GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trudno uwierzyc...

05.01.2004
14:06
smile
[1]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Trudno uwierzyc...

Ze w 2004 roku, po tym, jak wyszly Vietcong, Medal of Honor, Call of Duty czy Battlefield 1942 a oczekujemy na Men of Valor itp. ktos, gdzies, wydaje takie gówno i jeszcze pewnie bedzie chcial za to pieniadze...

05.01.2004
14:08
smile
[2]

zarith [ ]

nareszcie będę mógł zagrać wietkongami i dokopać amerykańskim chłopcom:) oh yesssss

05.01.2004
14:09
smile
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

3 Weapons and enemy units are historically accurate in appearance, function, and capability.

4 Astonishing 3D visual effects.

5 Realistic action, battle, and environmental 3D sound effects.


Multi-Player N/A

System Requirements PII 450, 16M video card, 128M memory

05.01.2004
14:12
smile
[4]

zarith [ ]

astoniszing wizual efekts:) brzmi zachęcająco:)

05.01.2004
14:18
smile
[5]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

a na screeny spojrzales?

05.01.2004
14:27
smile
[6]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

to na komorke jest ??

:P

05.01.2004
14:30
[7]

Soulcatcher [ Prefekt ]

To jest prosta gra zręcznościowa, polegajace na tym ze stoisz w miejscu i obracasz się w około strzelając, nie ma to nic wspolnego z grami które wymieniłeś, to jets taka strzelnica

05.01.2004
14:43
[8]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Soul - no to sorry, bo wygladalo mi na FPP :) Ale nawet w prostej zrecznosciówce mozna dac ladna grafike.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.