
alien75 [ Konsul ]
StarCraft 2 na engine C&C: Generals !!!
I oto wkońcu jest. Choć to tylko (MOD ale obszerny) to można zobaczyć jak będzie wyglądać StarCraft w świecie 3D, prace są wciąż w toku i nie wiadomo kiedy będzie ukończony ten MOD, ale myślę że warto poczekać!!!
dla zainteresowanych link:
m_a_c_k [ Pretorianin ]
Fajnie, na pewno warto czekać. C&C:G odinstalowalem wiec trzeba bedzie zainstalowac jeszcze raz :).
ttwizard [ Generaďż˝ ]
To nie jest Starcraft 2, tylko mod.