
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Za chwilę popadne w głęboką depresję (GG)
Czy wam także od kilku godzin nawala gg? Juz mam tego dosyc. Jaki polecilibyscie alternatywny program? Jesli ja bede zmienial to takze bede musial namowic swoich znajomych bo po co ma mi dzialac jak inni bede niedostepni?
BukE [ Majster ]
Wątek do kasacji. Danio, kochanie moje.. to jest GG, a nie płatny super komunikaor.
[Jestem cholera znów uprzejmy!]
Skibi [ Konsul ]
?

Adamss [ -betting addiction- ]
Nawala i to ostro, niedawno działało, ale to był najwyraźniej moment...
o_0
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Jeśli nie znasz innych tego typu programow ani nie jestes wstanie pomoc mi w zaden sposob to prosze o niewypowiadanie sie

neon_one [ Pretorianin ]
Chlopie nie ma nic lepszego jak tlen ( www.tlen.pl ) zasysaj!!! :D Duzo zadziej pada niz gg i jest mozliwosc gadania z ludzmi z gg POLECAM
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Byla to odpowiedz do uzytkowanika ---> BukE (to nie stats lecz sprostowanie)
Quicky [ Senator ]
Sorry, ze sie powtarzam:
Polecam ICQ, Miranda IM, AQQ...
www.icq.com
www.miranda-im.org
https://www.myportal.pl/akuku.php

BukE [ Majster ]
Ok - nie stats lecz odpowiedz.

ronn [ moralizator ]
Mi dziala!

BukE [ Majster ]
re ronn :
Życia nie oszukasz..

Siat Ap [ Legionista ]
a mi ... nie !!!! %&*@&&!(&@& !!!
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
dobra, działa. Pogadam ze znajomymi o inych progsach

holyfire [ Konsul ]
Gadu Padu i ja nic na to nie poradu :-)

Caleb [ The Evil That Men Do ]
o, już działa :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
holyfire - lol !!! :)

Ficket [ BMX ]
Heh, a ja tam się cieszę, że GG padło - przynajmniej nikt nie będzie mi żadnych badziewnych łańcuszków rozsyłał... :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Ficket - na cholere piszesz dwa takie same posty w dwóch podobny wątkach? :/

Yog-Sothoth [ Konsul ]
Ile razy nie padnie, to i tak ludzie kurczowo trzymaja sei tego programu :/ Nie wiem czemu, kiedy tuz pod reka jest nadal najbardziej popularny i bardzo stabilny ICQ.
arass [ Legionista ]
OJOJOJ mi działa zawsze i bedzie zawsze działać:(

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Skoro jestesmy juz przy tlenie, to zadam jedno pytanko, czy jesli do tej pory uzywalem gg i tam nan mumer, to czy po zainstalowainu tlenu musze zakladac nowy nr, czy moge skorzystac z dotychczasowego uzywanego na gg.
34io [ Konsul ]
mi GG jakos nienawal

Anarki [ Demon zła ]
mi gg caly czas chodzi normalnie..;))
peeyack [ Weekend Warrior ]
Moze masz Neostrade ? 2 moim znajomym co maja wlasnie dzisiaj nawalal, a mi nie
Deepcrash [ Centurion ]
Polecam Tlen bo wspolpracuje z gg ale nie pada jak gg
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
peeyack ja mam neostrade i gg dzialalo
LooZ^ [ be free like a bird ]
A ja polecam konnekta :) Lepszy niz GG, obsluguje serwery jabber, a juz niedlugo obsluga tlena :)

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
zgadam sie z LooZ'em, przy Konnekcie nawet Tlen wysiada, a GG to wogole tylko na zlom