GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niemiecka wersja Allegro

05.01.2004
16:41
smile
[1]

scigall [ Konsul ]

Niemiecka wersja Allegro

Jak sie nazywa niemiecka odmiana Allegro i jaki jest jej adres ? pzdr

05.01.2004
16:42
smile
[2]

erton Fink [ Junior ]

05.01.2004
16:43
smile
[3]

Paul12 [ Buja ]

To jest niemiecka odmiana EBay'a, allegro to polski wytwór

05.01.2004
16:45
smile
[4]

scigall [ Konsul ]

dziexx

05.01.2004
16:46
[5]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Wole polskie :))

05.01.2004
16:46
[6]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Nie ma odpowiednika tam. Firma która zanim nie wydymyno z allegro.pl to QXL, tutaj są jej europejskie miejsca. Mam nadzieję, że przywróci sąd allegro jej prawowitym właścicielom, te podwyżki i syf to zaczęły się jak oszuści zajęli allegro.

05.01.2004
17:01
[7]

cycu2003 [ Senator ]

szwaby maja glupi jeszyk

05.01.2004
19:46
smile
[8]

okix [ Ze Francesco ]

Na niemickiej jest 100x taiej niz u nas...zobaczcie se np auta czy monitory...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.