GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wygenerowac z bin-a cue?...

05.01.2004
10:51
[1]

trustno1 [ Born Again ]

Jak wygenerowac z bin-a cue?...

...najchetniej przy uzyciu alcohola120...
a moze da sie w nero?
jakies propozycje?
p

05.01.2004
11:01
[2]

hugo [ v4 ]

eeee?

cue to jest plik otwierający bina....... przynajmniej tak jest u mnie.... nie wiem w jaki sposób chciałbyś generować bina z cue..... bo cue to zazwyczaj kilka kilo a nie cała 700M płyta....
może chodzi ci o to jak zrobić plik cue żeby otworzyć bina...?

taki plik wygląda przeważnie tak (cd z danymi):

FILE "nazwa_pliku.bin" BINARY
TRACK 01 MODE1/2352
INDEX 01 00:00:00

jak masz ścieżki audio na płytce to już to się komplikuje bo masz więcej ścieżek....

05.01.2004
11:02
smile
[3]

Kyahn [ Kibic ]

Ja nie wiem, ale nie bardzo rozumiem po co Ci *.cue ???
Mógłbyś zaspokoić moją ciekawość ???

05.01.2004
11:05
[4]

trustno1 [ Born Again ]

mi to na nic - taki jeden siedzi kolo mnie i placze, ze ma biny a cue zwalone i nie ma pojecia, jak zrobic, zeby zrobic, zeby nagrac i sie nagrac:)
p

05.01.2004
11:07
smile
[5]

Kyahn [ Kibic ]

Aha, tyle że *.cue nie są niezbędne do palenia obrazów.

05.01.2004
11:15
[6]

rtur [ Konsul ]


użyj alcohola on ci wypali bina bez *.cue, nie jestem pewien ale CloneCD też sobie z nimi chyba radzi.

05.01.2004
11:47
[7]

trustno1 [ Born Again ]

czyli reasumujac -ma uzyc alcohola, ok, z jakimis niestandardowymi ustawieniami, cos gdzies trzeba zaznaczyc, kliknac, przestawic, usunac?
to glab jest
w dodatku nielubiacy oryginalow
p

05.01.2004
11:48
[8]

edwinos [ Centurion ]

Dobrym programem jest UltraISO, gdzie mozna otworzyc wiele formatow obrazow plyt. Takze zapisac w wielu formatach, m.in. otworzyc bin'a i ponownie zapisac go wraz z pliczkiem .cue

Widzialem kiedys [sam sciagalem stamtad] UltraISO na www.cdrinfo.pl ale teraz to pewnie bedzie juz tam w archiwum.
Progs ten posiada polski jezyk.

Sprobuj znalezc i pobawic sie nim...jest spox !!

05.01.2004
12:00
smile
[9]

draczeek [ Konsul ]

trustno1 -->Sciagnij programik CDmage 1.02.1 B5. Załaduj do tego programiku bin'a. Progs zapyta się ciebie o format (mode1, mode2, 2048, 2352, itp. opcje) Jak już trafisz we właściwą wyświetli Ci się zawartość obrazu.
Musisz teraz zanleźć te ~700 MB na dysku i zapisać go pod inną nazwą lub tylko w innym katalogu. Albo zapamiętaj format bin'a i na tej podstawie stwórz odpowiedni plik cue.

Jasne?

05.01.2004
14:17
[10]

Werter [ 1488 ]

trustno1 -->
najprościej, moim zdaniem, będzie ściągnąć program WinISO i przekonwertować nim tego bin'a na ISO, a z tym formatem Nero radzi sobie bez problemu. dodatkowo obsługa WinISO jest tak prosta, że twój znajomy nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.