anonim123873 [ Chor��y ]
pytanie do posiadaczy NERO (jak wypalic pliki mp3 na plycie?) !!!
chce wypalic sobie na plytke pliki mp3 aby moc je pozniej odtwarzac w discmanie, wszystko jest ok tylko ze po nagraniu pliki sa porozrzucane chaotycznie po plytce a nie tak jak ja chcialbym :((((( jak nagrywam kawalki w formie audio to moge sobie je "poukladac" zas juz w formacie mp3 nie, czemu?

duRin13 [ Centurion ]
Ja mam nero 5 (bo mi sie 6 nie podoba). Zeby mp3 nagrac ja dawalem tryb CD-ROM (ISO) i moglem MP3 poukladac (i byl luzzz)
grzesiek16 [ Feluś ]
anonim ---> a nie masz przypadkiem na discmanie "random" wlaczone? moze sprobuj poukladac sobie katalogami...