GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma kota......???

05.01.2004
18:20
smile
[1]

Cast Away [ Konsul ]

Kto ma kota......???

Kto z Was ma kota rasy Angora Turecka czyli te koty które mają całą białą sierść???

05.01.2004
18:23
smile
[2]

Zacker [ Stanley ]

Ja mam psa :)

05.01.2004
18:49
[3]

Mayd [ Chor��y ]

Ala ma kota:). Ja mam psa a nie kota, ale można go przerobić i kot będzie:) A co do filmu potrzeny?:P

05.01.2004
18:57
[4]

Sayet [ White Star Soldier ]

a jest taka rasa???

05.01.2004
18:57
smile
[5]

Magdulla [ Konsul ]

Ja mam kotkę ale nie tej rasy co piszesz i do tego czarno białą :P

05.01.2004
18:58
[6]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Ja mam kota , ale niestety ma "kawałki murzyna" i nie jest caly bialy :D

05.01.2004
18:59
smile
[7]

newage3000 [ Konsul ]

ja mialem ale jakis miesiac temu przejechalem po nim samochodem jak wyjezdzalem z podworka... przykro mi .... bylo... ale teraz juz o tym zapomnialem i jest ok...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.