
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Czy opłaca mi się ta karta i czy jest ona dobra?
XPERTVISION ATI 9200SE 128MB TV,DVI (64bit)
Typ złącza AGP 8x
Pamięci 128MB DDR 5ns (64-bit. szyna danych)
Procesor ATI Radeon 9200SE
Chłodzenie procesora Radiator
Rodzaj wyjść 15-pin D-Sub, DVI, S-Video(TV-out)
Zgodność programowa DirectX, OpenGL
Pakiet zawiera: Sterowniki, przewód S-Video.
Gwarancja 1 rok
I za nią 249 zł a może doradzicie mi coś lepszego?

Sayet [ White Star Soldier ]
ja bym raczej cos lepszego wział...
wysiu [ ]
Ani karta nie jest dobra, ani cena specjalnie okazyjna.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Sayet >>> No to daj przyład i cenę

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
wysiu >>> A co w niej takiego złego?

SirGoldi [ Gladiator ]
Nic poza tym ze ze jest to najslabszy radeon na rynku.... Radze ci dolozyc i kupic GeForce 4titanium 4200 128ddr
Kicab [ ]
Generic nVidia GeForceFX 5600XT 256MB DDR TD ---- 540 zł dolozysz troszke i juz masz :P
Masz tu link z cenikiem kart :
https://www.mikador.pl/cenniki/grafa.htm
morph_eus [ Pretorianin ]
SZCZERZE nie oplaca sie i to bardzo sie nieoplaca jest wydajnosci gf2 mx 400 wiec sam widzsz doluz 100zl i na allgeo kupisz 9100 by herc i masz 3 x lepsza grafa!!!
morph_eus [ Pretorianin ]
a co do tego dlaczego jest zla to ze jest SE czyli obcieta wersja 64bit czyli ogromny spadek wydajnosci

Grand [ The One And Only ]
Nie bież tego pod żadnym pozorem to jest SE a i do tego 64 bit jesli nei masz $$ to weź jakiegoś 9200 nie se i 128 bit nie MB tylko bit nie mylić :)
Kurde się rozpisałęm ale było 500 ;///