GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Norton

05.01.2004
10:02
[1]

Maniura [ Centurion ]

Norton

witam
Pomoże mi ktoś w znalezieniu spolszczenia do Nortan AntyVirus 2003
Jeśli uda mi sie znaleźć to albo nie idzie zassać albo kiedy już sciągne to nie moge rozpakować ponieważ brak plików do rozpakowania mimo iż plik waży tyle ile niby powinien

05.01.2004
11:04
[2]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Znalazłem coś, ale jest to nie sprawdzone. W dziale download.

05.01.2004
11:13
smile
[3]

hugo [ v4 ]

Jeśli uda mi sie znaleźć to albo nie idzie zassać albo kiedy już sciągne to nie moge rozpakować ponieważ brak plików do rozpakowania mimo iż plik waży tyle ile niby powinien



:D

i wszystko jaaaasne :-)

05.01.2004
11:32
[4]

edwinos [ Centurion ]

Tez znalazlem link do strony ze spolszczeniami, gdzie m.in. jest spolszczenie do NAV 2003

https://www.spolszczenia.friko.pl/progs.htm

05.01.2004
11:41
[5]

Puynny [ Generaďż˝ ]

A właściwie to po co Ci solszczenie do NAV? przecież to prosty program, do czytania to tam za dużo nie ma, wystarczy słownik w rękę wziąć i przetlumaczyć.

Ja NAV-a widzę tylko w tray-u, i nie potrzebuję wczytywać się w instrukcje i inne rzeczy.
Poszukaj w Chipie (www.chip.pl) tam na pewno znajdziesz jakieś materiały o NAV.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.