
TheAnswer [ Quetzal ]
LotR RotK
Mam pytanie czy wy jak graliście w LotR RotK na pc to też pierwsze trzy misje przechodziliście tylko samem. Bo jak włączam Legolasa lub Aragorna czy Gandalfa to i tak chodzę samem.

Dowodca_Pawel [ Pretorianin ]
Bo pewnie masz pirata... W oryginale nie ma czegoś takiego

TheAnswer [ Quetzal ]
Gierkę ściągnąłem ze strony suprnova. Chodzi bez błedu ale może wiecie jak temu zaradzić.Bo grać tylko jedną osobą to gra bez sensu
wysiu [ ]
Sciagnij ze sklepu, wtedy bedzie dzialac prawidlowo.
cycu2003 [ Senator ]
nie kupujcie od piratów
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
TheAnswer -wyszedl CRACKFIX poprawiajacy ten blad :P

TheAnswer [ Quetzal ]
A mógłbyś mi podać z jakiej strony mogę ściągnąc tego cracka