
Pafcio [ Pretorianin ]
"Druga Wojna Światowa: Eskadra Orłów" grał ktoś ???????
No ludziska! Zakupil ktos juz tą gierke? Bo wyglada mniamuśnie! I nie wiem czy zaraz nie pobiec do kiosku i zakupic. Gierka kosztuje jedyne 9.90zł i jest to premiera światowa !!!! I na jakich sprzetach toto śmiga? Bo nie ukrywam ze mam troche wiekowego Celeronka 667Mhz; 256 RAM i GeForce 2 MX 400 32MB. Wiec jak? Pójdzie w low ???
Spotkałem się też z opinią, że gierkę można przejść w 1,5h !!!

zarith [ ]
powinno pójść. looknij tutaj.
Pafcio [ Pretorianin ]
a jakieś wieści z pierwzek ręki ??
SirGoldi [ Gladiator ]
tez wlasnie mnie to interesuje bo mam zamiar ta gierke kupic ale jak w 1.5 h mozna przejscc to...
Pafcio [ Pretorianin ]
tutaj to wyczytałem https://gry.interia.pl/news?sid=1937632&cid=1937632&cinf=456517
no a może gość grał na najłatwiejszym poziomie trudności ???