nie odpowiem, ale za to oberwie Ci sie :P
zarith ---> hehe, tylko te, które Ty chcesz sobie wziąść :> :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ok Czamber - jestem gotow na lanie - proponuje solowe - na przewracane.. :) :D :*
nie gniewaj sie Stokrotko :) taki piekny dzien... usmiechnij sliczna buzie i stawaj do walki :)
Czamber [ Czamberka ]
hehe, nie ma tak łatwo :P
Co Ci dziś chodzi po głowie, Mazio? :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dzisiaj - prawdziwa bitwa - wiele godzin... wszelkie style walki.. :> do upadlego.. :) mam ochote na prawdziwa wojne Czamber :)

zarith [ ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dobre popołudnie

zarith [ ]
pieskie popołudnie.
up o tej godzinie co czamberka sobie nie zarezerwowała

Mazio [ Mr.Offtopic ]
lepiej dobrze popoludniu, nizli raz w roku w grudniu!
salem malejkum VinEze :)

Swidrygajłow [ ]
wygrałem

Mazio [ Mr.Offtopic ]
aplauz!
:)
Swidrygajłow zostales uznany burakiem roku 2003 :)

zarith [ ]
ale ponieważ grałeś sam ze sobą, więc również przegrałeś. czyli sumarycznie remis :PPP
Swidrygajłow [ ]
ze mną przegrac to jak wygrać
2:1

zarith [ ]
jeśli ty 2 razy wygrałeś, to ktoś musiał 2 razy przegrać. ponieważ grałeś sam z sobą, więc...
aaa walę to po prostu
+1
Swidrygajłow [ ]
nieprawda, poprostu inni widząc moją przewagę moralną nie wzięli udziału w konkursie, więc oprócz zwykłej wygranej wygrałem też walkowerem z wami wszystkimi, czyli będzie 5:0
Czamber [ Czamberka ]
ufff, juz po uczelni :D [ co nie oznacza, że ją wysadziłam :> ]
Mazio, cos tak wojownio\czo nastawiony przed pracą dziś? :D I to mnie sie "oberwie" za to :P
zarith, co jezd? :)

zarith [ ]
ciśnienie w pracy jezd:)
Czamber [ Czamberka ]
*znów głaszcze* :)
wiem, że to nic nie pomoże, ale moze chociaż się usmiechniesz na chwilke przy komputerze.. :)

zarith [ ]

Czamber [ Czamberka ]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Swidrygajłow [ ]
czego szczerzycie zemby

zarith [ ]
bo mi dobrze :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Swidrygajłow [ ]
kurde zesztywniały mi mięśnie mimiczne

KaGieBe [ !!! ]
siur siur boom boom :P

KaGieBe [ !!! ]
o wiecie... własnie sąsiadka przyszła do mnie ze jej w drzwi walilismy z kumplem <lol2> smiesznie..

KaGieBe [ !!! ]
uhuhu.. ta sasidka jest przewrazliwiona uhuhu!! buhahaha.. smieszna lol lol ROTFL ROTFL.. macie jakies fajne strony bo mam taki fajny humor i che go utrzymac :P??

zarith [ ]
up o, uhuhu, 15.46, uhuhu

zarith [ ]
uhuhuhuhu idealnie trafiłem w godzine, ja to jestem, uhuhuhuhu:)
Czamber [ Czamberka ]
ale to tylko daltego, że chciałam, żeby Ci sie humor poprawił, zarith :D

zarith [ ]
i poprawił się, uhuhuhuhu, dzięki czamber :)))

SULIK [ olewam zasady ]
Czamber [ Czamberka ]
cała przyjemność po mojej stronie:> :)
ehh, dziś mam ochote kogos zabić :D

zarith [ ]
możesz mnie, jakby co mam save z rana :P
Czamber [ Czamberka ]
hiehiie, Ciebie bym nie mogla jakoś :D

zarith [ ]
*śpiewa piosenkę 'zabij mnie' zespołu various manx*

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
albo:
"Widział morła cień"
"Ona ma siłę - 380 V"

Widzący [ Generaďż˝ ]
No Czamber lej. A co mi tam, wytrzymam.
A tak poza tym zabrakło dorosłych (bo pili) i już tylko up..up.. i up.. (pod różnymi pozorami) a nawet i bez up.
Pisać ludzie, pisać bo inaczej zaninknie mangia slowa liternackiego w narodu. No.
I UP.

zarith [ ]
vin --> nie chodzi ci czasem o 'ona ma kiłę'?
Czamber [ Czamberka ]
hehe, gdy chce sie odstresowac to zabijam gobliny :D przykro mi, zarith..
No, chyba, że masz na myśli jakieś inne "zabijanie" :P :> [ ps: ja nic nie mówie :D ]

SULIK [ olewam zasady ]
Czamber [ Czamberka ]
Widzący ----> hehe, ja jestem słaba i bezbronna nie poradzę sobie z facetem :)
Widzący [ Generaďż˝ ]
Czamber --->> no to bij boleśnie i się wyśmiewaj na dodatek - to zabija namocniejszych facetów.
Czamber [ Czamberka ]
kiedy ja nie potrafie, jestem miła i nie umiem nikogo bić i wysmiewać sie :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
No to jesteś idealna na ofiarę.
Lepiej codziennie dręczyć faceta
niż raz w tygodniu grywać w krykieta. (dwuwiersz miarą Maziową)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Narazie - paputki
muszę (niestety) lecieć.
Czamber [ Czamberka ]
Widzący ->możliwe, że masz racje, ale jakoś sie tym nie przejmuje ani tez nie mam zamiaru sie zmienić. :)
Wyśmiewanie sie z kogoś i dręczenie nie należy do czynności, którymi chciałabym sie zajmować :)
Swidrygajłow [ ]
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sudzione [ The Legacy ]
^

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
\|/

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
o kur... ale zimno :P
Czamber - no to twardzielko szybko z uczelni się zerwałaś, a ja dupczyłem do 17.30 w BIBLIOTECE :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
:P
właśnie zdałem sobie sprawę, że słowo "dupczyłem" może zostać opatrznie zrozumian :D

zarith [ ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrawiam Wszystkich :)
o 19.35

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
widzę, że po 20stej nie ma komu statsow... wpisywać się, co by znaczyło, że większość GOLMAXiowiczw stat... podbija wątek w godzinach pracy lub nauki!

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
urzęduję 11-02

Sudzione [ The Legacy ]
godzina nauki

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... ---> hehe, chyba zacznę zaglądać częściej do naszej biblioteki :> :D
zarith ----> tym razem znów Ci się nie udało, ale to nie z mojej winy :) :P
No, dwa piwka i lepiej sie czuję, hehe, jak oszczędność, niewiele mi trzeba :D ... swoją drogą korepetycje z gimnazjalistą mogą wyprowadzić człowieka z równowagi :D

Sudzione [ The Legacy ]
"korepetycje z gimnazjalistą" , naprawdę szczerze współczuje ... mam nadzieje że przynajmniej za porządne pieniądze :D (ah ten mój materializm)
btw. Czy filmik to co leci na polsacie tzn. "His Bodyguard" nadaje się do obejrzenia ?
Sudzione [ The Legacy ]
tak miało być : ) ,przemęczony jestem najwyraźniej :P =>
btw. Czy to co leci na polsacie tzn. "His Bodyguard" nadaje się do obejrzenia ?
Czamber [ Czamberka ]
dzięki za współczucie :) ale już sobie poprawiłam humor :D hehe, w sumie to licealiści lepsi są :P :>
a co do filmu to nie wiem, nie oglądam zwykle telewizji :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
up bez treści

Sudzione [ The Legacy ]
Sudzione [ The Legacy ]
/|
to był prawdziwy up bez treści :D
a teraz moja kolej na poprawienie sobie poprawić humoru ...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber [ Czamberka ]
a sie tam nie znacie :D
Sudzione [ The Legacy ]
co mi się z tą głową robi , to już lepiej pójdę sobie poleżeć , ewentualnie pospać ...
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
przewiało mnie :/
Sudzione [ The Legacy ]
a ja właśnie znalazłem dla siebie lekarstwo , złote schłodzone i z pianą na dwa palce ... od razu chce się żyć !
Czamber [ Czamberka ]
najlepszym lekarstwem jest łóżeczko ocieplone ciałem drugiej osoby :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
gorzej jak ona zarazi ;P

Widzący [ Generaďż˝ ]
No i na powrót w pracy.
Czamber z tym ciałem to jak najbardziej - ale w nogach ;-)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ją chyba, bo ona to może jakąś nową chorobę wnieść do tego przeziębienia, hę?

Sudzione [ The Legacy ]
w takim razie musze te punkt widzenia przedstawić pewnej niewiaściee , ale niestety będę się z nią widział dopiero w piątek ... do tego czasu piwollo musi wystarczyć na tzw. "ból istnienia" : )
Czamber [ Czamberka ]
hehe :) w nogach? masz jakieś dziwne upodobania? :P :D

Widzący [ Generaďż˝ ]
Eee tam... odrazu dziwne..
Lubię ciepło w nogach mieć i to wszystko.
A ty to pewnie fiki-miki masz w głowie ? ;-))
Czamber [ Czamberka ]
hehe, co ja ma w głowie to nieważne :P
ja sie tylko grzecznie pytam :) [ps: zawsze możesz założyć cieplutkie skarpetki :) ]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Oooo taaak : cieplutkie skarpetki z miłego damskiego ciałka. mniam mniam.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ja tylko daję do zrozumienia, że mogłem zarazić się od jakiejś... fruni... oczywiście np. pijąc ze wspólnej puszki, a nie że... NO! :P

Sudzione [ The Legacy ]
Widzący -> czyste " The Silence of the Lambs"

Czamber [ Czamberka ]
hmm :)
ja tam wolę męskie :)
a.i.n... --> no przeciez o tym własnie wszyscy mysleli, anie, że ... No! :P :D

Widzący [ Generaďż˝ ]
Sudzione --->> raczej "Ryczenie Starych Bawołów" ;-)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
No :P

Sudzione [ The Legacy ]
poniekąd :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie, nie jesteśmy głupi - nie tykamy młodych grouppie :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
swego czasu tvp emitowała taki film, w którym były takie sceny jak to dawno temu w USA na południu popularna była metoda wyciągania reumatyzmu i przeziębień przez tzw. wyciąganie na murzynka tzn. kładło się nogi na murzynka pod nogami (siedziąc na krześle i opierając nogi). Podobno to działało wi yciągało choroby wszelakie. Ta swoją drogą nie jestem rasistą bynajmniej, ale gdyby się jakaś mała czarna chętna znalazła, to <wow>...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
O masażu stóp z PF nie wspomnę:)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
VinEze - ale potem trzeba się wystrzegać okien... i szklarni ;)

Widzący [ Generaďż˝ ]
VinEze --->> tytuł "Mandingo".

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Korzenie (Kuntakinte) as far as ...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
a tak swoją to taką małą czarną to bym przed snem nawet strzelił...
/nawet spoconą/

SULIK [ olewam zasady ]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Motto dla nierasistów.
Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawość samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności. Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na Tobie pomsty.
Kunta Kinte zwany Tobiaszem

Sudzione [ The Legacy ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
czyli KKT nie mylić z KKK (3K)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
w Alabamie pewien... Afroamerykanin wpadł pod samochód pijanego białego farmera, tak nieszczęśliwie, że przebił przednią szybę, przeleciał przez kabinę i z hukiem wyleciał tylną szybę. Sędzia orzekł 15 lat dla Afroamerykanina za spowodowanie kolizji drogowej, włamanie i ucieczkę z miejsca przestępstwa :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
molestowanie seksualne mu jednak odpuścili... Jak się skończy proces Jacksona to już wtedy z definicji będą dawać...

Widzący [ Generaďż˝ ]
Albowiem Loża Nasza Wielkiego Smoka Północy widzi nieprawość i zgorszenie.
Synowie ciemności gwałcą Córki nasze a ich nasienie psowa krew Naszą.
Lecz przyjdzie dzień pomsty i człowiek prawy, syn Wiary Słusznej pokarze zastępy podstępnych judaszy.
Krzyże płonące niebo rozświetlą i blaskiem otuchę wleją w serca Jedynych Dziedziców.
Jeremiasz Ezechiel Kirland
+++KKK+++

SULIK [ olewam zasady ]
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Ezechiel - toż to pół mojego nicka....

Widzący [ Generaďż˝ ]
Widać jeno "półkrwi" jesteś ;-)
Pieczętować to byś musiał jakoś tak ---->>> +++Kk
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
a wiecie, że jeśli biały zadeklarował, że jest czarny, to był traktowany jak czarny? Np. mogł jeździć z tyłu autobusu, ale nie mógł wejść do lokalu dla białych... mowa o południu stanów oczywiście :)
Sudzione [ The Legacy ]
+1 przed snem , życze miłej nocy : )

gereg [ zajebisty stopień ]
bry noc
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
bra noc :P

zarith [ ]
nawzajem, up :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
No to paputki dla all.
gereg [ zajebisty stopień ]
ain
jak mowie, ze bry noc, to bry noc
;-P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
gereg - ale... ale... ale ja Cię nie poprawiałem, jeno odpowiedziałem grzecznie :P
gereg [ zajebisty stopień ]
to co jezor wystawiasz??? ;-)

Big Money [ Senator ]
+99999999999999999999999
i dobranoc :]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
gereg - bo taki ze mnie "lick-man" :P
Prawda Czamber? (pewnie śpi!)

Big Money [ Senator ]
Jeszcze tu wróce :>
zarith [ ]
będziemy czekać :>
gereg [ zajebisty stopień ]
lickman????
rany.... gdzie ja trafilem.....
;-)
Czamber [ Czamberka ]
nie spie :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
gereg - na samo dno studni koszmarów! Hahahahahahahahahahahahahahahahah! :P

Big Money [ Senator ]
Jestem !! Taaa - Daaaa !! :D
Dobra, tylko zartowałem... przyznam sie,... zrobiłem to zeby miec mozliwosc dopisania po raz kolejny +1 ... to sie staje jak narkotyk ... (w tle : przenikliwy śmiech czarnego charakteru)
Dobra, to Plus jeden i bobry na noc :))

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie, to echo mojego śmiechu w tle było :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Luuuudzie! LUDZIE!!!
Czamber [ Czamberka ]
...czemu nie spicie? :)

zarith [ ]
ćśśśśś, nie budźcie mnie:)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber, wiesz co...
masz:
:P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
lepiej z Czamber sie silowac, niz samemu dzis nocowac..
bry wieczor :)
Czamber [ Czamberka ]
no to Ty tez masz:
:P
Czamber [ Czamberka ]
Dobranoc :)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
branoc
btw - my tu zabawiamy się lizawkami, tymczasem Angelo "wsionk" i nie ma komu następnej częśći zalożyć...
zarith [ ]
*przewraca się na drugi bok*

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nocne up

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Hello back!
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nice time 2 B back:)

SULIK [ olewam zasady ]

gereg [ zajebisty stopień ]
2nd bry noc
Swidrygajłow [ ]
ddddddddddddddddddd

Czamber [ Czamberka ]
Dzień Dobry :)
Ehh, własnie wstałam i znów na uczelnie trzeba biec, ale to dopiero o 11 bo wykład sobie odpuszczę :) :P
Swidrygajłow [ ]
na ćwiczenia też nie idź, po co marnować czas
Czamber [ Czamberka ]
na ćwiczenia iść muszę bo u nas jak masz więcej niż dwie nieobecności, to nie dadzą zaliczenia, nawet gdy masz wszystko zaliczone. A poza tym to nie jest marnowanie czasu, tylko bardzo przyjemne zajęcia :)
tylko na wykłady naprawde nie mam ochoty chodzić, bo pan profesor nie ma chyba talentu do wykładnia mimo tego, że jest bardzo mądrym człowiekiem.

zarith [ ]
lub też sprawia takie wrażenie:)
..bry wszystkim
Swidrygajłow [ ]
up
zarith [ ]
up
Swidrygajłow [ ]
kurde wcieło mi dwie literki, miało być "dupa"

zarith [ ]
no up, no co jest?

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
up, prosty up
lutus [ Konsul ]
oj oj oj , uwazajcie bo topic zejdzie z pierwszego miejsca

zarith [ ]
nigdy!
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ok, jutro kolosik, jutro referat, nie jest dobrze... chyba trzeba się za to brać

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema.

..KmP.. [ Designed by AI ]
oj, coraz rzadziej tu już wpadam... :/ ;)

Sudzione [ The Legacy ]
Czamber [ Czamberka ]
No a mnie się własnie zaczął weekend :D
Nie ma to jak piątki wolne na uczelni :D
Witam.
..KmP.. [ Designed by AI ]
..KmP.. [ Designed by AI ]

..KmP.. [ Designed by AI ]
+3 :P
jakoś musiałem to odrobić ;]
Sudzione [ The Legacy ]
Czamber -> a mnie czeka łikend w szkole ...
+1

zarith [ ]
a mnie sobota w pracy:)

Sudzione [ The Legacy ]
zarith -> jedno i drugie średnio , mało przyjemne :)

zarith [ ]
fakt. no ale chociaż sobie postatsuję, bo w domu nie mam na to czasu :P

zarith [ ]
a no i oczywiście +1 na poparcie moich słów:)

..KmP.. [ Designed by AI ]
no up ! :)

Sudzione [ The Legacy ]
true , true

..KmP.. [ Designed by AI ]
yes, yes
idę pyknąć w KotOR. :>

zarith [ ]
potwierdzam
Czamber [ Czamberka ]
zarith, Sudzione *uściski* no to zapowiada sie pracujący weekend, ehh, ale ja też obijac sie raczej nie będe :)

..KmP.. [ Designed by AI ]

Big Money [ Senator ]
Dziendobry :]]]
Zdjecie zrobione w zeszłym tygodniu, w okolicach Bytomia :)))))

..KmP.. [ Designed by AI ]
cześć, Big Money

Sudzione [ The Legacy ]
Big Money -> podaj mi namiary na tą stacje :DDD , zaraz będę jechał po zakupy to bym wpadł skorzystać z promocji... pomijając fakt że ja z Lublina jestem : )
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
referaty sraty taty, a czuję się jakby mnie pociąg z węglem potrącił :/

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Wszędzie jest mnóstwo rzeczy za darmo....

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
np.

Big Money [ Senator ]
Ale za niektóre trzeba płacic :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Hej Hej Hej
Nie obsuwać takiego ładnego wontka.
UParcie trzymać go w górze.

Sudzione [ The Legacy ]
^

Big Money [ Senator ]
ŁUP
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Z woleja...
Czamber [ Czamberka ]
moze tym razem będzie 400 postów :)
zarith [ ]
to dorzucę swoją skromną cegiełkę

zarith [ ]
no, jeszcze jedną:)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
to ja trochę cementu między te cegły...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
a raczej zaprawy murarskiej

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
To ja tynkuję :P

zarith [ ]
to ja będę kierownikiem

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
3mać fugę...
/fuj/
Czamber [ Czamberka ]
a ja prezesem :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Pani prezes, można na chwilę do gabinetu? :P
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... a w jakiej sprawie? :P

Sudzione [ The Legacy ]
+1 cegiełka ,
a dla zaintresowanych , właśnie się "Z archiwum X" zaczyna :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
To ja jako deviantloper po wykorzystaniu klientów (namówionych na zakup luksusowej rezydencji stawianej na osiedlu GOLMAX) znikam z kasą.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber, no...tego... chciałem podwyżkę ...po...negocjować ;P
Czamber [ Czamberka ]
a to zapraszam do gabinetu na te negocjacje :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
*idzie* "P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Zdrowie na budowie...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Po szklanie i na rusztowanie...
Czamber [ Czamberka ]
do roboty :P
a.i.n..., zapraszam, zapraszam :P ps: dobrze, że gabinet jest dzwiękoszczelny :D

SULIK [ olewam zasady ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
fiu fiu - dzurka od klucza...
Czamber [ Czamberka ]
dobrze, że gabinet jest dzwiękoszczelny :D bo będziemy negocjować warunki umowy czywiście i nikt nie może podsluchiwac :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - a ktoś będzie... krzyczeć? :P

Big Money [ Senator ]
To moze skoczymy na piwko po fajrancie ??
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
aaaaaa :P
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... :D hehe, no nie wiem, jak myslisz? :)
mnie sie jeszcze nie zdażyło, spokojna jestem :P ale kto wie :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
*patrzy w podłogę*
:P
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
widziałem kiedyś taki napis: lepiej się w**ić niż budować... Głebokie:)
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... :D Ty sie nie patrz w podloge, tylko negocjuj te warunki :)
jak Ty tak będziesz negocjowal warunki w pracy swojej to nie wiem ile Ty zarobisz :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobra Kochani - wrocilem :P
Czamber - czy mozna prosic? :) :P :D Rezerwuje najblizsze dwa wolne tance :)

Big Money [ Senator ]
Co będziemy robili dzisiajszej nocy Mózgu ?? :>
Big Money [ Senator ]
To co kazdej nocy, Pinky.. Będziemy opanowywali świat !! <buahahaha>
+1

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Pani prezes, ale mnie onieśmielają kobiety sukcesu :P Są TAKIE władcze :P
Czamber [ Czamberka ]
Cześć, Mazio, owszem, ja bardzo tańczyc lubię i z chęcią zrobiłabym to z Tobą :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - pytanie pomocnicze - czy 10 minut... negocjacji... to dużo czy mało?
Czamber [ Czamberka ]
wiesz, yyyy, nie wiem, nigdy nie patrze na zegarek, a ja nie mam poczucia czasu wiec nie umiem odpowiedzieć :)
a poza tym w negocjacjach liczy sie nie czas negocjowania ale ich efekt :)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie dość, że twarda, to wymagająca :P
500
Czamber [ Czamberka ]
wymagająca? :) ale zbyt wymagająca? :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
i jeszcze dociekliwa :P
Czamber [ Czamberka ]
no to ja już nic nie wiem :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Czamber - ja rowniez z checia zrobilbym to z Toba.. :> :D
ale nie pozostaje mi nic innego jak pojsc juz spac.. we snie moge wszystko, wiesz?
dobranoc GolMaxowa bando.. :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - Ty nie wiesz? ;P
Aż strach się bać - Angelo do tej pory nie ma :P

Sudzione [ The Legacy ]
zwyczajowo +1 przed snem
Czamber [ Czamberka ]
Mazio :) wiesz co, mnie w sumie łatwo jet zawstydzic na żywo, trudniej na golu, ale Tobie sie to ciągle udaje :)
a.i.n..., no własnie nie wiem.. poza tym chyba nic dzis nie wynegocjowałeś :P nawet nie zacząłeś :D hehe
a Angelorda nie ma nie z mojej winy :P chyba :>
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - przy takiej twardzielce słaby ze mnie negocjator :/
Czamber [ Czamberka ]
jakiej twardzielce?? ja jestem słaba i delikatna :) szczególnie w negocjacjach :)
ps: tylko raz "dokopałam" takiemu koledze na paintboolu :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
cholera, nie jestem dobry w takim "small talk" :P
Czamber [ Czamberka ]
hehe, jak to? :D ale o so chozi? :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
właśnie, może prześpimy się z tym?
Tzn. z tym problemem :P

Czamber [ Czamberka ]
hehe, i mówisz, że nie jestes dobry? :P
Dobranoc :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
improwizacja ;)
:P
Czamber [ Czamberka ]
wiesz, zazwyczaj rzeczy, które nie są zaplanowane tylko spontaniczne wychodzą najlepiej :)
a ta Twoja improwizacja mi się podoba :P
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
przebłyski, to tylko przebłyski ;P
Czamber [ Czamberka ]
:> jaki skromny :D to sie chwali :)
ehh, ale teraz zostawiam Cie tutaj :P Ide spać. Dobranoc :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
no to... ja też
branoc :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dobranoc

zarith [ ]
dżień dobry

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Guten tag

zarith [ ]
upujemy, nie śpimy:) wymarzone 400 już blisko!

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
14 up
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
13
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
12
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
11
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
10
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
9
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
8
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
7
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
6
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
5
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
4
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
3
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
4

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
5

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Jest 399 i nie dam już rady..
Swidrygajłow [ ]
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Swidrygajłow [ ]
up
Swidrygajłow [ ]
pierwszy

zarith [ ]
miszyn komplit :)
Swidrygajłow [ ]
patataj
zarith [ ]
chodzi o odgłos paszczowy
Czamber [ Czamberka ]
to ja chciałam być numer 400 :P nie udało się ... :D
Dzień dobry :D

zarith [ ]
hej :)
wiecie że ten wątek ładuje mi sie całe 2 sekundy? masakra:)
Swidrygajłow [ ]
ja go sobie drukuje, jest zbyt cenny by narażać go na zginięcie przy pierwszej awarii serwera

zarith [ ]
każ go wyryć w granicie
Swidrygajłow [ ]
mam w budyniu

Toldi_GOL [ Konsul ]
Witka, wrocilem po tragedii rodzinnej :|
Na dobry poczatek +1
Swidrygajłow [ ]
przebijam +2

Toldi_GOL [ Konsul ]
Nie bede gorszy +3

zarith [ ]
+4, ktoś da więcej?

zarith [ ]
1, 2, 3, sprzedane!

Toldi_GOL [ Konsul ]
+1 -:)
Swidrygajłow [ ]
uch ale zimno
Swidrygajłow [ ]
nie spać mi tu

Toldi_GOL [ Konsul ]
U mnie ciepelko, ale tylko w domu ;)

zarith [ ]
tak tato

zarith [ ]
to co, może dojdziemy do 500?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Asomatyczny troakar retarduje entomologiczną luksografię dyzunicką w buleuterionie kwadrantu pornografii postimpresjonistycznej.
rozwin mysl autora...
Swidrygajłow [ ]
kurde rosną mi włosy w uszach

zarith [ ]
abstrahujesz od układu odniesienia maziu:)

Soulcatcher [ Prefekt ]
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic
zróbcie sobie kolejną część bo zaraz przestanie wam chodzic

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Moderator :
W reaktorze jądrowym (czyt. forum) substancja służąca do zmniejszenia energii kinetycznej neutronów ( użytkowników ) aż do osiągnięcia przez nie stanu tzw. neutronów termicznych ( użytkowników spokojnych, zdyscyplinowanych ). Powolne neutrony znacznie wydajniej powodują rozszczepienie jąder ( rozwuj forum) w materiale paliwa jądrowego ( forumowego pokładu ).
Moderator musi charakteryzować się dużym przekrojem czynnym ( bezwzględnościa i nieustępliwościa ) na rozpraszanie neutronów ( złe zachowanie i obelgi ) oraz małym na pochłanianiem ( odpornościa groźby ). Jako moderator stosuje się wodę, ciężką wodę, beryl, dwufenyl oraz grafit. ( menu moderatora ... dlatego jestesmy tacy silni )
uklady odniesienia sa przereklamowane :P :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ps. tekst nie moj - dlatego taki "rozwuj", a nie inny.. :P ;)

Swidrygajłow [ ]
spoko spoko po reformie o wiele lepiej chodzi

Toldi_GOL [ Konsul ]
Spoko Soul, jak przestanie chodzic to zrobimy nowa ;) Zobaczymy na ile stac systemy po reformie :)

Soulcatcher [ Prefekt ]
Toldi_GOL --> nic nie zobaczycie bo wątek wam w pewnej chwili zniknie

zarith [ ]
soul --> jak to?
Swidrygajłow [ ]
był oprzecież kiedyś watek ktory mal ponmad 1000 postów

Toldi_GOL [ Konsul ]
Ten watek nie moze zniknac! :)

Swidrygajłow [ ]
up

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Jak w reklamie idei - trzeba do niego (wątka) mówić a on rośnie i rośnie...

zarith [ ]
rośnij wątku:)
Swidrygajłow [ ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam 4 oktawy!

Toldi_GOL [ Konsul ]
Rosnij, rosnij :) - tylko nie zniknij

zarith [ ]
upnę, może jeszcze nie zniknie :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
Jeszcze nie powinien ...

zarith [ ]
no mam nadzieję...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
A dlaczego ma zniknąć?
Toldi_GOL [ Konsul ]
Bo tak twierdzi Soul ...

Swidrygajłow [ ]
up

zarith [ ]
w czynie społecznym, up

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nie widzę że ma zniknąć...
Soulcatcher [ Prefekt ]
Proszę abyście założyli sobie nową część, standardowym rozmiarem wątku jest 200 postów

zarith [ ]
mówisz i masz:)
tygrysek [ behemot ]
no i macie !!
nowa jest