Milka^_^ [ Potępieniec ]
Znalezione w sieci : Dla miłośników cs'a
Było to sorry . Nie to będzie.
Mi się to bardzo podobało

zarith [ ]
krótkie nieco ale ok:)

morph_eus [ Pretorianin ]
No takie sobie ale zleksza spentne...
Hadriel [ Screener's ]
Takie lekko nudnawe i za krotkie, fajniej by było jakby we flashu zrobić animacje jakas dluższą w ktorej byloby o cs'ie bardziej serio :)
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Mi się taka animacja też podobała