GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Foprum CM: Point of Attack2 - premiera najbardziej realistycznej strategii na rynku

05.01.2004
12:10
[1]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Foprum CM: Point of Attack2 - premiera najbardziej realistycznej strategii na rynku

Dzisiaj premiera - info na golu Ze screenow gra wyglada jak Harpoon do ntej potegi. Dla mnie bomba uwielbiam wspolczesne uzbrojenie. Na jakims screenie widzialem ze jest multi. W weekend sciagam - co myslicie ?

05.01.2004
12:13
[2]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Jeszcze linki do strony producenta i info na golu
https://www.hpssims.com/Pages/products/POA2/POA2b.html


https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=11513

pozdro

05.01.2004
13:49
[3]

jopin [ Generaďż˝ ]

ja sobie mysle ze bylo by fajnie jakby bylo po polsku :) bo tak to leze i nic nie kumam :((

05.01.2004
15:19
[4]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Upik jeden:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.