GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy opłaca mi się ta karta i czy jest ona dobra?

05.01.2004
17:52
smile
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Czy opłaca mi się ta karta i czy jest ona dobra?

XPERTVISION ATI 9200SE 128MB TV,DVI (64bit)

Typ złącza AGP 8x
Pamięci 128MB DDR 5ns (64-bit. szyna danych)
Procesor ATI Radeon 9200SE
Chłodzenie procesora Radiator
Rodzaj wyjść 15-pin D-Sub, DVI, S-Video(TV-out)
Zgodność programowa DirectX, OpenGL
Pakiet zawiera: Sterowniki, przewód S-Video.

Gwarancja 1 rok

I za nią 249 zł a może doradzicie mi coś lepszego?

05.01.2004
17:53
smile
[2]

Sayet [ White Star Soldier ]

ja bym raczej cos lepszego wział...

05.01.2004
17:54
[3]

wysiu [ ]

Ani karta nie jest dobra, ani cena specjalnie okazyjna.

05.01.2004
17:54
[4]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Sayet >>> No to daj przyład i cenę

05.01.2004
17:55
smile
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

wysiu >>> A co w niej takiego złego?

05.01.2004
17:59
smile
[6]

SirGoldi [ Gladiator ]

Nic poza tym ze ze jest to najslabszy radeon na rynku.... Radze ci dolozyc i kupic GeForce 4titanium 4200 128ddr

05.01.2004
18:01
[7]

Kicab [ ]

Generic nVidia GeForceFX 5600XT 256MB DDR TD ---- 540 zł dolozysz troszke i juz masz :P

Masz tu link z cenikiem kart :

https://www.mikador.pl/cenniki/grafa.htm

05.01.2004
18:02
[8]

morph_eus [ Pretorianin ]

SZCZERZE nie oplaca sie i to bardzo sie nieoplaca jest wydajnosci gf2 mx 400 wiec sam widzsz doluz 100zl i na allgeo kupisz 9100 by herc i masz 3 x lepsza grafa!!!

05.01.2004
18:02
[9]

morph_eus [ Pretorianin ]

a co do tego dlaczego jest zla to ze jest SE czyli obcieta wersja 64bit czyli ogromny spadek wydajnosci

05.01.2004
18:04
smile
[10]

Grand [ The One And Only ]

Nie bież tego pod żadnym pozorem to jest SE a i do tego 64 bit jesli nei masz $$ to weź jakiegoś 9200 nie se i 128 bit nie MB tylko bit nie mylić :)


Kurde się rozpisałęm ale było 500 ;///

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.