
davhend [ Garrett ]
Devstation - jak przeszliście to wejdźcie ( problem z przejściem )
Otóż jak głosi nazwa wątku mam problem z przejściem gry , a dokładnie z zabiciem w ostatniej mapce i w ostatniej planszy Dowódce ( walka jest na dachu siedziby NakoNaki ) . Nie mam pojęcia jak go zabić 2 anteny aktywowałem i teraz mam cel : zabij dowódce ale nie idze . Gdy go zabijam on niby nie żyje , ale po chwili robi się na dnim czerwona chmura i klonuje się sam z siebie ( nie ma tam żadnego spawnera ) . I tak w kółko jak go zabić ? Próbowalem jush wiel sposobów np roboszczurem , laserową bronią ( odbija sie od niego ). Moja myśl krąży wokół tego że trzeba coś rozwalić ale nie wiem co . Piszcie czekam na odpowiedź .

davhend [ Garrett ]
Nikt w to nie grał ?