GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci : Dla miłośników cs'a

05.01.2004
12:06
[1]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Znalezione w sieci : Dla miłośników cs'a

Było to sorry . Nie to będzie.
Mi się to bardzo podobało

05.01.2004
12:13
smile
[2]

zarith [ ]

krótkie nieco ale ok:)

05.01.2004
12:45
smile
[3]

morph_eus [ Pretorianin ]

No takie sobie ale zleksza spentne...

05.01.2004
13:12
[4]

Hadriel [ Screener's ]

Takie lekko nudnawe i za krotkie, fajniej by było jakby we flashu zrobić animacje jakas dluższą w ktorej byloby o cs'ie bardziej serio :)

05.01.2004
13:14
[5]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Mi się taka animacja też podobała

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.