GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OGROMNA czcionka :(

05.01.2004
15:52
smile
[1]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

OGROMNA czcionka :(

Dlaczego wchodząc na wszystkie WWW mam taką wielką czcionke? Nic nie grzebałem, a że ślepy nie jestem to bym chciał ja pomniejszyć do domyślnych rozmiarów - jak to zrobić? :( HELP!

05.01.2004
15:54
smile
[2]

Peleque [ Generaďż˝ ]

Widok--->Rozmiar tekstu - o to chodzi?

05.01.2004
15:54
[3]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Widok/Rozmiar tekstu

05.01.2004
15:55
[4]

hugo [ v4 ]

masz rolkę w myszce?

to przytrzymaj ctrl i pokręć nią w góre i w dól

05.01.2004
15:58
smile
[5]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

hugo---->dzięki, też miałem ten problem:)

05.01.2004
16:01
[6]

Globus [ Generaďż˝ ]

mialem to samo do teraz :)))

dzienx hugo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.