
Dayton [ Generaďż˝ ]
Prosty programik do stawiania FTP
Potrzebuje jakis prosty programik do FTP, chetnie darmowy, nie bede stawiac niewiadomo jakiego ftp'a potrzebuje go zeby tam wrzucic kilka zdiec z wyjazdu - zeby se znajomi sciagneli i wrzucili tam te ktore sami zrobili na wyjezdzie, moze mi ktos doradzic cos fajengo ?
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
to już lepej użyj jakiegoś p2p
Kyahn [ Kibic ]
BulletProof FTP, tyle że on nie jest darmowy.
KoSiAr [ Chor��y ]
Kyahn ja tez zawsze uzywam tego programiku, szybko i latwo mozna tworzyc nwe konta, limity itd.
Niestety naciesysz sie nim 30 dni ;(
Rendar [ Senator ]
Też polecam Bullet'a.
Gigabyte [ MK z Gliwic ]
Podobnie jak wszyscy jestem za Bullet'em

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Total Commander
Mozesz tez uzyc Internet Explorer, wpisujac w pasku adresu np. "ftp.republika.pl" wpisujesz haslo, login i jestes na serwerze, prosciej juz sie chyba nie da ;)

Lrypz [ Generaďż˝ ]
Ja bym polecil EFTP, jest calkowicie darmowy, a ma wcale nie male mozliwosci. Mozna wybierac pomiedzy widokiem Basic i Advanced, ma mozliwosc zdalnej administracji, szyfrowane polaczenia (stad w nazwie "Encrypted"), ograniczenie downloadu, ratio...
Dayton [ Generaďż˝ ]
Lrypz -- > szkoda ze nie podales stronki domowej :)
Dayton [ Generaďż˝ ]
Pewnie sie zdziwicie ael stanelo w koncu na CesarFTP :)