GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyciąć wokal z piosenki ? (Karaoke jakby)

05.01.2004
16:22
smile
[1]

ciemek [ Senator ]

Jak wyciąć wokal z piosenki ? (Karaoke jakby)

Potrzebuję piosenkę Ale to już było M. Rodowicz bez wokalu. Mm oryginał, ale potrzebuję wyciąć wokal. Cyzy ktoś zna program którym mógłbym to zrobić ? Mam program Audacity (który ponoć to potrfi - tak wyczytałem na forum GOL'a) ale nie potrafi go chyba obsłużyć (jestem dość zielony w tym temacie). Proszę o pomoc. Z góry dzięki.


PS: Potrzebuję to na moją studniówkę w sobotę, więc poważna sprawa ;D

05.01.2004
16:52
smile
[2]

ciemek [ Senator ]

^UP ! Please !! A może ktoś ma taką wersję ?

05.01.2004
17:56
smile
[3]

ciemek [ Senator ]

"... co mówię na to ja...OLEWKA!!" last try ;-)

05.01.2004
18:00
[4]

Walrus [ Centurion ]

Nie wiem czy da się coś takiego zrobić, sam jestem ciekawy. Ale sporo podkładów karaoke, również polskich, można znaleźć w sieci, maja najczęściej rozszerzenia .kar

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.