
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
OGROMNA czcionka :(
Dlaczego wchodząc na wszystkie WWW mam taką wielką czcionke? Nic nie grzebałem, a że ślepy nie jestem to bym chciał ja pomniejszyć do domyślnych rozmiarów - jak to zrobić? :( HELP!

Peleque [ Generaďż˝ ]
Widok--->Rozmiar tekstu - o to chodzi?
Mayhem [ Henry Chinaski ]
Widok/Rozmiar tekstu
hugo [ v4 ]
masz rolkę w myszce?
to przytrzymaj ctrl i pokręć nią w góre i w dól

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
hugo---->dzięki, też miałem ten problem:)
Globus [ Generaďż˝ ]
mialem to samo do teraz :)))
dzienx hugo