GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za chwilę popadne w głęboką depresję (GG)

05.01.2004
21:48
smile
[1]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Za chwilę popadne w głęboką depresję (GG)

Czy wam także od kilku godzin nawala gg? Juz mam tego dosyc. Jaki polecilibyscie alternatywny program? Jesli ja bede zmienial to takze bede musial namowic swoich znajomych bo po co ma mi dzialac jak inni bede niedostepni?

05.01.2004
21:50
[2]

BukE [ Majster ]

Wątek do kasacji. Danio, kochanie moje.. to jest GG, a nie płatny super komunikaor.
[Jestem cholera znów uprzejmy!]

05.01.2004
21:50
[3]

Skibi [ Konsul ]

?

05.01.2004
21:51
smile
[4]

Adamss [ -betting addiction- ]

Nawala i to ostro, niedawno działało, ale to był najwyraźniej moment...

o_0

05.01.2004
21:51
[5]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Jeśli nie znasz innych tego typu programow ani nie jestes wstanie pomoc mi w zaden sposob to prosze o niewypowiadanie sie

05.01.2004
21:52
smile
[6]

neon_one [ Pretorianin ]

Chlopie nie ma nic lepszego jak tlen ( www.tlen.pl ) zasysaj!!! :D Duzo zadziej pada niz gg i jest mozliwosc gadania z ludzmi z gg POLECAM

05.01.2004
21:52
[7]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Byla to odpowiedz do uzytkowanika ---> BukE (to nie stats lecz sprostowanie)

05.01.2004
21:53
[8]

Quicky [ Senator ]

Sorry, ze sie powtarzam:

Polecam ICQ, Miranda IM, AQQ...

www.icq.com
www.miranda-im.org
https://www.myportal.pl/akuku.php

05.01.2004
21:53
smile
[9]

BukE [ Majster ]

Ok - nie stats lecz odpowiedz.

05.01.2004
21:54
smile
[10]

ronn [ moralizator ]

Mi dziala!

05.01.2004
21:56
smile
[11]

BukE [ Majster ]

re ronn :
Życia nie oszukasz..

05.01.2004
21:57
smile
[12]

Siat Ap [ Legionista ]

a mi ... nie !!!! %&*@&&!(&@& !!!

05.01.2004
22:02
[13]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

dobra, działa. Pogadam ze znajomymi o inych progsach

05.01.2004
22:02
smile
[14]

holyfire [ Konsul ]

Gadu Padu i ja nic na to nie poradu :-)

05.01.2004
22:08
smile
[15]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

o, już działa :)

05.01.2004
22:11
smile
[16]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

holyfire - lol !!! :)

05.01.2004
22:12
smile
[17]

Ficket [ BMX ]

Heh, a ja tam się cieszę, że GG padło - przynajmniej nikt nie będzie mi żadnych badziewnych łańcuszków rozsyłał... :)

05.01.2004
22:16
smile
[18]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Ficket - na cholere piszesz dwa takie same posty w dwóch podobny wątkach? :/

05.01.2004
22:48
smile
[19]

Yog-Sothoth [ Konsul ]

Ile razy nie padnie, to i tak ludzie kurczowo trzymaja sei tego programu :/ Nie wiem czemu, kiedy tuz pod reka jest nadal najbardziej popularny i bardzo stabilny ICQ.

05.01.2004
23:09
[20]

arass [ Legionista ]

OJOJOJ mi działa zawsze i bedzie zawsze działać:(

05.01.2004
23:18
smile
[21]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Skoro jestesmy juz przy tlenie, to zadam jedno pytanko, czy jesli do tej pory uzywalem gg i tam nan mumer, to czy po zainstalowainu tlenu musze zakladac nowy nr, czy moge skorzystac z dotychczasowego uzywanego na gg.

05.01.2004
23:24
[22]

34io [ Konsul ]

mi GG jakos nienawal

05.01.2004
23:41
smile
[23]

Anarki [ Demon zła ]

mi gg caly czas chodzi normalnie..;))

05.01.2004
23:56
[24]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Moze masz Neostrade ? 2 moim znajomym co maja wlasnie dzisiaj nawalal, a mi nie

06.01.2004
00:13
[25]

Deepcrash [ Centurion ]

Polecam Tlen bo wspolpracuje z gg ale nie pada jak gg

06.01.2004
00:19
[26]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

peeyack ja mam neostrade i gg dzialalo

06.01.2004
00:22
[27]

LooZ^ [ be free like a bird ]

A ja polecam konnekta :) Lepszy niz GG, obsluguje serwery jabber, a juz niedlugo obsluga tlena :)

06.01.2004
12:26
smile
[28]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


zgadam sie z LooZ'em, przy Konnekcie nawet Tlen wysiada, a GG to wogole tylko na zlom

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.