GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ceny wódki w Czechach - wzrosły????? :(((

05.01.2004
14:29
[1]

Loczek [ Senator ]

Ceny wódki w Czechach - wzrosły????? :(((

Czy to prawda, ze w Czechach wzrosły ceny alkoholu???
Kolega mi wlasnie, mowil, ze tak uslyszal, ale nie wiem czy to sprawdzone informacje.

Byl ktos moze, albo wie cos o tym?

pozdrawiam

05.01.2004
14:41
[2]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Uuuu .To teraz będzie koniec z importem :P

05.01.2004
15:38
smile
[3]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Tak bylem w Czechach i wrocilem w niedziele.
Nie wiem jakie byly ceny wczesniej , ale dla przykladu moge podac. Gin kocztuje 130 CK, Beherovka hmmm nie bardzopamietam ale chyba kolo 170 CK, Grant kosztuje za 1l 330 CK itd. Rum kolo 65 CK ble ble ble. Jesli chodzi o inne alkohole to ceny sa nizsze od naszych od 30 - 50 % wiec nie sadze ze ceny wzrosly.

Moze od dzisiaj albo cos... dla mnie to byl raj co do wyjazdu sylwestrowego bo u nas zamiast okolo 300 pln na alkohole to wydalbym pewnie z 500 600 :-)

pozdrawiam

05.01.2004
15:59
[4]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Panie nie pozwól aby Zloty Bażant podrożał. Mniej go w swojej opiece.

05.01.2004
16:09
smile
[5]

neon_one [ Pretorianin ]

wydaje mi sie ze nie! Ostatnio kupywalismy z kumplami wódeczke "Fryderyk" i dalismy za 1L 10 zl .

05.01.2004
16:16
[6]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Serafin ====> i oby cie wysluchal... Zlaty Bażant nie moze podrozec!!!

05.01.2004
16:35
smile
[7]

eJay [ Gladiator ]

Tylko nie Zlaty Bazant!!!:)

05.01.2004
16:36
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Napewno podrożeje, tak jak u nas fajki będą po 10, to tylko kwestia czasu.

05.01.2004
16:50
smile
[9]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

chyba was pociesze
podobno maj wzrosnac ceny vodki i fajek w polsce :| :( ;(

05.01.2004
16:58
smile
[10]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

W Polsce maja pójśc w góre Fajki i Vódka(Polska- ktora jest aktualnie bardzo tania), Piwo ma potanieć, potanieja takze alkochole tzw Kolorowe (czyt zagraniczne marki).Nie pale wiec nawet ciesze sie ze drozeja pety, a co do alkocholi to obnizki z podwyzkami powinny sie wyrównać.

05.01.2004
17:38
[11]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Polska wodka tania hmm... to wole do czech

05.01.2004
17:46
[12]

Walrus [ Centurion ]

Uspokoję was - Zlaty Bazant jest słowacki i prawie na pewno nie podrożeje. A ceny które podał KaPuhY są w porządku, takie były. Osobiscie polecam zakup w Czechach butelki Absynthu (najlepiej Havla), tego w Polsce nie kupicie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.