GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezent - pomocy!!!

05.01.2004
11:28
smile
[1]

Attyla [ Legend ]

Prezent - pomocy!!!

7 grudnia obchodzę 15 rocznicę ślubu. Nie mam pojęcia jaki prezent zrobić mojej kobiecie. Jakieś pomysły? O wsparcie proszę zwłaszcza nasze kochane panie - kobiety zwykle mają podobne gusta:-))))))

Uwaga! To nie ćwiczenia!

05.01.2004
11:30
smile
[2]

Kyahn [ Kibic ]

Attyla -------> albo się "trochę" spóźniłeś, albo nadgorliwy jesteś :)))

05.01.2004
11:31
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

7 grudnia....a to ciekawe...

05.01.2004
11:32
smile
[4]

Puynny [ Generaďż˝ ]

7 grudnia???? (chyba jakaś literówka:)))

15 róż, 15-to daniowy obiad, karnet na 15 wizyt u kosmetyczki (mam nadzieję że sie na mnie za to nie zdenerwujesz :)) one to po prostu lubią :))), 15 dni wypoczynku w jakimś milym miejscu itd. :))))

czyli oscyluj w okolicach liczby 15 :))))

05.01.2004
11:33
smile
[5]

Attyla [ Legend ]

Kurde! - Ale upierdliwi jesteśnie:-)))))) Chodzi o styczeń oczywiście:-)))))

05.01.2004
11:34
smile
[6]

Rogue [ Mysterious Love ]

Attyla -- słonko a moze jaks złota branzoletka z wygrawerowana dedykacja albo ładny pierscionek :) Wiesz wszysko jest zalezne od tego co Twoja zona lubi .No wiesz moze byc wspaniał wycieczka naprzykład wyspy kanaryjskie :))))))))wiesz ale Ty sam znasz najlepiej swoja zone i mysle ze nawet sam moze Ci cos podpowiedziec :)))))))

Pozdrawim i mam nadziejze ze chocisz troszke pomogłam :)

05.01.2004
11:34
[7]

BRzYDak [ Pretorianin ]

hmmm od kiedy po styczniu jest grudziem... mnie uczyli ze jest luty... ryples sie chlopie...
a co do prezentu... hmmm najpierw pomysl co ty bys chcial dostac i napewno tego jej nie dawaj a potem pomysl o tym co o niej wiesz a wiesz duzo i skonfroontuj z tym czego twoim zdaniem ona oczekuje a przent sam sie pojawi :D

05.01.2004
11:35
[8]

Attyla [ Legend ]

Puynny - nie przesadzaj - w tykim tempie to za 20 lat zbankrutuję:-))))))!

05.01.2004
11:36
smile
[9]

Puynny [ Generaďż˝ ]

Attyla: chyba za 15 :)))

05.01.2004
11:40
[10]

Bri [ Konsul ]

>atyllo >> brzydak dobrze ci radzi. zresztą puynny też podsuwa rewelacyjny pomysł ::D
ja tylko może powiem że jeżeli jest praktyczna sprezentuj jej coś praktycznego, a jeśli woli cos kolekcjonować to uzupełnij jej kolekcję o jakis rzadki okaz.

05.01.2004
11:44
[11]

Puynny [ Generaďż˝ ]

Attylla: zrób coś, czego dawno nie robiłeś dla niej, o czym zapomniała, a z czego baaaardzo by się ucieszyła.
Lepszy prezent nietypowy, ale miły i udowadniający że pamiętasz, niż prezent drogi, niepotrzebny, nijaki :))))

Powodzenia :))

05.01.2004
11:45
smile
[12]

Puynny [ Generaďż˝ ]

Attyla mialo być :)) przepraszam :))

05.01.2004
11:46
smile
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zróbcie sobie takie swoje odnowienie slubu...wiesz jakaś kolacja..powiedzcie sobie o wszystkim co przez te 15 lat było nie tak...z czego jesteście zadowoleni...co razem osiagnęliście...i przysięgnijcie sobie coś na nastepne 15 lat...

05.01.2004
11:47
smile
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

aha...i jeszcze coś dla niej..hm...15 godzinny sexik?:D

05.01.2004
11:54
[15]

Attyla [ Legend ]

EwUnIa - super pomysł. Póki co podoba mi się najbardziej. Moja kobieta jest diabelnie romantyczna - a ja wręcz przeciwnie - dlatego taki romantyczny pomysł może być w cenie. Tylko do zrobić w tym czasie z córką? Udusić?:-D
Ale to nieistotny problem techniczny:-)))))

15 godzin sexiku? Kurde! Ale wyzwanie! Maraton podejmę się przebiedz - ale moja żona jest bardziej wymagająca niż maraton:-D No, nie wiem...

05.01.2004
11:55
smile
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Attyla ....powodzenia..uwierz w siebie:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.