
Mazio [ Mr.Offtopic ]
panie Lebiedz.. :>
sciagnijcie sobie to krociutkie..
wrazliwych na piekno polskiej mowy prosze o niesluchanie.. :>
Kune [ TYCHY ]
BYLO JUZ!!!! I to nawet ze dwa razy :/ nio ale dobre jest nie ma co :D

pre13 [ Generaďż˝ ]
też bym się z denerwował na jego miejscu :/