GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

StarCraft 2 na engine C&C: Generals !!!

05.01.2004
20:59
smile
[1]

alien75 [ Konsul ]

StarCraft 2 na engine C&C: Generals !!!

I oto wkońcu jest. Choć to tylko (MOD ale obszerny) to można zobaczyć jak będzie wyglądać StarCraft w świecie 3D, prace są wciąż w toku i nie wiadomo kiedy będzie ukończony ten MOD, ale myślę że warto poczekać!!!

dla zainteresowanych link:

11.01.2004
12:01
[2]

m_a_c_k [ Pretorianin ]

Fajnie, na pewno warto czekać. C&C:G odinstalowalem wiec trzeba bedzie zainstalowac jeszcze raz :).

11.01.2004
12:09
[3]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

To nie jest Starcraft 2, tylko mod.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.