GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosty programik do stawiania FTP

04.01.2004
23:05
smile
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Prosty programik do stawiania FTP

Potrzebuje jakis prosty programik do FTP, chetnie darmowy, nie bede stawiac niewiadomo jakiego ftp'a potrzebuje go zeby tam wrzucic kilka zdiec z wyjazdu - zeby se znajomi sciagneli i wrzucili tam te ktore sami zrobili na wyjezdzie, moze mi ktos doradzic cos fajengo ?

04.01.2004
23:08
[2]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

to już lepej użyj jakiegoś p2p

04.01.2004
23:09
[3]

Kyahn [ Kibic ]

BulletProof FTP, tyle że on nie jest darmowy.

04.01.2004
23:22
[4]

KoSiAr [ Chor��y ]

Kyahn ja tez zawsze uzywam tego programiku, szybko i latwo mozna tworzyc nwe konta, limity itd.
Niestety naciesysz sie nim 30 dni ;(

04.01.2004
23:24
[5]

Rendar [ Senator ]

Też polecam Bullet'a.

04.01.2004
23:26
[6]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

Podobnie jak wszyscy jestem za Bullet'em

04.01.2004
23:29
smile
[7]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Total Commander
Mozesz tez uzyc Internet Explorer, wpisujac w pasku adresu np. "ftp.republika.pl" wpisujesz haslo, login i jestes na serwerze, prosciej juz sie chyba nie da ;)

04.01.2004
23:35
smile
[8]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Ja bym polecil EFTP, jest calkowicie darmowy, a ma wcale nie male mozliwosci. Mozna wybierac pomiedzy widokiem Basic i Advanced, ma mozliwosc zdalnej administracji, szyfrowane polaczenia (stad w nazwie "Encrypted"), ograniczenie downloadu, ratio...

05.01.2004
01:23
[9]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Lrypz -- > szkoda ze nie podales stronki domowej :)

05.01.2004
01:45
[10]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Pewnie sie zdziwicie ael stanelo w koncu na CesarFTP :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.