Maniura [ Centurion ]
Norton
witam
Pomoże mi ktoś w znalezieniu spolszczenia do Nortan AntyVirus 2003
Jeśli uda mi sie znaleźć to albo nie idzie zassać albo kiedy już sciągne to nie moge rozpakować ponieważ brak plików do rozpakowania mimo iż plik waży tyle ile niby powinien
Ścierwopluj [ Konsul ]
Znalazłem coś, ale jest to nie sprawdzone. W dziale download.

hugo [ v4 ]
Jeśli uda mi sie znaleźć to albo nie idzie zassać albo kiedy już sciągne to nie moge rozpakować ponieważ brak plików do rozpakowania mimo iż plik waży tyle ile niby powinien
:D
i wszystko jaaaasne :-)
edwinos [ Centurion ]
Tez znalazlem link do strony ze spolszczeniami, gdzie m.in. jest spolszczenie do NAV 2003
https://www.spolszczenia.friko.pl/progs.htm
Puynny [ Generaďż˝ ]
A właściwie to po co Ci solszczenie do NAV? przecież to prosty program, do czytania to tam za dużo nie ma, wystarczy słownik w rękę wziąć i przetlumaczyć.
Ja NAV-a widzę tylko w tray-u, i nie potrzebuję wczytywać się w instrukcje i inne rzeczy.
Poszukaj w Chipie (www.chip.pl) tam na pewno znajdziesz jakieś materiały o NAV.