GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie do posiadaczy NERO (jak wypalic pliki mp3 na plycie?) !!!

05.01.2004
19:58
[1]

anonim123873 [ Chor��y ]

pytanie do posiadaczy NERO (jak wypalic pliki mp3 na plycie?) !!!

chce wypalic sobie na plytke pliki mp3 aby moc je pozniej odtwarzac w discmanie, wszystko jest ok tylko ze po nagraniu pliki sa porozrzucane chaotycznie po plytce a nie tak jak ja chcialbym :((((( jak nagrywam kawalki w formie audio to moge sobie je "poukladac" zas juz w formacie mp3 nie, czemu?

05.01.2004
20:02
smile
[2]

duRin13 [ Centurion ]

Ja mam nero 5 (bo mi sie 6 nie podoba). Zeby mp3 nagrac ja dawalem tryb CD-ROM (ISO) i moglem MP3 poukladac (i byl luzzz)

05.01.2004
20:05
[3]

grzesiek16 [ Feluś ]

anonim ---> a nie masz przypadkiem na discmanie "random" wlaczone? moze sprobuj poukladac sobie katalogami...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.