GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podzielic AVI

05.01.2004
17:26
[1]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Jak podzielic AVI

Jak podzielic film avi na np.500mb i 270mb??(film ma 770mb i sie nie miesci na cd)tylko taki program zeby to szybko zorbił a nie po 5h :]

05.01.2004
17:29
[2]

Deepcrash [ Centurion ]

Moze Magic Movie Maker

05.01.2004
17:32
[3]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Nie mam :(

05.01.2004
17:33
[4]

Isam [ Generaďż˝ ]

do sciagniecia darmowy virtualdub (vdub )

sf.net ---> search --> virtual dub ---> ...

05.01.2004
17:34
[5]

Atreus [ Senator ]

VirtualDub. Jak ? Poszukaj w dziale Instrukcje na www.divx.pl

05.01.2004
17:34
smile
[6]

wysiu [ ]

A to w gre wchodza tylko programy, jakie masz? To moze je przynajmniej wymien..:)

A moze sprobujesz notepad.exe, powinienes go miec...

05.01.2004
17:36
[7]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Mam Virtualdub i Nundub.W nich jak robiłem własnym sposobem trwało to ok.2h.A na divix.pl nie widze jak to szybciej zrobic

05.01.2004
17:38
[8]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Przepraszam za drugiego posta pod rząd.Ale ja to robiłem save as segmented avi i on to od nowa kodował wiec długo to trwało

05.01.2004
17:40
[9]

Bolczyk_ [ Centurion ]

VurtualDubem zrobisz to w 5 minut. Janpierw wycinasz jedna czesc i zapisujesz pozostala (wlaczajac Direct Stream Copy, jednoczesnie wylaczajac Full Processing Mode). Potem robisz to odwrotnie i zapisujesz druga czesc tak samo. Tyle.

05.01.2004
17:41
[10]

newage3000 [ Konsul ]

movie maker ... darmowy i prosty...

05.01.2004
17:47
[11]

hubs [ Stand UP Speak UP ]


skad sciagnac tego movie makera,spróbuje virtualdubem ;]

05.01.2004
17:52
[12]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

oki działa virtualdubem dzieki

05.01.2004
18:19
smile
[13]

lelo1975 [ Konsul ]

A nie prosciej bylo kupic plyte 800mb??

05.01.2004
18:38
[14]

moussad [ la kretino maximale ]

no właśnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.