GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plyta glowna EPOX 8KMM3I KM400 SOCA VGA/DŹ6/SIEĆ - czy warto???

04.01.2004
20:18
smile
[1]

tomirek [ ]

Plyta glowna EPOX 8KMM3I KM400 SOCA VGA/DŹ6/SIEĆ - czy warto???

Czy warto sie w to pakowac. Jak pisalem w jakims wczesniejszym watku skladam kumplowi TANIEGO kompa.
Oszczedzam na czym moge bo budzet jest baaardzo ograniczony. Najpierw myslalem o jakims ECSie, potem za Waszymi radami wykombinowalem ASRocka ale ostatnio zauwazylem takie cudo:
EPOX 8KMM3I KM400 SOCA VGA/DŹ6/SIEĆ za 280PLN
Wzbudzila moje zainteresowanie ze wzgledu na zintegrowana grafike - w planach byl zwykly GeForce 2 MX 32/64MB. (najtanszy ECS czy ASRock z prostym GF2 jest tylko niewiele tanszy od tego Epoxa)
Komp bedzie sluzyl tylko do filmow DivX, office'a, internetu i jakis prosciutkich gier dla kilkuletniej cory kumpla. Czy do tych zastosowan ta wbudowana grafika wystarczy??? (reszta podzespolow juz jest wybrana i pozostala tylko plya glowna)

04.01.2004
20:30
[2]

Lipton [ 101st Airborne ]

Moim zdaniem wystarczy, ale jakimś super znawcą nie jestem.

04.01.2004
20:35
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

plytka ogolnie jest dosyc cienka
ale do tego co piszesz powinna spokojnie wystarczyc

04.01.2004
20:46
[4]

tomirek [ ]

A jak sie ma w stosunku do ASRock czy ECS? Wydaje mi sie, ze Epox jednak robi troszke lepsze plyty od firm wymienionych wczesniej (choc ASRock w tym przediale cenowym jest tez niezly chyba)

05.01.2004
00:00
[5]

tomirek [ ]

Up ^^^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.