
scigall [ Konsul ]
Niemiecka wersja Allegro
Jak sie nazywa niemiecka odmiana Allegro i jaki jest jej adres ? pzdr

erton Fink [ Junior ]

Paul12 [ Buja ]
To jest niemiecka odmiana EBay'a, allegro to polski wytwór

scigall [ Konsul ]
dziexx
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Wole polskie :))
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Nie ma odpowiednika tam. Firma która zanim nie wydymyno z allegro.pl to QXL, tutaj są jej europejskie miejsca. Mam nadzieję, że przywróci sąd allegro jej prawowitym właścicielom, te podwyżki i syf to zaczęły się jak oszuści zajęli allegro.
cycu2003 [ Senator ]
szwaby maja glupi jeszyk

okix [ Ze Francesco ]
Na niemickiej jest 100x taiej niz u nas...zobaczcie se np auta czy monitory...