GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z GG

05.01.2004
13:30
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

problem z GG

siadam sobie legalnie przy komputerku włączam GG a tu mi się okienko włącza że podane hasło do serwera jest nie prawidłowe :/ Wpisuje 15 razy hasło a tu i tak kupa ! Normalnie już sie przestraszyłem że mi się ktoś włamał powysyłal pierdoły do ludzi na GG i zmienił hasło :( Daje na przypomnienie hasła wpisuje jakis kod a tu mi sie ku*** wyswietla okienko że teraz nie można spróbuj później. Normalnie jestem taki wsciekły że rozwale zaraz wszysko :[ Co mam robić ? Jeżeli ktoś się włamał na mój numer to się chyba potne ;(

PS. Ta kategoria to jest dobra ?

05.01.2004
13:32
smile
[2]

zarith [ ]

mi ktoś zhackował konto:) ale ty masz 7cyfrowe, to mało interesujące dla takiego hakera:)

05.01.2004
13:34
smile
[3]

Fett [ Avatar ]

jak to 7 cyfrowe ? O co chodzi ? ZHACKOWAŁ ? tzn że straciłem właśnie wszystkie kontakty i połowa ludzi się na mnie obrazi ?

05.01.2004
13:42
smile
[4]

pinkowski [ Pretorianin ]

to może oznaczać coś dużo gorszego!! że Ci z twojej listy już wyznaczyli cenną nagrode za twoją scrackowaną głowke!!
więc od teraz lepiej trzmaj się na bacznośći i unikaj kontaktów z userami GG!!

05.01.2004
14:20
[5]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Sam takie coś próbowałem tylko raz. Udało się bez problemu.

05.01.2004
14:22
smile
[6]

zarith [ ]

fett --> ja miałem 6cyfrowe o niskim nrze, gościu mi je zhackował a potem jak mu mówiłem jak głupi i beznadziejny jest to się przyznał że kradnie konta gg bo chce mieć jak najmniejszy numerek:) boże broń mnie przed 13 letnimi chakierami :)))

05.01.2004
14:25
smile
[7]

spuh [ Pretorianin ]

Najmniejszy numerek :D Mi już raz taki debil złamał i sie podniecał - potem sie musialem wszystkim tłumaczyć :(

05.01.2004
14:38
[8]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

To jest proste przynjamniej było jak były strsze gg.powiedziałbym wam ,ale jeszcze mi haslo zmienicie :D

05.01.2004
14:46
smile
[9]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Istnieje mozliwosc zabezpieczenia gg odpowiednim skryptem, ale do tego potrzebny jest kompilator C++ i troche wiedzy o programowaniu.

05.01.2004
19:31
smile
[10]

Fett [ Avatar ]

teraz tez nie działa :(
załozyłem nowy numer eksporotwałem sobie liste z pliku powysyłałem do znajomych co i jak i musze się przyzwyczicd nowego numeru zaczynacjego sie juz na 48 a nie na 13 :)

05.01.2004
19:38
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

mojego numera nie trykac - bo to jedyny jakiz nam na pamiec :)

05.01.2004
19:39
smile
[12]

BukE [ Majster ]

Kiedyś bawiłem się w to i wbiłem do kumpla na konto - tylko po to, żeby zmienić mu opic na "Jestem gejem i się tego nie wstydze" ;-DD

05.01.2004
19:44
[13]

Fett [ Avatar ]

dzięki Sulik pocieszyłeś mnie ;)
BukE to wbij sie na mój i zmień mi hasło :)

05.01.2004
19:51
[14]

newage3000 [ Konsul ]

masz lipe ... kurcze...

05.01.2004
19:57
smile
[15]

pisz [ nihilista ]

w ogole to znowu gg padło..szlag by

05.01.2004
20:01
[16]

cronotrigger [ Rape Me ]

u mnie ostatnio przez mojego kolege czytal nasze rozmowy i znal wszystkie dane z listy kontaktow..

a tweraz jeszcze nie dziala to gg

05.01.2004
20:01
[17]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

ej, a mi gg w ogóle padło, nie chce sie zmienic status na dostepny, ale nie tak normalnie ze mryga i albo jest dostepny albo nie, tylko po kliknieciu nic sie nie dzieje.
Oby to znowu tylko serwer zdechł, kretynscy wysylacze łańcuszków szczęścia, psia ich mać...

05.01.2004
20:02
smile
[18]

Klaczki [ Troublemaker ]

Wszystkim chyba padlo, pewnie dzieje sie cos z serwerem:/

05.01.2004
20:14
[19]

l_uk [ Centurion ]

i znaowu nie ma serwery zapchane

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.