GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TORUŃ - tani nocleg

05.01.2004
08:16
[1]

yasiu [ Konsul ]

TORUŃ - tani nocleg

witam... szukam taniego noclegu w toruniu (chodzi o pokoj dwuosobowy) jesli ktos mogl by podac namiar na jakis hotel/schronisko bede dzwieczny nieslychanie :)

05.01.2004
09:25
[2]

rtur [ Konsul ]

Ogólnie z tanimi noclegami w Toruniu jest kiepsko, nie wiem czy jeszcze jest otwarte schonisko w Forcie adres www.twierdza.torun.komp.pl
Miejsce klimatyczne - Fort IV ul.Chrobrego 86 cena ok 20 zeta od łebka za noc
Dom Wycieczkowy PTTK - Legionów 24 nie polecam pokój dwuosobowy to ok 70 zeta

05.01.2004
09:32
smile
[3]

Mindlord [ Konsul ]

ja za kazdym razem jak jestem w toruniu to spie w takim jednym hotelu... bylym robotniczym w sumie fajnie
probuje sobie nazwe przypomniec ale kurcze nie moge
mozesz sprobowac zadzwonic do jakiejs informacji i zapytac o hotel przy trasie po prawej stronie przed marketem geant(czy jakos tak) a za skrzyzowaniem z ul. zwirki i wigury (wiadomo co to hyhy)

hoteli niezly, zalezy po co sie jedzie do torunia, jak na impreze to wypas
pokoj 2-osobowy z lazienka kosztuje 55pln(to 27,5 zeta za leb =])

05.01.2004
10:08
[4]

yasiu [ Konsul ]

mindlord, albo ktos inny, taki hotelik by mi pasowal :) tylko konkrety jakies heh...

rtur - z jakiego powodu nie polecasz tego peteteku?

a strona fortu nie dziala :/

05.01.2004
10:55
[5]

Mindlord [ Konsul ]

yasiu--> no wlasnie nie pamietam jak sie ten hotel nazywal ale wydaje mi sie ze jak zadzwonisz do pierwszej lepszej informacji turystycznej w toruniu to ci powiedza
alebo czekaj sprobuje jakas mape torunia wymyslec moze tam cos bedzie napisane

05.01.2004
10:58
smile
[6]

Mindlord [ Konsul ]

to tu:


Spomasz

Noclegi > Inne obiekty hotelarskie

adres: ul. Grudziądzka 130
telefon: 623 10 97, fax. 623 17 13

05.01.2004
11:05
[7]

rtur [ Konsul ]

tu masz trochę informacji, możesz poczytać opinie itp

05.01.2004
11:11
[8]

yasiu [ Konsul ]

dzieki wielkie :)

05.01.2004
14:28
smile
[9]

spuh [ Pretorianin ]

Idź do Radja Maryja tam ci pomogą. Ciekawe czy by ci dali pospać w rozgłośni :P ? Ale byś miał spanie ciąge cju cju cju i te mamrotanie całą noc :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.