
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Ile macie lat????
Witam!!!
Tytuł wątku mówi chyba dużo, po prostu ile macie lat???
Jak pomysł się spodoba może nawet wyciągniemy z tego średnią(wieku rzecz jasna:))

zarith [ ]
pomysł się na tyle spodobał że nawet kiedyś powstał o tym wątek seryjny:) użyj wyszukiwarki, luke :->

Brisk. [ Chomik ]
Taadam :D
Było i jest pod poniższym linkiem :D
_Luke_ [ Death Incarnate ]
zarith --> odbij ;P
zarith [ ]
luke --> :D

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
ok sorx nie wiedziałem.tak więc niestety zamykamy wątasa ;(

faloxxx [ Generaďż˝ ]
mysle ze jest tu robota dla soula !!!
znowu to --> "to juz było"
bana dac mu/im

zarith [ ]
zamilknij, złośliwe buraczysko:)

faloxxx [ Generaďż˝ ]
dodam ze mam 19 latek

Brisk. [ Chomik ]
:Serafin: --> a tam nie ma sprawy :D sam mam kłopoty z trafieniem do tamtego watku :D Pozdro :D
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Brisk-------->Uf dzięki za wyrozumiałość :)