
Dayton [ Generaďż˝ ]
Czy ktos z was testowal juz EETEE albo MUTE ?
No mniej wiecej to co w temacie ciekaw jestem czy maja spyware, albo inne smiecie, i czy dzialaja jakos "godnie"
Dayton [ Generaďż˝ ]
dobra dalej jestem ciekawe nie zakladam wiec nowego watku tylko podbijam stary do gory moze juz ktos bedize cos wiedzial an ten temat :)