GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mikrofon

04.01.2004
19:42
smile
[1]

DarkStelix [ Padawan ]

Mikrofon

mam problem mikrofon mi nie dziala ja kogos slysze a ta osoba mnie nie pomuszcie prosze:(((((

04.01.2004
19:43
[2]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Na gg?
A masz sprawny mikrofon?

04.01.2004
19:45
[3]

pinkowski [ Pretorianin ]

pewnie zapomniałeś go podłaczyć

04.01.2004
19:48
[4]

HopkinZ [ Senator ]

panel sterowania - dzwieki itd. -> opcje zaawansowane -> odchaczasz "mute" na mikrofonie albo robisz głośnośc na full

04.01.2004
19:52
[5]

DarkStelix [ Padawan ]

jakie mute??

04.01.2004
19:57
[6]

HopkinZ [ Senator ]

start
panel sterowania
dzwieki i urządzenia audio
zakładka "głos"
przy mikrofonie "głośność"
i tam odchaczasz "mute" jezeli masz i podgłasniasz na amxa mikrofon

na boga ludzie wy kupujecie komputery i takie pytania zadajecie?

04.01.2004
20:00
smile
[7]

DarkStelix [ Padawan ]

dzięki i tak mi nie pomogles bo nie ma zadnego mute ale dzięki


PS.nie kazdy musi sie znac

04.01.2004
20:10
smile
[8]

BukE [ Majster ]

re DarkStelix :
Spoko, polecam sie na przyszłosc..

04.01.2004
20:50
[9]

czesterek [ Konsul ]

sprawdź czy nie masz przypadkiem wyciszonego mic w opcji nagrywania

postąp tak jak mówił HopkinZ
wybierz opcje
właściwości
zaznacz nagrywanie
w oknie pokaż następujące sterowniki głośności zaznacz mikrofon naduś ok i odznacz wycisz

Pozdro

04.01.2004
20:54
[10]

newage3000 [ Konsul ]

podlacz do kompa mikrofon

05.01.2004
15:47
[11]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

CZy słyszałeś kiedyś o takim przedmiocie, ponoć zwą go słownik :PPPP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.