GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LotR RotK

05.01.2004
16:44
smile
[1]

TheAnswer [ Quetzal ]

LotR RotK

Mam pytanie czy wy jak graliście w LotR RotK na pc to też pierwsze trzy misje przechodziliście tylko samem. Bo jak włączam Legolasa lub Aragorna czy Gandalfa to i tak chodzę samem.

05.01.2004
16:52
smile
[2]

Dowodca_Pawel [ Pretorianin ]

Bo pewnie masz pirata... W oryginale nie ma czegoś takiego

05.01.2004
16:57
smile
[3]

TheAnswer [ Quetzal ]

Gierkę ściągnąłem ze strony suprnova. Chodzi bez błedu ale może wiecie jak temu zaradzić.Bo grać tylko jedną osobą to gra bez sensu

05.01.2004
16:59
[4]

wysiu [ ]

Sciagnij ze sklepu, wtedy bedzie dzialac prawidlowo.

05.01.2004
17:00
[5]

cycu2003 [ Senator ]

nie kupujcie od piratów

05.01.2004
17:07
[6]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

TheAnswer -wyszedl CRACKFIX poprawiajacy ten blad :P

05.01.2004
17:33
smile
[7]

TheAnswer [ Quetzal ]

A mógłbyś mi podać z jakiej strony mogę ściągnąc tego cracka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.