GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile macie lat????

05.01.2004
14:44
smile
[1]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Ile macie lat????

Witam!!!
Tytuł wątku mówi chyba dużo, po prostu ile macie lat???
Jak pomysł się spodoba może nawet wyciągniemy z tego średnią(wieku rzecz jasna:))

05.01.2004
14:45
smile
[2]

zarith [ ]

pomysł się na tyle spodobał że nawet kiedyś powstał o tym wątek seryjny:) użyj wyszukiwarki, luke :->

05.01.2004
14:47
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Taadam :D


Było i jest pod poniższym linkiem :D

05.01.2004
14:47
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

zarith --> odbij ;P

05.01.2004
14:49
[5]

zarith [ ]

luke --> :D

05.01.2004
14:57
smile
[6]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

ok sorx nie wiedziałem.tak więc niestety zamykamy wątasa ;(

05.01.2004
15:06
smile
[7]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

mysle ze jest tu robota dla soula !!!

znowu to --> "to juz było"

bana dac mu/im

05.01.2004
15:13
smile
[8]

zarith [ ]

zamilknij, złośliwe buraczysko:)

05.01.2004
15:18
smile
[9]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

dodam ze mam 19 latek

05.01.2004
15:22
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

:Serafin: --> a tam nie ma sprawy :D sam mam kłopoty z trafieniem do tamtego watku :D Pozdro :D

05.01.2004
15:34
[11]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Brisk-------->Uf dzięki za wyrozumiałość :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.