
ciemek [ Senator ]
Jak wyciąć wokal z piosenki ? (Karaoke jakby)
Potrzebuję piosenkę Ale to już było M. Rodowicz bez wokalu. Mm oryginał, ale potrzebuję wyciąć wokal. Cyzy ktoś zna program którym mógłbym to zrobić ? Mam program Audacity (który ponoć to potrfi - tak wyczytałem na forum GOL'a) ale nie potrafi go chyba obsłużyć (jestem dość zielony w tym temacie). Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
PS: Potrzebuję to na moją studniówkę w sobotę, więc poważna sprawa ;D

ciemek [ Senator ]
^UP ! Please !! A może ktoś ma taką wersję ?

ciemek [ Senator ]
"... co mówię na to ja...OLEWKA!!" last try ;-)
Walrus [ Centurion ]
Nie wiem czy da się coś takiego zrobić, sam jestem ciekawy. Ale sporo podkładów karaoke, również polskich, można znaleźć w sieci, maja najczęściej rozszerzenia .kar