misiex131 [ Legionista ]
Moze ktos z was gra w wofla:et????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Graci w Enemy Territory jak tak to podajcie ksywki pod ktorymi gracie mzoe kiedys sie spotkamy na jakims serwerze