GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Druga Wojna Światowa: Eskadra Orłów" grał ktoś ???????

05.01.2004
13:04
smile
[1]

Pafcio [ Pretorianin ]

"Druga Wojna Światowa: Eskadra Orłów" grał ktoś ???????

No ludziska! Zakupil ktos juz tą gierke? Bo wyglada mniamuśnie! I nie wiem czy zaraz nie pobiec do kiosku i zakupic. Gierka kosztuje jedyne 9.90zł i jest to premiera światowa !!!! I na jakich sprzetach toto śmiga? Bo nie ukrywam ze mam troche wiekowego Celeronka 667Mhz; 256 RAM i GeForce 2 MX 400 32MB. Wiec jak? Pójdzie w low ???
Spotkałem się też z opinią, że gierkę można przejść w 1,5h !!!

05.01.2004
13:05
smile
[2]

zarith [ ]

powinno pójść. looknij tutaj.

05.01.2004
13:54
[3]

Pafcio [ Pretorianin ]

a jakieś wieści z pierwzek ręki ??

05.01.2004
13:59
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

tez wlasnie mnie to interesuje bo mam zamiar ta gierke kupic ale jak w 1.5 h mozna przejscc to...

05.01.2004
14:13
[5]

Pafcio [ Pretorianin ]

tutaj to wyczytałem https://gry.interia.pl/news?sid=1937632&cid=1937632&cinf=456517
no a może gość grał na najłatwiejszym poziomie trudności ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.