GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PRZEJEBANE !!! PLZ O POMOC NATYCHMIASTOWA - CALL OF DUTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.01.2004
20:02
smile
[1]

greenPis [ Junior ]

PRZEJEBANE !!! PLZ O POMOC NATYCHMIASTOWA - CALL OF DUTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wchodzac do gry wyswietal mi sie menu (tak jak powinno) dajac New Game i wybierajac poziom trudnosci wraca mi do głównego menu (tak jak nie powinno) i o co w tym chodzi. Przeinstalowalem gre i nic nie dalo wiec prosze o POMOC. THX z góry GreenPis!

04.01.2004
20:06
[2]

grzesiek16 [ Feluś ]

po primo ---> chociaz w tytule pisz kulturalnie (bez przeklenstw znaczy sie)
po drugie primo ---> jak masz pirata to sie temu nie dziw, a jak oryginala to idz i reklamuj.

04.01.2004
20:08
smile
[3]

steward [ Legia Warszawa ]

Racja albo poszperaj w rejestrze jakimś system worksem :) a jak nie to ciskaj do sklepu z reklamacją. Pozdrawiam

04.01.2004
20:08
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

moze zainstaluj nowsze sterowniki do karty graficzne i nie byc taki nerwowy :)

04.01.2004
20:09
[5]

Skibi [ Konsul ]

Kultury troche ! w domu nie jesteś

04.01.2004
20:11
smile
[6]

tomirek [ ]

zmnien stary czy przeinstaluj DirectX :) A jak nie pomoze idz do sklepu, w ktorym kupiles i reklamuj :)

Soul --->>> z trudem powstrzymalem sie ale jestem twardy i zastosowalem do wytycznych z podwieszonego watku :)))

04.01.2004
20:12
[7]

Kajkes [ Vegetan ]

Spokojnie, chłopak jest Juniorem i sie wkurzył że oryginalna gra za 117 zł mu nie działa. Idź reklamuj, gorzej jak dostałeś ją w Neostradzie, wtedy wymień na kamerke :P. A możę jakaśłatka?? :>

04.01.2004
20:12
smile
[8]

BukE [ Majster ]

Peace Skibi !

04.01.2004
20:14
smile
[9]

BukE [ Majster ]

re kilka wyzej :
Wątpie czy łata pomoże. Może zapytam tak : gra jest oryginalna ?

04.01.2004
20:25
smile
[10]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

spoko twoj pierwszy post i od razu przeklinasz, z tego wnioskuje ze nie masz oryginalnej gry

04.01.2004
20:35
smile
[11]

Zacker [ Stanley ]

Junior i już zemści! No, no !!!

05.01.2004
18:24
smile
[12]

greenPis [ Junior ]

Dzinkoffka chłopaki za rady i skorki za moje chamstwo (widac ze z ulicy nie :) ) sprobuje cos z tym zrobic ale nie wiem czy DX cos pomoze :) Pis!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.