
DarkStelix [ Padawan ]
Mikrofon
mam problem mikrofon mi nie dziala ja kogos slysze a ta osoba mnie nie pomuszcie prosze:(((((
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Na gg?
A masz sprawny mikrofon?
pinkowski [ Pretorianin ]
pewnie zapomniałeś go podłaczyć
HopkinZ [ Senator ]
panel sterowania - dzwieki itd. -> opcje zaawansowane -> odchaczasz "mute" na mikrofonie albo robisz głośnośc na full
DarkStelix [ Padawan ]
jakie mute??
HopkinZ [ Senator ]
start
panel sterowania
dzwieki i urządzenia audio
zakładka "głos"
przy mikrofonie "głośność"
i tam odchaczasz "mute" jezeli masz i podgłasniasz na amxa mikrofon
na boga ludzie wy kupujecie komputery i takie pytania zadajecie?

DarkStelix [ Padawan ]
dzięki i tak mi nie pomogles bo nie ma zadnego mute ale dzięki
PS.nie kazdy musi sie znac

BukE [ Majster ]
re DarkStelix :
Spoko, polecam sie na przyszłosc..
czesterek [ Konsul ]
sprawdź czy nie masz przypadkiem wyciszonego mic w opcji nagrywania
postąp tak jak mówił HopkinZ
wybierz opcje
właściwości
zaznacz nagrywanie
w oknie pokaż następujące sterowniki głośności zaznacz mikrofon naduś ok i odznacz wycisz
Pozdro
newage3000 [ Konsul ]
podlacz do kompa mikrofon
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
CZy słyszałeś kiedyś o takim przedmiocie, ponoć zwą go słownik :PPPP