Loczek [ Senator ]
Ceny wódki w Czechach - wzrosły????? :(((
Czy to prawda, ze w Czechach wzrosły ceny alkoholu???
Kolega mi wlasnie, mowil, ze tak uslyszal, ale nie wiem czy to sprawdzone informacje.
Byl ktos moze, albo wie cos o tym?
pozdrawiam
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Uuuu .To teraz będzie koniec z importem :P

KaPuhY [ Bury Osioł ]
Tak bylem w Czechach i wrocilem w niedziele.
Nie wiem jakie byly ceny wczesniej , ale dla przykladu moge podac. Gin kocztuje 130 CK, Beherovka hmmm nie bardzopamietam ale chyba kolo 170 CK, Grant kosztuje za 1l 330 CK itd. Rum kolo 65 CK ble ble ble. Jesli chodzi o inne alkohole to ceny sa nizsze od naszych od 30 - 50 % wiec nie sadze ze ceny wzrosly.
Moze od dzisiaj albo cos... dla mnie to byl raj co do wyjazdu sylwestrowego bo u nas zamiast okolo 300 pln na alkohole to wydalbym pewnie z 500 600 :-)
pozdrawiam
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Panie nie pozwól aby Zloty Bażant podrożał. Mniej go w swojej opiece.

neon_one [ Pretorianin ]
wydaje mi sie ze nie! Ostatnio kupywalismy z kumplami wódeczke "Fryderyk" i dalismy za 1L 10 zl .
J0lo [ Legendarny Culé ]
Serafin ====> i oby cie wysluchal... Zlaty Bażant nie moze podrozec!!!

eJay [ Gladiator ]
Tylko nie Zlaty Bazant!!!:)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Napewno podrożeje, tak jak u nas fajki będą po 10, to tylko kwestia czasu.

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
chyba was pociesze
podobno maj wzrosnac ceny vodki i fajek w polsce :| :( ;(

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
W Polsce maja pójśc w góre Fajki i Vódka(Polska- ktora jest aktualnie bardzo tania), Piwo ma potanieć, potanieja takze alkochole tzw Kolorowe (czyt zagraniczne marki).Nie pale wiec nawet ciesze sie ze drozeja pety, a co do alkocholi to obnizki z podwyzkami powinny sie wyrównać.
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Polska wodka tania hmm... to wole do czech
Walrus [ Centurion ]
Uspokoję was - Zlaty Bazant jest słowacki i prawie na pewno nie podrożeje. A ceny które podał KaPuhY są w porządku, takie były. Osobiscie polecam zakup w Czechach butelki Absynthu (najlepiej Havla), tego w Polsce nie kupicie.