GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GAMEPAD do kompa - jaki kupic?

05.01.2004
13:39
smile
[1]

??? [ tomi_boss ]

GAMEPAD do kompa - jaki kupic?

Podłonczylem kompa do TV tylko ze TV mam w drugim pokoju wiec aby sobie pograc na 28 calach potrzebuje jakiegos fajnego pada.
Co mnie interesuje:
- dobrej firmy
- z dlugim kablem (pasuje mi tak powyzej 5m) bo neiwiem jak to jest z tymi radiowymi , czy by mi w mojej sytuacji gadały, pozatym ze kupe kosztuja :D:D:D
- wibracyjny musi byc :D
- no i USB :D

fajnie jakbyscie zarzucili jakimis linkami do testów
dzieki
hey

05.01.2004
13:46
smile
[2]

zarith [ ]

właściwe jest tylko jedno rozwiązanie: pad do ps2 i przejściówka na usb. ostatecznie kup w media markcie klona pada z ps2, kosztuje koło 70 pln tylko nie wiem czy wibruje. ale powtarzam, jeśli możesz, kup oryginalny sonkowski pad ps2 i przejściówkę.

05.01.2004
13:58
smile
[3]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Wibracji mu (jej?) się zachciało, hehehe...

05.01.2004
14:12
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

niech se kupi wibrator :)

05.01.2004
16:05
[5]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

??? ---> Kup Dual Shock'a 2 od PS2 i przejściówkę. Fakt, że wyjdzie to ponad 150zł, ale warto.
Hamil_Hamster ---> To wbrew pozorom całkiem fajny bajer.

05.01.2004
16:54
smile
[6]

??? [ tomi_boss ]

jestem facetem wiec niedenerwujcie mnie :>:D

05.01.2004
17:13
[7]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jak chcesz fajny, wybracyjny itp. itd a nie lubisz Dual Shocka to polecam WingmanRublepad z ogonem, albo bez [lepiej bez, bo kabla nie ma].

05.01.2004
17:15
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ah, tez literowki! Wingman RumblePad...

BTW: zrobie tak z Vice City, poczuje sie jakbym gral na konsoli :) Najgorzej, jak wyskoczy niebieski ekran...

05.01.2004
20:26
smile
[9]

??? [ tomi_boss ]

hmmmm a pad z takim bajerem jak ma pad w x-boxie chodiz mi o dwa spusty kture odwzorywuja np. gaz w aucie co jest fajnym bajerem chcoby w wsycigach kture lubie (N4S underground rulezzz ) wiecie o co mi biega
pasuje mi taki bajer wlasnie chyba ze to jusz standart :D no ale zielony jestem mna temat tych urzadzen

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.