Praetor [ Generaďż˝ ]
Foprum CM: Point of Attack2 - premiera najbardziej realistycznej strategii na rynku
Dzisiaj premiera - info na golu Ze screenow gra wyglada jak Harpoon do ntej potegi. Dla mnie bomba uwielbiam wspolczesne uzbrojenie. Na jakims screenie widzialem ze jest multi. W weekend sciagam - co myslicie ?
Praetor [ Generaďż˝ ]
Jeszcze linki do strony producenta i info na golu
https://www.hpssims.com/Pages/products/POA2/POA2b.html
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=11513
pozdro
jopin [ Generaďż˝ ]
ja sobie mysle ze bylo by fajnie jakby bylo po polsku :) bo tak to leze i nic nie kumam :((
Praetor [ Generaďż˝ ]
Upik jeden:)